2018. gada 21. marts
Vārda dienas: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Daira /7. decembrī/ 11:03
Palīdzi,Dievs,mīļais.Dod padomu... Parunā ar Madaru...
Irena /6. decembrī/ 04:34
Dievs, ja tā it Tava griba, dāvini man jaunu darbu ar labu kolektīvu. Palīdzi man apgūt nepieciešamās iemaņas darba veikšanā un dod dvēseles mieru. Pazemīgā pateicībā, Dieva tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Vēsma /5. decembrī/ 23:06
Mīļais,Tėvs!Apžēlojies!Lūdzos par savu meitu,kura ir nelabā varā,nostājusies pret vecākiem.Apžēlojies par Diānu,kuru gadu mokās ar bezmiegu un savu svēto mieru varu dot tikai Tu,Kungs!Piestāj pie Normunda muguras problēmās un lūdzos par sevi,dod man saprašanu-kā dzīvot tālāk!
Kungs apžėlojies,Kristu apžēlojies!
Marita /5. decembrī/ 18:57
Dievs Tēvs debesīs.... paldies par visu, ko esi man devis un es ļoti lūdzu, stāvi man līdzās šajā pārbaudījumu pilnajā laikā, esi man grēciniecei žēlīgs un dod man spēku izvēlēties pareizo ceļu. Āmen.
Daira /5. decembrī/ 02:58
Dievs miļais,Žēlastības pilnais Tēvs...atjauno manas attiecības ar meitu Madaru.Pusaudžu gadu rīcība,spriedumi,patvaļa likusi man būt stingrai,varbūt pārlieku prasīgai.Nu trīs dienas bērns dzīvo aiz aizvērtām durvīm,uz skolu neiet... Uzskata,ka man kā mammai viņas dzīve ir vienaldzīga.Dziedini mūsu attiecības,ļauj izrunāties,dod iespēju atkal un atkal...Tu vislabāk zini,cik esmu šim bērnam sevi atdevusi... Neļāuj atsvešināties.Māci mani,dod padomu!Paļaujos nebeidzami..
Irena /2. decembrī/ 22:20
Visuvarenais Dievs, pazemīgi lūdzu esi žēlīgs manam dēlam un dāvini viņam līgumu pašreizējā darbā uz nenoteiktu laiku. Lūdzu, lūdzu, lūdzu... Tavs prāts lai notiek. Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Daira /2. decembrī/ 04:54
Mīļais Dievs,esi kopā ar ģimeni,kuras dēls cieš no atkarībām! Atver puiša sirdi pamanīt vecāku izmisumu,dziedini viņu,neļauj vņam grimt arvien dziļāk pazudībā! Mierini,stiprini,uzturi spēkā un paļāvībā mammu,žāvē asaras... Lai jaunietis atver acis un spēj novērtēt neizsīkstošo vecāku mīlestību. Apžēlojies,Kungs!Dari viņus laimīgus visus kopā!
Rob /1. decembrī/ 19:19
Dievs, glāb Rīgas Lutera draudzi no akluma un tumsības!
Māra /30. novembrī/ 22:47
Kungs! Lūdzu, izstiep savu žēlsirdīgo roku pār Kristīni un dari viņu veselu! Atjauno viņas smadzeņu šūnas un funkcijas pēc insulta! Kungs,es Tevi pazemīgi lūdzu,glāb viņu! Apžēlojies par viņu un viņas mīļajiem! Āmen!
Justīne /28. novembrī/ 21:48
Mans īstais tēvs. Es atnācu, lai ar Tevi aprunātos. Es neko Tev negrasos tagad lūgt. Paldies, ka man ir, ko ēst, ko vilkt mugurā. Paldies, ka esmu dzīva. Paldies, ka es spēju redzēt. Paldies, ka varu mācīties no savām kļūdām. Paldies, esi devis prātu, lai domātu. Paldies Tev! Tavs prāts lai notiek kā debesīs, bet tā arī virs zemes. Lai veiksmes un uzvaras Tavu nodomu realizēšanā! Tava mīlestība vienmēr uzvarēs! Āmen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »