2020. gada 22. septembris
Vārda dienas: Māris, Maigurs, Mārica

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
DACE /15. jūnijs/ 13:55
Es lūdzu par savas māsas Guntas dvēselīti,rīt paiet 40 dienas,kopš dvēselīte meklē ceļu uz savam mūža mājām.Es ļoti lūdzu uz Dieva žēlastību un grēku piedošanu,svētī un pieņem manas māsas dvēseli savā valstībā.
Dieva Tēva,Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā ,ĀMEN.
Draudzene /13. jūnijs/ 14:36
Es lūdzu par Māri, kurš tik ļoti vēlas pabeigt skolu, bet ir zaudējis ticību un cerību, ka to spēs izdarīt. Es ticu, ka tie garie gadi, kas tika veltīti mācībām, tie pārdzīvojumi un pašpārmetumi, kas viņu mocīja un vēl joprojām moka, nebija velti. Es ticu, ka Dievs mīl Māri, un viņš tiks cauri šim dzīves posmam uz Dieva rokām nests!
Sandis /12. jūnijs/ 14:37
Visuvarenais, mūžīgais Dievs

Es Tevi luudzu par manas maamminjas Dveseliiti
Es ludzu Tevi Dievs cerot uz Tavu žēlastību un grēku piedošanu,, sveetii un pienem vinas Dveseli savaa valstibaa.
Dod Dievs svetiibu un izturiibu manai gimenei, kas paliek te uz zemes pildos Tavu Dievs doto liktens uzdevumu
Dieva Teeva, Dieva deela un Sveetaa gara vaardaa - Amen
Sandis /12. jūnijs/ 14:25
Visuvarenais, mūžīgais Dievs, dāvā man pastāvīga prāta un miesas veselības, labas un mierīgas vecumdienas, saticīgas kopā ar manu vienīgo dēlu un viņa ģimeni. Palīdzi mums un sargā mūs. Tu esi mani vadījis no bērnu dienām pa saviem ceļiem, un es arvien paļaujos uz Tevi.

To es lūdzu caur Jēzu Kristu, mūsu Kungu. Amen
Ilze /10. jūnijs/ 22:17
Milo dievin gribu lai mazmetina paliek mierigaka,tiek dzivot manis kopa,jo man vina loti darga,esmu audzinajusi no mazotnes,gribu vinai mila ka mums agrak,ludzu dievin savedi mums atkal kopa!
Kristīne /9. jūnijs/ 10:53
Lūdzu aizlūgt par manu laulību,Kristīnes un Agņa!
Oskars /2. jūnijs/ 20:13
Kungs, es lūdzu par savu sievu Ainu, kura ir nonākusi sātana ietekmē. Kungs apžēlojies par viņu, dāvā viņai sirdsmieru, lai ģimenē ienāk miers un saticība..
Linda /2. jūnijs/ 11:25
Es lūdzu aizlūgt par maniem mīļajiem cilvēkiem, lai tie atver savu sirdi Dievam un glābj viņus. Manu vīru -Juri, mammu- Ingunu

Un lai ļaunie gari atstāj manu brāli- Mārtiņu, lai sirdī var ienākt Svētais Gars

Irena /31. maijs/ 08:18
Kungs Dievs, vienīgi Tu zini, kāds dzīves ceļš manam dēlam jāiet, lai viņš drošāk sasniegtu dvēseles pestīšanu. Ja tas ir laulāto ceļš, tad svētī to ar cilvēku, kuru Tu, Dievs, esi dāvājis, lai dzīvotu mierā un saticībā. Svētī viņus ar veselīgu un jauku dēliņu. Dievs, ņem šos cilvēkus savā gādībā, lai Tavā žēlastībā dzīvojot vadītu dzīvi laimē, saticībā, cieņā un mīlestībā. Pazemīgā pateicībā, Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, Amen.
Irena /31. maijs/ 08:16
Visuvarenais Debesu Tēvs, es aizlūdzu par savu, sava dēla Ginta, vedeklas Elijas, mazdēliņa, mammas Austras un Tāļa veselību. Dievs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs svētī mūs ar labu veselību un sargā no visa ļaunā. Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, Amen,
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »