2019. gada 21. februāris
Vārda dienas: Eleonora, Ariadne

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Janis /22. janvārī/ 05:30
Dievs es aizlūdzu par Baibu! Lai viņas sirds kļūst piedodoša un nav ļauna! Āmen!
Uldis /19. janvārī/ 21:17
Lūdzu mīļais Dievs,ļoti sāp zobs, lūdzu noņem sāpes, lai tas nesāpētu, esi mīļais Dievs man žēlīgs, amen
Sandra /18. janvārī/ 10:23
Mīļais Dievs, lūdzu dod svētību mūsu ģimenes pūlēm un darbiem.Palīdzi mums saglabāt mieru , lai sakārtojas finansu situācija. Āmen!
Daira /17. janvārī/ 09:55
Dievs Visaugstais,mīļais,dziedini lūdzu,lūdzu manu meitu Lauru. Sargā viņas sirdi no vājuma brīžiem! Atņem nebeidzamās vēdera sāpes.Dod ārstiem gudrību noteikt,kas viņai kaiš,atrodi diagnozi,kuru ārstēt...Vadi rītdienas kapsulas endoskopiju....Neatļauj ārstiem saukt varbūtības un vēstīt aizdomas,kamēr nav apstiprinājušies visi izmeklējumi,nebiedē. Neļauj bailēm ielauzties viņā,mierini mani,dod spēku,paļāvību atkal un atkal no jauna...Mēs lūdzamies,cik vien ir spēka un mākas.Turos pie Tevis kā pi..
Uldis /13. janvārī/ 23:14
Lūdzu aizlūdziet par mani-lai, nesāpetu kāja staigājot un strādājot, lūdzu tevi mīļais Dievs, esi man žēlīgs, to lūdzu Jēzus Kristus vārda, āmen. Paldies visiem kas aizlūdz par mani.
Vija /13. janvārī/ 07:44
Mīļais Debesu Tēvs lūdzu izved no pašŗeizējās finanšu situācijas.Tikai Tev zināms kas man jādara lai nekļūdītos,
Piedod man manu nepareizo rīcību.
Jēzus vārdā ludzos.
lidija /12. janvārī/ 20:39
visuvarenais Dievs, esi ar Andi viņa darba meklējumos,lai būtu veiksme, lai būtu sapratne un mīlestība ģimenē,lai viņam veselība arī.Āmen!
Jolanta /12. janvārī/ 16:46
Lūdzu ,Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs un atpestī no ļauna. Māci mums pazemību un pateicību. Lai Aigaram un man ir Jēzus Kristus Asins apsardzība un ,Dievs, Tava Tēva Mīlestība un Svētā Gara pieskāriens,lai nešķir ļauni spēki. Dievs, dod mums ,lūdzu,labu veselību. Lai mums vienmēr ir darbs un labi cilvēki apkārt.ABA,TĒVS, DOD mums iespēju būt kopā.Lai Sargeņģelītis un visi gaišie spēki mums stāv klāt. Mēs pateicamies par visu.Ame.
Sabīne /9. janvārī/ 14:39
Mīļais Tēvs, lūdzu par ikvienu vecāku, it īpaši par tiem, kuri piedzīvo vecumdienas - dāvā viņiem spēju vieglāk pieņemt vecumdienas, fizisku nespēju un padari viņu sāpes vieglāk panesamas. Slava Tev, Tēvs, un pateicība par man dāvātajiem vecākiem un, ka Tu dod iespēju par viņiem rūpēties un ka viņi var piedzīvot vecumdienas!
Laura /7. janvārī/ 22:09
Es lūdzu lai Dievs palīdz Edgaram sakārtot darba lietas.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »