2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

DIENAS LOZUNGS

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

lasīt vairāk >

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Iveta /23. februārī/ 21:38
Lūdzu par savu mazdēliņu Raivo un visu dēla ģimeni, par šo pārbaudījumu viņiem visiem, jo mūsu mazajam Raivo autisma aspergera sindroms. Es pate brīžiem liekas esmu tālu no Tevis,Dievs.Lūdzu Jēzus Kristus dziedini mūs, mūsu sirdisun stiprini mūs savā ticībā, jo mēs paši nespējam nenieka. Jēzus Kristus vārdā, āmen!
Vija /20. februārī/ 14:05
Mīļais Debesu Tēvs. Lūdzu dziedini mani no gripas ar ko netieku galā jau divas nedēļas.Saprotu ka šī slimiba man ir kā pārbaudījums,esmu daudz pārdomājusi un sapratusi.Lūdzos piedošanu ja esmu klūdījusies.
Jēzus vārdā lūdzos Kungs palīdzi.
Astrīda /18. februārī/ 20:09
Paldies Dievam par uzklausītām lūgšanām.Lūdzu par Eniju Paulu, pasargāšanu no ļauna,būt lēnprātīgākai,pazemīgākai,paklausīgākai,lūdzu dziedināšanu,vecākiem gudru padomu audzināšanā ,lai stiprinājums .Lūdzu Jēzus Kristus vārdā.Āmen.Paldies!
Elans /18. februārī/ 16:25
Slikta pašsajūta spiež nost apkārtējā vide jūtama kautkāds negatīvs no apkārtējas vides!lugums aizlugt Elans
Līga /15. februārī/ 17:43
Lūdzam par mūsu mīļā brāļa Kristū Mārča dvēseli. Lai mūsu mīlestības Dievs mierina Santu un dēliņus Emīlu un Jēkabu. Mūžīga gaisma lai atspīd Mārča dvēselei.
Irina /13. februārī/ 11:34
Mīļie brāļi un māsas Kristū!

Ar ticības un paļāvības pilnu sirdi griežos pie Jēzus ar lūgumu glābt Eduardu no azartspēļu elles un no paverdzinātāja alkohola ! Lūdzu jūs pievienoties viņa tuvinieku palīgā saucienam! Kungs, uzklausi mūsu lūgšanas! Pieskaries Eduarda sirdij! PALDIES!
Daira /10. februārī/ 17:00
Visaugstais Tēvs,sargā manu meitu Lauru,atgriežoties no klīnikas Izraēlā.Dziedini viņu pilnībā.Dziedini ,mīļais Dievs ,arī manu jaunāko meitu Madaru no deguna blakusdobuma iekaisuma un auss sāpēm. Vadi manu dēlu Reini darba intervijā,lai izdotos sākt strādāt.To lūdzu..Kungs,apžēlojies!
Violeta /10. februārī/ 14:06
Kungs! Palīdzi man atgūt pazaudēto sirdsmieŗu, ticību Tev un cilvēkiem, mieru darbā un vēlmi dzīvot! Palīdz man atrast īsto ceļu dzīvē un satikt īstos cilvēkus!Pateicos visiem,kas ailūgs par mani!
Dzidra /10. februārī/ 07:39
Lūgums aizlūgt par manu 10 mēnešus veco mazmeitiņu Isabellu, lai Dievs dziedina! Paldies!
Dzidra, Inese, Māra
Oļegs /9. februārī/ 09:46
Mīļais Dievs,apžēlojies par manu dēlu Reini,dod viņam iespēju noslēgt līgumu ar futbola klubu.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »