2018. gada 24. septembris
Vārda dienas: Agris, Agrita

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Irena /7. augustā/ 06:33
Visuvarenais Dievs, lūdzu sakārto mana dēla domāšanu un apskaidro viņam, grēciniekam, prātu un sargā no visa veida atkarībām. Pazemīgi lūdzu, uzklausi viņu, grēcinieku! Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Jānis /5. augustā/ 13:05
Dievs es lūdzu par Baibu. Lai mēs viens otram tuvāk kļūtu! Āmen!
lidija /2. augustā/ 21:03
Mīļais Dievs, palīdzi Andim atrast darbu un stiprināt un veidot attiecības ar draudzeni,lai ir stiprs un laimīgs.Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā āmen.
Lidija /2. augustā/ 20:59
visuvarenais Dievs,pavērs savu vaigu pret manu vīru Andreju,lai viņam mazinātos nervu sistēmas problēmas, lai kļūtu saprātīgs,mīlošš tēvs un vīrs, lai pareizi un ar sapratni izprastu dzīvi un attiecības ģimenē.Tevi ļoti lūdzu Jēzu Kristu Āmen.
Līga /1. augustā/ 15:20
Mīļais un žēlsirdīgais Dievs,dziedini mūsu mācītāja sieviņu Ilonu.Atņem neizturamās galvassāpes,atrisini šo mēnešiem un gadiem ieilgušo neskaidrību,dod ārstiem padomu-kāds tam ir iemesls? Svētī ģimenīti,mierini,nes paļāvību un stiprini!!! Ir tik smagi būt blakus un ar savu niecīgo cilvēka spēku neko nespēt atvieglot... Kungs,apžēlojies,lūdzu,visas draudzes vārdā!
Jānis /30. jūlijā/ 09:34
Es Dievs lūdzu par Mariju! Āmen!
Amanda /30. jūlijā/ 03:09
Lūdzu aizlūdziet par manu brāli, lai viņam labāka sirds. Aizlūdziet par manu vismīļāko un vistuvāko draugu , kurš traģiski aizgāja mūžībā . Āmen
Oskars /20. jūlijā/ 14:49
Mīļais Debesu Tēvs! Aizlūdzam par Jāni, kurš ir atbrīvojies no ieslodzījuma un uzsāk jaunu dzīvi. Stiprini viņu ticībā un dod lēnprātību, pacietību un gudrību. Mūsu Kunga Kristus vārdā lūdzam! ĀMEN
Laura /17. jūlijā/ 23:04
Es aizlūdzu par Ivaru kurš pëc ilgu gadu pārtraukuma atkal meklë Dievu un baznīcu. Lūdzu stiprināt viņa ticību un meklët palīdzību viņā ,nonākot šī brīža grūtajā situācijā.
AijaP /16. jūlijā/ 23:53
Mīļais Dievs, apžēlojies par manu meitiņu un pavadi viņu ceļojumā! Sargi viņu un žēlo! Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: