2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Inda /10. maijs/ 03:31
Lūdzu aizlūgt par mani un manu ģimeni. Dieva reālu klātbūtni un svētību esmu vairākkārt piedzīvojusi savā dzīvē. Šobrīd esmu iestigusi galējā izmisuma situācijā, neredzu nekādu risinājumu, kas būtu manos spēkos. Netieku vairs galā ar saviem mātes pienākumiem. Mans pusaudzis ir agresīvs un tas dzen mani depresijā. Nespēju saņemties, esmu nokļuvusi alkohola atkarībā. Vainas apziņa mani nepamet ne mirkli - esmu slikta māte un visu daru nepareizi. Esmu arī svarā pieņēmusies par daudziem kilogramiem ..
Ilze /3. maijs/ 15:39
Visuvarenais Dievs, es pateicos par visu, ko Tu esi devis man un maniem mīļajiem! Es Tev no visas sirds lūdzu, palīdzi pārvarēt strīdus ģimenē un pasargā manus vecākus Jāni un Brīvīti no visiem ienaidnieka kārdinājumiem. Lūdzu par mieru un saticību ģimenē un dod maniem vecākiem miesas un gara veselību.
Amen
Janis /30. aprīlī/ 10:07
Dievs palīdzi man garā! Āmen!
Palīdzi Marijai un Baibai!
Lidija /29. aprīlī/ 19:15
Visuvarenais Dievs,piedod grēkus manai māsai Virģīnijai, atpestī viņu no alhokola atkarības, ļauj sakārtot dzīvi, attiecības ar radiem, bērniem,vīru.Ar Tava spēka palīdzību lai atveras acis,lai pazūd no ķermeņanegatīvāenerģija,domas,darbi.Dieviņ,palīdzi.Amen
Daira /24. aprīlī/ 20:08
Mīļais Dievs,dziedini manu galvu...
Anita /24. aprīlī/ 09:33
Dievs...lūdzu kopīgi aizlūgt par manu draugu Ilgvaru. Viņš ir stiprā alkohola atkarībā, no kā sekas- rupjības, pazemojumi, depresija, mana līdzatkarība. Lūdzu, Jēzus Kristus vārdā! Amen!
Linda /22. aprīlī/ 21:20
Dievs, palīdzi pārvarēt lielos strīdus ģimenē, un palīdz man tikt galā ar domām sev kaut ko nodarīt.
Daira /19. aprīlī/ 09:02
Mīļais Dievs,kurš esi vienmēr bijis blakus,žēlojs,saudzējis. Dziedini manu meitiņu Madaru.Atņem tās skaudrās,spiedošās galvassāpes,reiboņus,kas paliek apgrūtinoši,nomāc,biedē.
Dod bērnam spēku celties,mācīties,būt kopā ar vienaudžiem.
Nepieļauj ārstu nevērību...
Kungs,tik ļoti lūdzu- apžēlojies par mums!
Lidija /18. aprīlī/ 20:30
Visuvarenais Dievs,lūdzu palīdzēt māsai Virģīnijai
saprast alkohola atkarības ļaunumu, ļaut laboties un sakārtot attiecības ar radiem,ģimeni, sākt dzīvot normālu dzīvi,glābt veselību.Pieskaries Dievs viņas sirdij,prātam.Āmen.
BAIBA /18. aprīlī/ 15:59
Visuvarenais,Dievs,es Tev pateicos par visu,ko Tu man dod un,no sirds lūdzu,izdziedini manu miesu un dvēseli,dod man spēku un drosmi,pasargā no ļauna un vadi mani pa glābšanas ceļu.Un lūdzu,Dievs,stāvi klāt Daigai,kurai ir ļaundabīgais audzējs.Dievs,apžēlojies!AMEN
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »