2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas: Jānis

Jāņa Kristītāja diena
Dievs, neciet klusu! Neesi mēms, jel neklusē, Dievs! Jo, redzi, Tavi ienaidnieki ņurd, tie, kas nīst Tevi, jau ceļ galvu.
(Ps 83:2–3)

Zaharija sacīja: Israēla Dievs ir runājis caur svēto praviešu muti: lai mēs, no ienaidniekiem izglābti, bez bailēm, svētumā un taisnīgumā Viņam kalpojam visas savas mūža dienas.
(Lk 1:70, 74–75)

Jes 49:1–7; Apd 13:13–26; Lk 1:57–68, 80

krāsa: balta

5Moz 5:22–33; 2Kor 4:13–5:10; Lk 16:19–31

Jauna grāmata "Viltus dievi"

iesūtīts: 2016.11.28 19:35
Luterisma mantojuma fonds ir izdevis Timotija Kellera otro grāmatu latviešu valodā “Viltus dievi: naudas, seksa un varas tukšie solījumi, un vienīgā cerība, kurai ir nozīme”.

Katrs cilvēks meklē savas dzīves piepildījumu, jo ikvienam ir svarīgi apzināties, ka viņa dzīvei ir liela nozīme, tāpēc cilvēki tiecas pēc kādas augstākas, visu pakļaujošas jēgas, pēc kaut kā tāda, kam uzticēties un uz ko paļauties vairāk par visu.

Kā to atrast, kā to panākt, ja cilvēks vēlas norobežoties no ticības Dievam? Tad, visbiežāk gluži neapzināti, tiek meklēts un atrasts kāds “Dieva aizstājējs”, ar kā palīdzību risināt visas problēmas, tā nemanot izveidojot sev elku jeb viltus dievu, par ko var kļūt jebkas –nauda, manta, vara, veselība, sekss, pat mīļotais cilvēks, ģimene un bērni. Tomēr agri vai vēlu seko vilšanās, jo uz to vērstās gaidas netiek attaisnotas, tāpēc ka neviens un nekas nav un nevar būt atbilstošs, lai ieņemtu Dieva vietu.

Turklāt T. Kellers apgalvo un pierāda, ka šādas rīcības riskam ir pakļauti ne vien neticīgie, bet arī pārliecināti, pat dedzīgi kristieši, par kuru viltus dievu viegli var kļūt tieši... kalpošana Dievam!

Kā rast izeju no šīs situācijas un kā iespējams visu vērst par labu, tas tiek vispusīgi un argumentēti izklāstīts šajā grāmatā, kuru lasīt būs saistoši un noderīgi ikvienam.