2017. gada 28. aprīlis
Vārda dienas: Gundega, Terēze

Slavēts Dievs, kas sūtījis savu sūtni un pasargājis savus kalpus, kas Viņam uzticējās.
(Dan 3:28)

Un, redzi, Kunga eņģelis nostājās blakus, un gaisma apspīdēja visu telpu. Eņģelis, piebakstīja Pēterim sānos, modināja to, sacīdams: “Celies ātri!” Un ķēdes nokrita no viņa rokām. (Apd 12:7)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22

Jauna grāmata "Viltus dievi"

iesūtīts: 2016.11.28 19:35
Luterisma mantojuma fonds ir izdevis Timotija Kellera otro grāmatu latviešu valodā “Viltus dievi: naudas, seksa un varas tukšie solījumi, un vienīgā cerība, kurai ir nozīme”.

Katrs cilvēks meklē savas dzīves piepildījumu, jo ikvienam ir svarīgi apzināties, ka viņa dzīvei ir liela nozīme, tāpēc cilvēki tiecas pēc kādas augstākas, visu pakļaujošas jēgas, pēc kaut kā tāda, kam uzticēties un uz ko paļauties vairāk par visu.

Kā to atrast, kā to panākt, ja cilvēks vēlas norobežoties no ticības Dievam? Tad, visbiežāk gluži neapzināti, tiek meklēts un atrasts kāds “Dieva aizstājējs”, ar kā palīdzību risināt visas problēmas, tā nemanot izveidojot sev elku jeb viltus dievu, par ko var kļūt jebkas –nauda, manta, vara, veselība, sekss, pat mīļotais cilvēks, ģimene un bērni. Tomēr agri vai vēlu seko vilšanās, jo uz to vērstās gaidas netiek attaisnotas, tāpēc ka neviens un nekas nav un nevar būt atbilstošs, lai ieņemtu Dieva vietu.

Turklāt T. Kellers apgalvo un pierāda, ka šādas rīcības riskam ir pakļauti ne vien neticīgie, bet arī pārliecināti, pat dedzīgi kristieši, par kuru viltus dievu viegli var kļūt tieši... kalpošana Dievam!

Kā rast izeju no šīs situācijas un kā iespējams visu vērst par labu, tas tiek vispusīgi un argumentēti izklāstīts šajā grāmatā, kuru lasīt būs saistoši un noderīgi ikvienam.

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram