2017. gada 28. aprīlis
Vārda dienas: Gundega, Terēze

Slavēts Dievs, kas sūtījis savu sūtni un pasargājis savus kalpus, kas Viņam uzticējās.
(Dan 3:28)

Un, redzi, Kunga eņģelis nostājās blakus, un gaisma apspīdēja visu telpu. Eņģelis, piebakstīja Pēterim sānos, modināja to, sacīdams: “Celies ātri!” Un ķēdes nokrita no viņa rokām. (Apd 12:7)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Māris /26. aprīlī/ 20:25
Dievs,es ļoti lūdzu,apžēlojies par Eviju,lūdzu stiprini Evijas ticību,paļāvību un lūdzu palīdzi Evijai atveseļoties un izturēt ķīmijterapijas kursu.Tēvs,lūdzu piedod ari manus grēkus,stiprini manu ticību un paļāvību un lūdzu palīdzi nebūt iedomigam,lai neiedomatos ka šīs žēlastības ir mans nopelns,bet tā ir vienīgi Tava,bezgalīgā un patiesā mīlestības davana.Dievs,lūdzu apžēlojies par Eviju.
Jānis /25. aprīlī/ 20:31
Dievs svēti mani , piedod visas manas vainas, jo es nožēloju tās.Piepildi mani ar Svēto Garu. Dāvā dzīves prieku, strādātprieku. Palīdzi man atrast labus draugus.
Paldies.
Lauma /25. aprīlī/ 16:30
Dārgais Jēzu, paldies, ka esi mans Mācītājs un Skolotājs. Tikai sekojot Tev, es redzu jēgu dzīvot šai pasaulē. Atklājies lūdzu maniem mīļajiem, kuri Tevi vēl nepazīst. Tev pilnībā uzticu savu meitiņu Lindu Anglijā. Šobrīd īpaši lūdzu par viņas darbu, kuru viņa ir iemīlējusi un dara ar lielu prieku. Mans, Kungs un Dievs, lūdzu par viņas darba dēvējiem, lai viņi patur Lindiņu šajā darbā. Pateicos Tev, Jēzu! Āmen
AijaL /25. aprīlī/ 10:33
Dievs,Jēzus Kristus vārdā,ļoti lūdzu apžēlojies par manu meitiņu ārzemēs. Dod ticību, cerību, mīlestību, žēlo viņu. Palīdzi studijās, atrast prakses vietu! Stiprini viņas pašapziņu! Sūti draugu atbalstu, lai nav tik vientuļi un skumji, parādi mīlestības ceļu. Dziļā pazemībā lūdzu un pateico!
Inga /18. aprīlī/ 17:17
Svētais Dievs,lūdzu piedod mums mūsu grēkus.Dievs,lūdzu piedod manam tēvam Uldim viņa grēkus,lūdzu dziedini viņu no prostatas audzēju un dāvā veselību un dzīvesprieku vecumā.Lūdzu Dievs esi žēlīgs manam vīram dziedini viņa sāpošo muguru.Kungs,lūdzu dāvā man veselību un spēku tikt pāri grūtībām.Sargi mūsu ğimeni no visa ļauna,nāc ar Savu Svēto Garu vadi un sargi.Lai Tava žēlastība visiem,kas Tevi mīl,Tev tic un nav vienaldzīgi citu sāpēs.Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Ruta /18. aprīlī/ 00:53
Dievs, piedod manu nolaidību un grēkus. Palīdzi man materiālās vajadzībās. Palīdzi man labklājībā, jo patreiz ir ļoti grūti. Palīdzi atrisināt dzīvokļa jautājumus, jo patreiz dzīvojam 7 cilvēki dzīvoklī.
Pateicos TEV DIEVS!
Dzintra /14. aprīlī/ 10:53
Dievs esi žēlīgs manai mammai. Stprini viņu, dari veselu un dzīvespriecīgu. Piedod viņas grēkus. Lai Svētais Gars piepilda un spēcina viņu!
Irēna /12. aprīlī/ 11:11
Visuvarenais Debesu Tēvs, esi žēlīgs mums grēciniekiem un bagātīgi svētī manu dēlu Gintu ar labu automašīnas pirkumu. Pazemīgi pateicos, Amen.
Daira /11. aprīlī/ 22:07
Mīļais Dievs- saudzē manu tēti Kārli,dziedini pēc insulta.Dod,lai viņš vēl atgriežas mājās no slimnīcas. Atgriez mums visiem tuvajiem spēku šajās dienās,stundās,kamēr viņš ir reanimācijā....Dod ārstiem padomu.
Mierini visus mūs- tuviniekus,rādi ceļu,vadi paļāvībā....
Kungs,apžēlojies!!!
Juris /7. aprīlī/ 22:54
Dievs, Spēcini manu organismu, dari to veselu. Piepildi ar Svēto garu manu dzīvi. Palīdzi izdarīt pareizo izvēli darba jautājumā!
Pateicos Tev, Dievs! Es Jēzus Kristus vārdā lūdzu Tavu žēlastību!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: