2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas: Jānis

Jāņa Kristītāja diena
Dievs, neciet klusu! Neesi mēms, jel neklusē, Dievs! Jo, redzi, Tavi ienaidnieki ņurd, tie, kas nīst Tevi, jau ceļ galvu.
(Ps 83:2–3)

Zaharija sacīja: Israēla Dievs ir runājis caur svēto praviešu muti: lai mēs, no ienaidniekiem izglābti, bez bailēm, svētumā un taisnīgumā Viņam kalpojam visas savas mūža dienas.
(Lk 1:70, 74–75)

Jes 49:1–7; Apd 13:13–26; Lk 1:57–68, 80

krāsa: balta

5Moz 5:22–33; 2Kor 4:13–5:10; Lk 16:19–31

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Oskars /20. jūnijs/ 14:37
Lūdzu aizlūdziet par Ivaru un par viņa atkarībām.
Aija /18. jūnijs/ 16:03
Visuvarenais Dievs, pazemīgi lūdzu piedod manus grēkus, paldies par visām žēlastībām ko man esi devis.Kungs, es zinu, ka Tu esi žēlīgs.Sargi Aivaru, glāb viņu no atkarības posta, palīdzi viņam saņemties, dod viņam iekšēju spēku, ārstē viņa onkoloģijas problēmas. Esi žēlīgs mūsu ģimenei! Āmen, Jēzus Kristus vārdā!
Sanita /17. jūnijs/ 11:19
Visuvarenais Dievs,lūdzu dziedini manu meitiņu Emīliju, lai no viņas atkāpjas slimība.Lai viņa kļūst vesela.Pasargā Emīliju un Raineru no visa ļaunā .Āmen
Līga /15. jūnijs/ 17:57
Dievs, lūdzu, atgriez manu un Oskara mīlestību. Parādi iztrūkstošo un vadi mūsu ceļus vienam pie otra.
Alise /15. jūnijs/ 12:49
Mīļais Dievs, es atkāpjos no visiem saviem prātojumiem, no visām savām negatīvajām runām, Kungs apturi mana dēliņa zobiņu bojāšanos, jo tikai tavā varā ir dziedināt viņa tikko izaugušos zobiņus, Kungs māci man paļāvību uz tavu prātu. Amen!
Līga /15. jūnijs/ 08:00
Kungs, Tu Savā Vārdā esi teicis, ka Tu atpestīsi mūsu dvēseles, ja mēs paļaujamies uz Tevi. Tādēļ es lūdzu, lai Gundars ticētu, ka Tu atbrīvosi viņu no negatīvām emocijām. Palīdzi, Dievs, viņam un viņa draugiem rast dzīves jēgu Tavā patiesībā, un tikai patiesībā. To visu es lūdzu Tava mīļā dēla Jēzus Kristus svētajā vārdā. Āmen.
Inga /11. jūnijs/ 17:08
Svētais visu varenais Dievs,lūdzu piedod man manus grēkus.Dziedini mana tēva slimības,dziedini manu vīru no slimībām,svētij mūsu laulību,mūsu dzīvi un lūdzu dziedini manas kaites,dāvājot Svētā Gara spēku katraj dienai.Svētij manu bērnu un mazbērnu dzīves.Pasargi no visa ļauna.Paldies,mīļais Dievs par visu.Lūdzu Tevi Kungs Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Irēna /8. jūnijs/ 06:38
Visuvarenais Dievs, pazemīgi lūdzu noved mana dēla Ginta lietu līdz galam un svētī viņu ar patstāvīgu dzīvi saulainajā zemē Spānijā. Es Tev lūdzu caur Jēzu Kristu Tavu vienīgo Dēlu, Amen
Arnis /7. jūnijs/ 20:44
Dievs, es nevaru mierīgi runāt ar māti,ja mums blakus atrodas mans brālis.Es ļoti uztraucos. Dievs dziedini manas attiecības ar brāli.
Kristīne /1. jūnijs/ 21:28
Dievs lūdzu sargā mani , manu meitiņu un manus tuvos.Uzklausi manas lūgšanas.Palīdzi izkliedēt visus melnos mākoņus virs mūsu galvām.Sargā no ļaunprātīgiem cilvēku uzbrukumiem...Paldies Dievs ko dari manā dzīvē.Sargā mūs visus dienu un nakti.Paldies .
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: