2017. gada 18. oktobris
Vārda dienas: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Sv. Lūka – evaņģēlists
Kāpēc tu nicināji Kunga vārdus, darīdams to, kas Man nepatīk?
(2Sam 12:9)

Stiprais Dieva pamats stāv ar šādu zīmogu: Dievs pazīst savējos, un: lai atstājas no nelietības ikviens, kas izrunā Kunga vārdu.
(2Tim 2:19)

Jes 43:8–13; Jes 35:5–8; 2Tim 4:5–11; Lk 1:1–4; Lk 24:44–53

krāsa: sarkana

2Ķēn 6:1–23; 1Kor 5:9–6:11; Mt 5:38–48

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Evija /17. oktobrī/ 08:51
Sargi un vadi mani Kungs, pateicos, ka sargi un vadi.
Nadina /16. oktobrī/ 10:01
Ludzu Dieva zelastibu mana pedeja 3. tiesa jautajuma.Sakara ar maksatnespejas procesa noslegumu. Daudz speku un naudas ieguldits. Bet Latvija medz but dazadi jebkura tiesa. Ludzu Kungu dod lbveligo lemumu manai tiesai un piedod man manus paradus. lai Dievs dotu man iespeju sakt jaunu bribu no paradu nastas dzivi. Kungs apzelojies par mani un dod manai tiesnesei Inesei Rubinai zelsirdibu lai izskatitu manu lietu. Amen.
Irēna /16. oktobrī/ 06:27
Dievs, es pateicos par visām uzklausītajām un neuzklausītajām lūgšanām. Pateicībā un pazemībā lūdzu, sakārto mana dēla un viņa draudzenes attiecības, lai starp viņiem valda Dieva mīlestībā, Svētā Gara saticība un Jēzus Kristus žēlastība, amen.
Inga /10. oktobrī/ 16:10
Kungs,paldies,par visu.Lūdz, Tevi Dievs, dziedini manu vīru,palīdzi manam tēvam 81 gada vecumā gūt spēkus un atpestij viņu no ļaunajām slimībām,dziedini manu meitu no astmas,lūdzu Kungs palīdzi man atgūt veselību,lai nereibst galva.piedod mums, mūsu grēkus un dāvā, lūdzu, s
Savu žēlastību.Lūdzu,Tevi Dievs,caur Jēzu Kristu.Āmen.
Daira /10. oktobrī/ 13:26
Lūdzu par Ilonu.Lai tiek dziedināta.
Lai tiek atbrīvota no skaudrajām galvassāpēm.
Lai mazina mokas un neziņu.
Kungs,stiprini ģimenīti.Dod spēku mācītājam!
Daira /10. oktobrī/ 13:24
Mīļais,Dievs!
Dziedini manu meitu Madaru.Dod padomu un izpratni,kas ar viņu notiek.Atbrīvo vinu no mūžīgajiem reiboņiem,galvassāpēm,zemā asinsspiediena,neizskaidrojamā noguruma...dod spēku mācībām.
Dzidra, Dace /9. oktobrī/ 22:48
Lūgums aizlūgt par Viktoriju kura gaida bērniņu un ir pārslodze darbā nākas strādāt arī sestdienās un svētdienās (lielā firmā) un ir pārņēmis pamatīgs stress! Lai Jēzus rod risinājumu!
AijaS /4. oktobrī/ 09:20
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos! Lūdzu,palīdzi manai meitiņai, lai grūtniecība veiksmīgi norit un piedzimst vesels bērniņš! Stiprini viņas ģimeni,dod ticību un cerību, atbalsti grūtā brīdi! Dievs, esi žēlīgs!
Irēna /4. oktobrī/ 06:36
Visuvarenais Debesu Tēvs, es aizlūdzu par savu, sava dēla Ginta, mammas Austras un Tāļa veselību. Dievs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs svētī mūs ar labu veselību un sargā no visa ļaunā. Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen,
BAIBA /26. septembrī/ 16:58
Visuvarenais,žēlīgais Dievs,es,no visas sirds lūdzu,izdziedini manu miesu un dvēseli,atpestī no ļauna un lūdzu,atrisini manas dzimtas sāpīgo situāciju,dod spēku un drosmi!Dievs,esi žēlīgs!AMEN