2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Inita /7. februārī/ 11:19
Mīļais Debesu Tēvs, Trīsvienīgais Dievs!
Paldies, ka Tu esi un dod man iespēju uzlūkot Tevi, pateikties Tev,Tavu vārdu mācīties un lūgt Tevi. Esi man grēciniekam žēlīgs, Tu redzi visas lietas un manus ceļus. Dari tos taisnus savā Vārdā. Vēlos aizlūgt par savu vīru, savu mammu un savu vīramāti, lai viņiem ir veselība un dzīvesprieks. Es aizlūdzu par saviem bērniem un mazbērniņu. Dodi savu Svētā Gara spēku, ka varam atgriezties un iemantot Tavu Valstību. Āmen.
Janis /6. februārī/ 17:33
Mīļais debesu tēti! Es Tevi lūdzu par Mariju, lai Tu viņā saglabātu mīļumu, labestību un visu labo! Āmen!
Santa /4. februārī/ 13:24
SLAVA un Pateiciba Dievam par uzklausito lugshanu. Edgaram no 100% tikai 7 % bija izredzes sanemt augstako pakapi un atrak atbrivoties. Bet Dievam nav nekas neiespejams. Edgars sanema augstako pakapi un marta ir atbrivots.
Paldies visiem, kas aizludza. Slava Dievam.
Pauls /3. februārī/ 12:14
Mīļais debesu tēvs Kungs! Slava Tev! Kungs es lūdzis lai dod man spēku būt labākam Tētim savam bērnam un labākam vīram savai sievai. Kungs dod man spēku un drosmi risināt manas problēmas kā īstam vīrietim pieklajas un esi klat manai ģimenei. Es nožēloju visus savus grēkus, un melus ko esmu runājis. Es vēlos but labāks cilvēks. Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Inese /31. janvārī/ 15:21
Mīļais visvarenais Dievs,es pateicos TEV, ka biji man klāt 29. 01.Mīļais Dievs,es zinu un vienmēr esmu zinājusi, ka Tu esi kopā ar mums visiem mūžīgi mūžos, bet šī diena vēl reiz apstiprināja manu ticību, jo vairākas reizes 29.01. viss risinājās aplam,taču vienmēr pēdējā brīdī notika tā kā lūdzu ...No visas sirds pateicos TEV,mīļais Dievs un pateicībā noliecu galvu arī to53 cilvēku priekšā,kas tajā dienā bija ar mani.Dievs, sargā mani arī turpmāk,jo Tu taču zini,ka esi man VISS .
Santa /30. janvārī/ 11:04
Ludzu aizludziet par Edgaru. Edgaram 30.01 komisija, kas izlems vai parcelt augstaka pakape un dabut atraku atbrivosanos.
Ludzu Dieva zelastibu. Kungs apzelojies.
Valts /29. janvārī/ 10:25
Mīļais Tēvs.Lūdzu iemāci man iemīlēt pašam sevi un pieņemt sevi tāds kāds esmu.Jūtos noguris dzīvojot vienos pašpārmetumos.Lūdzu aizdzen no manis to ļaunumu,kas pastāvīgi man saka,ka es esmu nekur nederīgs cilvēks.Lūdzu palīdzi ieviest kārtību manā galvā,kur mājo pamatīgs haoss.Esmu ieslīcis depresijā.Pateicos Tev par visām svētībām,ko esi man dāvājis līdz šim.Man ir ļoti vajadzīga Tava palīdzība.Pateicos arī visiem ,kas aizlūdz par mani.
Ilze /28. janvārī/ 07:35
Mīļais kungs es lūdzu dievs palīdzi man lai maniem bērniem ir paklausība mīļais kungs sargā manus bērnus lūdzu piedod manus grēkus maini un dod gudrību garīgo gudrību sargā Gabrielas Ričardu Mariju pieskaries ar dziedinošo spēki lai ir veselība mīlestība ģimenēs. Sargā un mači gudrību Jēzus vārdā esam dziedināt āmen.
Inese /24. janvārī/ 06:51
Mīļais Dievs, esi lūdzu kopā ar mani otrdien-29.01., kad man būs jāiet uz onkoloģisko pārbaudi Gaiļezerā. Man ir tik ļoti bail gan no paša izmeklējuma, gan tā rezultāta...Ja tas būs negatīvs, tad VISS!!! tajā pašā brīdī būs beidzies,jo man nav spēka vairāk cīnīties,lai gan tik ļoti gribētu sagaidīt dienu, kad mans mazdēls beigs Mūzikas akadēmiju. Dievs, esi ar mani, palīdzi man,es ticu Tev mūžīgi mūžos.
Natālija /22. janvārī/ 17:18
Mīlais Dievs,lūdzu svētī un sargā manu meitu Agitu un mazmeutu Lily,dod viņām labu veselību!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: