2024. gada 23. jūlijs
Vārda dienas: Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Dzidra /15. februārī/ 23:32
Lūgums aizlūgt par 3.gadus mazo Dāvidiņu kurš ir ļoti slims un pats arī lūdz,lai Dievs viņu dziedina. Paldues!
Inga /10. februārī/ 22:27
Dievs apžēlojies pa manu veselību jo problēmas ar veselību man sakarā ar muguru un sprandas daļu savilkta ir veicu rehabilitāciju lūdzu Dievs esi žēlīgs pa manu veselību lai es būtu veselīga sieviete iekšēji🙏🙏🙏Ja esmu kādreiz kaut darijusi kādam ļaunu lūdzu Dievs apžēlojies par mani piedod man par visu ko es esmu dzīvē pieļāvusi kļūdas.Esi žēlīgs Jēzu Kristu sargi mani no visām slimībām no ļaunuma.Esi slavēts tas Kungs Jēzu Kristu. Āmen
Sintija /2. februārī/ 13:00
Mīļo Debesu Tēv! Visuvarenais Debesu Tēvs. Es pazemīgi lūdzu dziedini manas sāpes,kas manu ķermeni skārušas. Dievs pazemīgi lūdzu,lai datortomogrāfija būtu man labvēlīga. Dievs Sargā manu ģimeni,Manas meitas un dod sirds mieru Aigaram. Stiprini manu ģimeni šajā grūtajā brīdī.
Sintija /29. janvārī/ 22:29
Visvarenais Dievs Tas Kungs! Debesu Tēvs. Pestītāj es pazemīgi lūdzu. Remdē manas sāpes krūšu kurvja apvidū. Dievs tas kungs es vēlos tik ļoti dzīvot. Es esmu ļoti, ļoti vajadzīga savām meitām. Bez manis viņām būs smagi. Dziedini mani. Dievs lūdzu apžēlojies par mani un manu miesu. Es sevi nododu Dievs sevi tavās rokās. Tā kunga vārdā Āmen.
Irina /29. janvārī/ 13:21
Visu varenais Debesu Tēvs. Es pazemīgi lūdzu, lai manai mammai turas veselība un nepaliek nelabāk, dzidini viņu, aoveltī ar optimismu, lai ir dzīvesprieks, Dieva Tēva Dieva Dēla un Svētā Garā vārdā, amen. Un par visu Debesu radītāj mēs Tev sakām Paldies.
Sintija /28. janvārī/ 23:16
Visu varenais Debesu Tēvs. Es pazemīgi lūdzu. Dod spēku tikt galā ar grūtībām,kas mani šobrīd skar. Mīļais debesu tēvs, pazemīgi tavā priekšā uz ceļiem lūdzos, lai man onkoloģiskā saslimšana. Šobrīd manu prātu miglo sāpes un domas par to. Lūdzu Dievs, lai tas veidojums ko atrada ārsts nav audzējs. Dievs tas kungs es lūdzu dziedini mani un rādi savu ceļu pie tevis Kungs Jēzu Kristu kā vieno manu glābēju. Dievs tas kungs es no visas sirds kūdzu piedošanu, par saviem grēkiem. Lūdzu dziedināšanu. Di..
Valērijs /27. janvārī/ 18:09
Mans mīļo dieviņ,lūdzu palīdz manai sieviņai ātrāk izveseļoties un lai mēs ar sievu būtu laimīgi. Jēzus Kristus vārdā āmen.
Kristīne /22. janvārī/ 05:23
Ļoti lūdzu aizlūgt, lai mēs ar dzīvesbiedru beidzot sakārtojam attiecības un nedzīvojam grēkā. Daudzus gadus esam kopā, bet dzīvesbiedrs uzskata, ka precēties nav nozīmes.
Ilze /19. janvārī/ 18:10
Milo dievin aizludzi lai manam virinam nesap mugurina un krusti,lai vinam veseliba.
Linda /16. janvārī/ 10:04
Lūdzu aizlūdziet par manu meitu, kurai ir garīga rakstura problēmas! Esmu izmisumā. Vairs nespēju izturēt šo visu smagumu.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »