2017. gada 22. septembris
Vārda dienas: Māris, Maigurs, Mārica

Dzirdīgu ausi un redzīgu aci – Kungs ir radījis tās abas. (Sak 20:12)

Pārbaudiet visu, paturiet to, kas labs.
(1Tes 5:21)

1Ķēn 5:1–6, 17; Apd 28:1–16; Mk 14:27–42

LELB Rekolekciju centrs Mazirbē

Gleznainākajā Ziemeļkurzemes daļā, Slīteres nacionālā parka teritorijā 20 km attālumā no Kolkas raga atrodas Mazirbes Rekolekciju centrs. Mazirbe ir Dieva svētīta vieta, kas ir nošķirta no pilsētas trokšņiem un drūzmas. Šeit LELB mērogā ar Saksijas un Bādenes Evaņģēliskās mācītāju atbalsta apvienības palīdzību ir īstenota Rekolekciju centra ideja, izveidojot vietu, kurā atgūt prieku, spēku un mīlestību kalpošanai. Vairākas reizes gadā Mazirbē tiek organizētas rekolekcijas - gan mācītājiem un mācītāju ģimenēm, gan Baznīcas un draudžu darbiniekiem. Ikvienu aicinām arī uz individuālu atpūtu Mazirbē!

Centra viesiem ir iespēja uzturēties trijās ar visu dzīvošanai nepieciešamo aprīkotās labiekārtotās viesu mājiņās, kurās ērti var izvietoties no 5 līdz 8 personām katrā. Apmešanos mājiņās piedāvājam mācītājiem, draudžu kalpotājiem, darbiniekiem un ikvienam interesentam. Ēkas izvietotas senās mācītājmuižas teritorijā, parka un dārza tuvumā. Jūra atrodas 20 minūšu gājienā no mācītājmuižas.

Rekolekciju centrā iespējams rīkot draudžu seminārus, sēdes, nometnes, Alfas kursa nedēļas nogales, rekolekcijas (ar nakšņošanas iespēju līdz 24 cilvēkiem mājiņās).

Sobrīd norit pēdējie darbi Mācītājmuižas rekonstrukcijā un drīz mēs varēsim uzņemt krietni lielāku viesu skaitu. Vasaras periodā varam piedāvāt arī telšu un ugunskura vietas.

Rekolekciju centra teritorijā atrodas Mazirbes baznīca, kurā notiek regulāri dievkalpojumi.

Dievkalpojumi ar Sv.Vakarēdienu ir katru svētdienu plkst. 11:00.

Ikdienas stundu lūgšanas notiek Mācītājmuižas kapellā 9:00 no rīta (izņemot svētdienas rītu) un 21:00 vakarā.

Interesentiem, kuri gribētu padzīvot centrā ilgāku laiku, palīdzot dažādos darbos un piedaloties lūgšanās, piedāvājam šādu iespēju. Arī katrs viesis ir aicināts iesaistīties praktiskā fiziskā darbā pie centra tālākās iekopšanas un apkārtnes uzturēšanas.

Uzziņas un pieteikšanās atpūtai un rekolekcijām:

tālr. 26 549 433,
e-pasts:
mazirbe@rekolekcijas.lv

Rekolekciju centra vadītājs:

māc. Kārlis Irbe, tālr. 29 630 953,
e-pasts:
karlis.irbe@gmail.com

jas lapā www.rekolekcijas.lv/mazirbe atrodams noslogojuma kalendārs, rekolekciju laiki un papildus informācija par rekolekciju centru.