2020. gada 27. oktobris
Vārda dienas: Lilita, Irita, Ita

DIENAS LOZUNGS

Kurš cilvēks taisns Dieva priekšā? Kurš gribēs ar Viņu tiesāties? Tas nespēs atbildēt ne reizi no tūkstoša!
(Īj 9:2–3)

Rakstu mācītājs Viņam sacīja: “Pareizi, Skolotāj, tas ir tiesa, ko Tu sacīji: Viņš ir vienīgais, un cita nav kā vien Viņš; un: To mīlēt no visas sirds un ar visu prātu, un ar visu spēku un savu tuvāko mīlēt kā sevi pašu – tas ir vairāk nekā visi sadedzināmie un citi upuri.” Un Jēzus, redzēdams, ka tas gudri bija atbildējis, viņam sacīja: “Tu neesi tālu no Dieva valstības.”
(Mk 12:32–34)

Hoz 7:8–16; Apd 23:12–24; Lk 7:1–17

lasīt vairāk >

LELB Rekolekciju centrs Mazirbē


Gleznainākajā Ziemeļkurzemes daļā, Slīteres nacionālā parka teritorijā 20 km attālumā no Kolkas raga atrodas Mazirbes Rekolekciju centrs. Mazirbe ir Dieva svētīta vieta, kas ir nošķirta no pilsētas trokšņiem un drūzmas. Šeit LELB mērogā ar Saksijas un Bādenes Evaņģēliskās mācītāju atbalsta apvienības palīdzību ir īstenota Rekolekciju centra ideja, izveidojot vietu, kurā atgūt prieku, spēku un mīlestību kalpošanai. Vairākas reizes gadā Mazirbē tiek organizētas rekolekcijas - gan mācītājiem un mācītāju ģimenēm, gan Baznīcas un draudžu darbiniekiem. Ikvienu aicinām arī uz individuālu atpūtu Mazirbē!

Centra viesiem ir iespēja uzturēties trijās ar visu dzīvošanai nepieciešamo aprīkotās labiekārtotās viesu mājiņās, kurās ērti var izvietoties no 5 līdz 8 personām katrā. Apmešanos mājiņās piedāvājam mācītājiem, draudžu kalpotājiem, darbiniekiem un ikvienam interesentam. Ēkas izvietotas senās mācītājmuižas teritorijā, parka un dārza tuvumā. Jūra atrodas 20 minūšu gājienā no mācītājmuižas.

Rekolekciju centrā iespējams rīkot draudžu seminārus, sēdes, nometnes, Alfas kursa nedēļas nogales, rekolekcijas (ar nakšņošanas iespēju līdz 24 cilvēkiem mājiņās).

Sobrīd norit pēdējie darbi Mācītājmuižas rekonstrukcijā un drīz mēs varēsim uzņemt krietni lielāku viesu skaitu. Vasaras periodā varam piedāvāt arī telšu un ugunskura vietas.

Rekolekciju centra teritorijā atrodas Mazirbes baznīca, kurā notiek regulāri dievkalpojumi.

Dievkalpojumi ar Sv.Vakarēdienu ir katru svētdienu plkst. 11:00.

Ikdienas stundu lūgšanas notiek Mācītājmuižas kapellā 9:00 no rīta (izņemot svētdienas rītu) un 21:00 vakarā.

Interesentiem, kuri gribētu padzīvot centrā ilgāku laiku, palīdzot dažādos darbos un piedaloties lūgšanās, piedāvājam šādu iespēju. Arī katrs viesis ir aicināts iesaistīties praktiskā fiziskā darbā pie centra tālākās iekopšanas un apkārtnes uzturēšanas.


Uzziņas un pieteikšanās atpūtai un rekolekcijām:

tālr. 26 549 433,
e-pasts:
mazirbe[at]rekolekcijas.lv

Rekolekciju centra vadītājs: 

māc. Kārlis Irbe, tālr. 29 630 953,
e-pasts:
karlis.irbe[at]gmail.com

jas lapā www.rekolekcijas.lv/mazirbe atrodams noslogojuma kalendārs, rekolekciju laiki un papildus informācija par rekolekciju centru. Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »