2017. gada 19. augusts
Vārda dienas: Melānija, Imanta

Tava saule vairs nerietēs, un tavs mēness vairs nenokāps, jo tava mūžīgā gaisma būs Kungs.
(Jes 60:20)

Slavēts lai ir Dievs un mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, kas savā lielajā žēlastībā mūs ir atdzemdinājis dzīvai cerībai caur Jēzus Kristus augšāmcelšanos no mirušajiem.
(1Pēt 1:3)

2Sam 1:1–16; Apd 15:22–35; Mk 6:1–13

Nodibinājuma LELB Diakonijas centrs struktūrvienība “Paaudzes” aicina darbā SOCIĀLO APRŪPĒTĀJU.

Darba apraksts:

Sociālais aprūpētājs atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām nosaka sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa vai atsevišķu pakalpojumu nepieciešamību; organizē un veic sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanu; novērtē, kā mainās klienta iespējas aprūpēt sevi, un attiecīgi maina sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa apjomu un saturu; novērtē klientu apmierinātību ar sociālās aprūpes pakalpojumiem.

Prasības:

• Vēlama pirmā līmeņa profesionālā vai augstākā izglītība – sociālā aprūpētāja diploms vai sertifikāts par aprūpētāja zināšanu kopumu.
  • Prasme strādāt komandā un veicināt sadarbību.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta.
  • Prasme kontaktēties ar cilvēkiem.
  • Vēlme strādāt dinamiskā un mainīgā vidē.
  • Datorprasmes veicamo pienākumu ietvaros (atskaites, nodarbību plāni utt.).
Pienākumi:
  • Atbilstoši klienta vajadzībām nosaka sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa vai atsevišķu pakalpojumu nepieciešamību.
  • Organizē un veic sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanu.
  • Novērtē kā mainās klienta iespējas aprūpēt sevi, un attiecīgi maina sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa apjomu un saturu, saskaņojot to ar komandas sociālo darbinieku.
  • Veicina klienta līdzdarbību sociālās aprūpes procesā.
  • Piesaista brīvprātīgos un citas atbalsta personas.
  • Uztur tīrību dienas centra telpās.
Motivācijas vēstuli un CV sūtīt: diakonija@diakonija.lv, tel. 26596746, līdz 25.martam.