2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas: Jānis

Jāņa Kristītāja diena
Dievs, neciet klusu! Neesi mēms, jel neklusē, Dievs! Jo, redzi, Tavi ienaidnieki ņurd, tie, kas nīst Tevi, jau ceļ galvu.
(Ps 83:2–3)

Zaharija sacīja: Israēla Dievs ir runājis caur svēto praviešu muti: lai mēs, no ienaidniekiem izglābti, bez bailēm, svētumā un taisnīgumā Viņam kalpojam visas savas mūža dienas.
(Lk 1:70, 74–75)

Jes 49:1–7; Apd 13:13–26; Lk 1:57–68, 80

krāsa: balta

5Moz 5:22–33; 2Kor 4:13–5:10; Lk 16:19–31

Nodibinājuma LELB Diakonijas centrs struktūrvienība “Paaudzes” aicina darbā SOCIĀLO APRŪPĒTĀJU.

Darba apraksts:

Sociālais aprūpētājs atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām nosaka sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa vai atsevišķu pakalpojumu nepieciešamību; organizē un veic sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanu; novērtē, kā mainās klienta iespējas aprūpēt sevi, un attiecīgi maina sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa apjomu un saturu; novērtē klientu apmierinātību ar sociālās aprūpes pakalpojumiem.

Prasības:

• Vēlama pirmā līmeņa profesionālā vai augstākā izglītība – sociālā aprūpētāja diploms vai sertifikāts par aprūpētāja zināšanu kopumu.
  • Prasme strādāt komandā un veicināt sadarbību.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta.
  • Prasme kontaktēties ar cilvēkiem.
  • Vēlme strādāt dinamiskā un mainīgā vidē.
  • Datorprasmes veicamo pienākumu ietvaros (atskaites, nodarbību plāni utt.).
Pienākumi:
  • Atbilstoši klienta vajadzībām nosaka sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa vai atsevišķu pakalpojumu nepieciešamību.
  • Organizē un veic sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanu.
  • Novērtē kā mainās klienta iespējas aprūpēt sevi, un attiecīgi maina sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa apjomu un saturu, saskaņojot to ar komandas sociālo darbinieku.
  • Veicina klienta līdzdarbību sociālās aprūpes procesā.
  • Piesaista brīvprātīgos un citas atbalsta personas.
  • Uztur tīrību dienas centra telpās.
Motivācijas vēstuli un CV sūtīt: diakonija@diakonija.lv, tel. 26596746, līdz 25.martam.