Mēneša lozungs

Redzi, ir pēdējie, kas būs pirmie, un pirmie, kas būs pēdējie.
(Lk 13:30)
2017. gada 21. septembris
Vārda dienas: Modris, Matīss, Mariss

Sv. Matejs – apustulis un evaņģēlists
Veltīgi jūs ceļaties agri un vēlu mitējaties strādāt, jūs, kas ēdat bēdu maizi, – saviem mīļajiem Viņš tikpat daudz dos miegā.
(Ps 127:2)

Mans Dievs pēc sava bagātības mēra Kristus Jēzus godībā piepildīs visas jūsu vajadzības.
(Flp 4:19)

Ech 2:8–3:11; Ef 2:4–10; Mt 9:9–13

krāsa: sarkana

1Ķēn 3:16–28; Apd 27:27–44; Mk 14:12–26

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.