Mēneša lozungs

Es lūdzu, lai jūsu mīlestība arvien vairāk pārplūstu atzīšanā un dziļā sapratnē.
(Flp 1:9)
2017. gada 26. jūlijs
Vārda dienas: Anna, Ance, Annija

Pulcējieties slavēt Dievu Kungu.
(Ps 68:27)

Izturības un mierinājuma Dievs lai dod jums savstarpēju vienprātību, kas pamatota Kristū Jēzū, tā ka jūs vienprātīgi vienā mutē pagodinātu Dievu un mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvu. (Rm 15:5–6)

1Sam 12:1–6, 16–25; Apd 8:14–25; Lk 23:1-–2

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.