Mēneša lozungs

Mēneša lozungs: Jūsu runa lai vienmēr ir labvēlīga, lai tajā ir sāls.
(Kol 4:6)
2017. gada 26. maijs
Vārda dienas: Eduards, Edvards, Varis

Viņš debesis izpleš viens pats un jūras bangas kājām min. Gan Lāci, gan Muļķi radījis Viņš, gan Sietiņu, gan Dienvidu kambarus.
(Īj 9:8, 9)

Pielūdziet to, kas radījis debesis un zemi, jūru un ūdens avotus!
(Atkl 14:7)

Ech 1:28–3:3; Ebr 4:14–5:6; Lk 9:28–36

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.