2017. gada 25. marts
Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Kurš to ir radījis un darinājis, izsaucot ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem – tas esmu Es. (Jes 41:4)

Šī varenā spēka darbību Viņš /Dievs/ parādījis Kristū, augšāmceldams to no mirušajiem un sēdinādams pie savas labās rokas debesīs, – augstāk par ikkatru valdību, varu, spēku, valdīšanu un pār visu citu, lai kādā vārdā arī to nosauktu, ne vien šajā laikā, bet arī nākamajā.
(Ef 1:19–21)

Jer 13:1–11; Rm 6:12–23; Jņ 8:47–59

Dziesminieka Ērika Loka jaunā albuma "Iedomu durvis" atklāšanas koncerts

Rīgas Krusta baznīcā, Ropažu ielā 120
LELB.lv/20. marts 2017

Piešķirti 5 Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2017.gada 27.februārī, izskatot laika posmā no 2017.g.janvāra-februārim iesniegtos pieteikumus, lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:
LELB.lv/17. marts 2017

Sākusies pieteikšanās projektu konkursam “Latvijas sakrālais mantojums”

Rietumu Bankas labdarības fonds sadarbībā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju jau sesto gadu pēc kārtas rīko projektu konkursu „Latvijas sakrālais mantojums”. Pieteikumu pieņemšana sākas šodien 15.martā un tos varēs iesniegt līdz 18.aprīlim.
LELB.lv/16. marts 2017

Vieslektora asoc.profesora Naomichi Masaki lekcijas Lutera Akadēmijā

Reformācijas 500-gades pasākumu ietvaros Lutera Akadēmijā 2017.gadā no 6.-10.martam katru vakaru no plkst.17:30-20:30 LA studentiem, mācībspēkiem un ikvienam interesentam ir iespēja klausīties Fortveinas Konkordijas Teoloģiskā semināra izcilā pasniedzēja asoc. profesora NAOMICHI MASAKI lekcijas “Dzīvais M.Lutera mantojums – viņa ticība Kristum un evaņģēlija kalpošanai”.
LELB.lv/1. marts 2017

Iesvētes apmācības pusaudžiem