2017. gada 19. augusts
Vārda dienas: Melānija, Imanta

Tava saule vairs nerietēs, un tavs mēness vairs nenokāps, jo tava mūžīgā gaisma būs Kungs.
(Jes 60:20)

Slavēts lai ir Dievs un mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, kas savā lielajā žēlastībā mūs ir atdzemdinājis dzīvai cerībai caur Jēzus Kristus augšāmcelšanos no mirušajiem.
(1Pēt 1:3)

2Sam 1:1–16; Apd 15:22–35; Mk 6:1–13

Teoloģijas nozare

LELB Teoloģijas nozares uzdevums ir veicināt vienprātību starp mācītājiem un teologiem teoloģijas un ētikas jautājumos, kā arī formulēt un aizstāvēt šo vienprātību baznīcā un pasaulē. Tā uztur sarunas LELB garīgo darbinieku starpā par svarīgiem Baznīcas mācības un kalpošanas jautājumiem, kā arī cenšas apliecināt LELB identitāti starptautiskā un ekumēniskā mērogā un sniegt padomus baznīcai ekumēnisma jautājumos.

Par Teoloģijas nozares darbu baznīcā atbildīga ir LELB Teoloģijas komisija.

Komisijas mērķis: apvienot LELB mācītājus un teologus, radot iespēju Baznīcai paust savu kopīgo nostāju teoloģiskos un ētiskos jautājumos.

LELB Teoloģijas komisijas vadītājs: