2017. gada 28. aprīlis
Vārda dienas: Gundega, Terēze

Slavēts Dievs, kas sūtījis savu sūtni un pasargājis savus kalpus, kas Viņam uzticējās.
(Dan 3:28)

Un, redzi, Kunga eņģelis nostājās blakus, un gaisma apspīdēja visu telpu. Eņģelis, piebakstīja Pēterim sānos, modināja to, sacīdams: “Celies ātri!” Un ķēdes nokrita no viņa rokām. (Apd 12:7)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22

Teoloģijas nozare

LELB Teoloģijas nozares uzdevums ir veicināt vienprātību starp mācītājiem un teologiem teoloģijas un ētikas jautājumos, kā arī formulēt un aizstāvēt šo vienprātību baznīcā un pasaulē. Tā uztur sarunas LELB garīgo darbinieku starpā par svarīgiem Baznīcas mācības un kalpošanas jautājumiem, kā arī cenšas apliecināt LELB identitāti starptautiskā un ekumēniskā mērogā un sniegt padomus baznīcai ekumēnisma jautājumos.

Par Teoloģijas nozares darbu baznīcā atbildīga ir LELB Teoloģijas komisija.

Komisijas mērķis: apvienot LELB mācītājus un teologus, radot iespēju Baznīcai paust savu kopīgo nostāju teoloģiskos un ētiskos jautājumos.

LELB Teoloģijas komisijas vadītājs:

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram