2017. gada 25. marts
Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Kurš to ir radījis un darinājis, izsaucot ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem – tas esmu Es. (Jes 41:4)

Šī varenā spēka darbību Viņš /Dievs/ parādījis Kristū, augšāmceldams to no mirušajiem un sēdinādams pie savas labās rokas debesīs, – augstāk par ikkatru valdību, varu, spēku, valdīšanu un pār visu citu, lai kādā vārdā arī to nosauktu, ne vien šajā laikā, bet arī nākamajā.
(Ef 1:19–21)

Jer 13:1–11; Rm 6:12–23; Jņ 8:47–59

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Māris /16. marts/ 18:27
Dievs,es pateicos par Tavu mīlestību,žēlastību un par Tavu pacietību ar mani.Paldies,Tēvs pr to ka Tu klausi manu lūgšanu,kaut neesmu cienīgs.Paldies.
Ieva /16. marts/ 14:55
Paldies par visu, kas man dots.
Līga /8. marts/ 14:32
No sirds pateicos Tev, Dievs, par šo skaisto dienu, par jebkuru dienu, par skaistumu, ko esi radījis, par mīlestību, ko esi man dāvājis, par maniem mīļajiem bērniem, par spēku, par laimi, par visu paldies!
inta /22. februārī/ 20:14
Paldies par uzklausītajām lūgšanām, par aizsardzību, par mana brāļa Gunta veselības uzlabošanos. Paldies lūdzējiem, paldies Tev, Visuvarenais Dievs!
Līga /22. februārī/ 11:07
Paldies, ka Tu mums esi, mīļais Dievs!No sirds pateicos!!!
Daira /8. februārī/ 09:39
Paldies Tev,Dievs,ka Tu dod cilvēku sirdīs tik daudz lidzcietības un mīlestības....Tā ir neaprakstāma sajūta,ka redzi- par Tavu bērnu aizlūdz tik daudzi Tev nepazīstami cilvēki.Vien skaidri zināms- brāļi un māsas Kristū....Lai visiem ,visiem Dieva svētība ik brīdim! Pateicība Dievam!
Māris /2. februārī/ 22:08
Paldies Tev Jēzus.Es milu tevi.
Viktorija /30. janvārī/ 00:07
Paldies, Kungs Jēzu, ka dodi Savu žēlastības laiku un dienišķo maizi, sakārto visu dzīvē. Lai arī daudz ko nesaprotu, taču Tu esi gādājis par to, lai mums nekā netrūktu. Paldies par jaunajiem darba kolēģiem. Viktorija
Līga /18. janvārī/ 16:42
Paldies, mīļais Dieviņ, par maniem gadiem - par aizvadītajiem un vēl priekšā esošiem! Paldies par katru mirkli, paldies par maniem brīnišķīgajiem bērniem, paldies par prieku manā dzīvē, paldies par mācībām, ko esi sniedzis, jo citādi es nezinātu laimes! No sirds pateicos par visu, par katru malku, par katru kumosu, par Mīlestību! Paldies!
Līga /7. decembrī/ 16:03
Paldies, Tev, mīļais Dieviņ, par katru dienu, katru stundu, katru mirkli! Paldies, ka vienmēr esi ar mani un mums visiem, es no sirds pateicos!
12345678910>
Jūsu pateicība: