2017. gada 17. novembris
Vārda dienas: Hugo, Ugo, Uģis

Dzīvos tavi miroņi!
(Jes 26:19)

Laimīgi ir tie, kas no šā brīža mirst Kungā. Un Gars saka: patiesi, lai viņi atpūšas no savām pūlēm. (Atkl 14:13)

Ezr 3:1–13; 1Kor 16:10–24; Mt 12:22–32

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Daira /15. novembrī/ 10:46
Pateicība Dievam par mūsu draudzes māsu INGU,par viņas karsto sirdi,iestājoties par mums visiem... Lai želastības un svētības piepildīta ir viņas ik katra diena!
Irēna /5. novembrī/ 21:50
Pazemībā pateicos Visuvarenais Dievs par uzklausītajām lūgšanām.
Sandra Rone /25. oktobrī/ 12:15
No visas sirds pateicos par savu ģimeni, par darbu, par veselību. Paldies par uzklausītām lūgšanām!
Inga /17. oktobrī/ 16:58
Paleicība Dievam,par žēlastībām un par katru dienu,kuru ļauj pavadīt kopā visiem esot.
Daira /24. septembrī/ 09:09
Pateicība Dievam par Lauras un Igora tik daudzajiem labajiem darbiem,palīdzību man un mazajai meitai.
Daira /18. augustā/ 10:20
Bezgala liela pateicība Dievam par manu lielo bērnu pasargāšanu,ka vini necieta Barselonas teroraktā,lai gan atradās tuvu blakus nelaimei. Sargi,apžēlo...
Līga /28. jūlijā/ 14:21
Paldies, Tev, mīļais Dievs, par visu skaisto! Paldies par manu dzīvi, paldies par to, ka esmu, paldies par brīnumu, paldies par šo dienu! Paldies par maniem bērniem, paldies par mācībām, paldies, ka sargā mani vienmēr, paldies... Bezgalīga pateicība Tev par visu! Un piedod, lūdzu, ikvienu manu domu un darbu, kas nav mīlestības vadīti! Paldies!
Līga /11. maijs/ 13:41
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos!
Līga /9. maijs/ 20:43
Paldies Tev, mīļais Dievs, par mīlestību un par visu brīnišķo, ko esi radījis. Paldies Tev par visu!
Māris /15. aprīlī/ 22:00
Dievs,es no visas sirds Tev pateicos,par tavu mīlestību un pacietību.Tēvs,es pateicos par Jēzu Kristu,Jēzus Tu esi man vajadzīgs.Paldies Tēvs,lūdzu palīdzi man.
12345678910>
Jūsu pateicība: