2017. gada 25. jūlijs
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna

Sv. Jēkabs (vecākais) – apustulis
Tu manu dvēseli glābi no nāves, manas acis no asarām un manas kājas no klupšanas. (Ps 116:8)

Viņš /Epafrodits/ patiesi bija savārdzis, būdams tuvu nāvei, bet Dievs viņu apžēloja un ne tikai viņu vien, arī mani, lai manas bēdas nevairotos.
(Flp 2:27)

Jes 52:7–10; 2Kor 4:7–15; Mt 20:20–23

krāsa: sarkana

1Sam 11:1–15; Apd 8:1–13; Lk 22:63–71

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Līga /11. maijs/ 13:41
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos!
Līga /9. maijs/ 20:43
Paldies Tev, mīļais Dievs, par mīlestību un par visu brīnišķo, ko esi radījis. Paldies Tev par visu!
Māris /15. aprīlī/ 22:00
Dievs,es no visas sirds Tev pateicos,par tavu mīlestību un pacietību.Tēvs,es pateicos par Jēzu Kristu,Jēzus Tu esi man vajadzīgs.Paldies Tēvs,lūdzu palīdzi man.
Daira /15. aprīlī/ 10:32
Manas ģimenes neizmērojama pateicība Dievam par mūsu tēta,vectētiņa atgriešanos mājās no slimnīcas! Paldies visiem,visiem,kuri lūdza par tēti,par mums visiem.Lai šīs nedēļas klusais dziļums stiprina un paceļ mūs visus...
Daira /7. aprīlī/ 11:36
Pateicība,mīļais Dievs,par mana dēla Krista 18 gadiem!Dod viņam skaidru dzīvi- pilnu ticības,paļāvības un neļauj apjukt jaunajā- pieauguša cilvēka ''statusā'' !
Māris /16. marts/ 18:27
Dievs,es pateicos par Tavu mīlestību,žēlastību un par Tavu pacietību ar mani.Paldies,Tēvs pr to ka Tu klausi manu lūgšanu,kaut neesmu cienīgs.Paldies.
Ieva /16. marts/ 14:55
Paldies par visu, kas man dots.
Līga /8. marts/ 14:32
No sirds pateicos Tev, Dievs, par šo skaisto dienu, par jebkuru dienu, par skaistumu, ko esi radījis, par mīlestību, ko esi man dāvājis, par maniem mīļajiem bērniem, par spēku, par laimi, par visu paldies!
inta /22. februārī/ 20:14
Paldies par uzklausītajām lūgšanām, par aizsardzību, par mana brāļa Gunta veselības uzlabošanos. Paldies lūdzējiem, paldies Tev, Visuvarenais Dievs!
Līga /22. februārī/ 11:07
Paldies, ka Tu mums esi, mīļais Dievs!No sirds pateicos!!!
12345678910>
Jūsu pateicība: