2018. gada 15. oktobris
Vārda dienas: Eda, Hedviga, Helvijs

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Daira /18. augustā/ 23:28
Pateicība Dievam,ka mana meita Madara izturēja atkal šo vienu smago migrēnas epizodi.Tas ir tik bezgala smagi- būt blakus neziņā,nevarēt ne ar ko palīdzēt.Paldies mūsu draudzes Whatsapp grupai,kurā izsakot savu bēdu- atsaucas desmitiem līdzcilvēki un aizlūdz..Kā Dievs mūs mīl,žēlo un māk mierināt.
Irena /14. jūlijā/ 09:17
Pazemiga pateicība Dievam par visām uzklausītajām un neuzklausītajām lūgšanām. Paldies par dāvāto darbu, par milzīgo atbalstu tā apguvē, par visu , visu paldies. Dieva Tēva Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen
Daira /15. aprīlī/ 08:09
Pateicība Dievam! Es atkal varu celties un doties darbos...
Daira /18. februārī/ 23:28
Pateicība Dievam par to,ka varēju savai meitai rādīt Viņa vadību un varenību! Ka tikko tumša naktī atradām mežā noazaudetu,no kabatas izkritušu baltu telefonu baltā sniegā.Likās neiespējami,bet ar lūgšanu pirms meklēšanas tas notika. Slava žēlastības Dievam.
Māra /29. janvārī/ 13:08
Lielā pateicībā par mūsu mīļā Tēva,Dēla un Svētā Gara vadību!
Iveta /24. janvārī/ 16:50
Augstais , Dievs! un līdzdalībnieki aizlūgšanā!Paldies par mazmeitu, viņa ir klāt un vesela!!
Inguna /23. janvārī/ 22:22
Paldies Tev,mīļo Debesu Tēti,ka Tu mani sargā,un ka Tu šodien mani sargāji.Paldies, Dievs,ka uz Tevi varu paļauties!
Līga /9. janvārī/ 11:24
Paldies, mīļais Dieviņ, ka esam šajā jaunajā gadā stipri un veseli. Paldies, ka esi vienmēr mums līdzās! Paldies, ka liec man domāt, paldies par dienišķo maizi, jumtu virs galvas un prieku!
Rolands /26. decembrī/ 01:12
Dievs, pateicos Tev par darbu un dienišķo maizi, par mīlošo ģimeni u veselību, paldies ka uzklausi manas lūgšanas.
Daira /15. novembrī/ 10:46
Pateicība Dievam par mūsu draudzes māsu INGU,par viņas karsto sirdi,iestājoties par mums visiem... Lai želastības un svētības piepildīta ir viņas ik katra diena!
12345678910>
Jūsu pateicība: