2017. gada 23. februāris
Vārda dienas: Haralds, Almants

Šķīstu sirdi radi man, Dievs, un stingru garu atjauno manī.
(Ps 51:12)

Pazudušais dēls līdzībā sacīja: Es celšos un iešu pie sava tēva.
(Lk 15:18)

5Moz 4:32–40; 2Kor 12:1–10; Mt 7:1–12

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
inta /22. februārī/ 20:14
Paldies par uzklausītajām lūgšanām, par aizsardzību, par mana brāļa Gunta veselības uzlabošanos. Paldies lūdzējiem, paldies Tev, Visuvarenais Dievs!
Līga /22. februārī/ 11:07
Paldies, ka Tu mums esi, mīļais Dievs!No sirds pateicos!!!
Daira /8. februārī/ 09:39
Paldies Tev,Dievs,ka Tu dod cilvēku sirdīs tik daudz lidzcietības un mīlestības....Tā ir neaprakstāma sajūta,ka redzi- par Tavu bērnu aizlūdz tik daudzi Tev nepazīstami cilvēki.Vien skaidri zināms- brāļi un māsas Kristū....Lai visiem ,visiem Dieva svētība ik brīdim! Pateicība Dievam!
Māris /2. februārī/ 22:08
Paldies Tev Jēzus.Es milu tevi.
Viktorija /30. janvārī/ 00:07
Paldies, Kungs Jēzu, ka dodi Savu žēlastības laiku un dienišķo maizi, sakārto visu dzīvē. Lai arī daudz ko nesaprotu, taču Tu esi gādājis par to, lai mums nekā netrūktu. Paldies par jaunajiem darba kolēģiem. Viktorija
Līga /18. janvārī/ 16:42
Paldies, mīļais Dieviņ, par maniem gadiem - par aizvadītajiem un vēl priekšā esošiem! Paldies par katru mirkli, paldies par maniem brīnišķīgajiem bērniem, paldies par prieku manā dzīvē, paldies par mācībām, ko esi sniedzis, jo citādi es nezinātu laimes! No sirds pateicos par visu, par katru malku, par katru kumosu, par Mīlestību! Paldies!
Līga /7. decembrī/ 16:03
Paldies, Tev, mīļais Dieviņ, par katru dienu, katru stundu, katru mirkli! Paldies, ka vienmēr esi ar mani un mums visiem, es no sirds pateicos!
Līga /28. novembrī/ 14:13
Bezgalīgi pateicos par ik dienu, par ik mirkli, ko dāvā man, par maniem bērniem un par brīnišķīgo pasauli, ko esi radījis! Paldies!!!
Viktorija /6. novembrī/ 20:59
Paldies, Kungs Jēzu par darbu, ko Esi man devis. Tev visas lietas iespējamas.
Līga /1. novembrī/ 13:18
Paldies, mīļais Dieviņ, par izcilajiem cilvēkiem, ko esi radījis un veidojis, paldies par skaistumu visapkārt, paldies par pirmo sniegu, paldies par gādīgiem un laipniem līdzcilvēkiem, paldies par visām iespējām, paldies, mīļais Dievs, ka ļauj man to visu baudīt! Paldies!!!
12345678910>
Jūsu pateicība: