2018. gada 22. maijs
Vārda dienas: Kalendāros, neierakstīto, vārdu, diena

LELB Virsvalde


LELB Virsvalde ir LELB izpildinstitūcija, kuras galvenais uzdevums ir īstenot Latvijas Sinodes lēmumus un starpsinožu periodā pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros atbilstoši LELB Satversmes 81. pantā minētajiem Virsvaldes uzdevumiem.

Virsvaldes sastāvā ietilpst Kapituls, LELB darba nozaru vadītāji un citi Kapitula apstiprināti locekļi. Pašreizējais LELB Virsvaldes sastāvs:

Arhibīskaps:
•   Jānis Vanags; arhibiskaps@lelb.lv

Bīskapi:
•    Hanss Martins Jensons (Liepājas diecēze); hanss_martins.jensons@lelb.lv
•    Einārs Alpe (Daugavpils diecēze); einars.alpe@gmail.com

Virsvaldes sekretārs:
•    Romāns Ganiņš;  romans.ganins@lelb.lv

Prāvesti:

  1. Magnuss Bengtsons (Gulbenes iecirknis); magnus.bengtsson@lelb.lv
  2. Ainars Jaunskalže (Grobiņas iecirknis); ainars.jaunskalze@lelb.lv  
  3. Kārlis Irbe (Piltenes iecirknis); karlis.irbe@gmail.com
  4. Oskars Laugalis (Jelgavas iecirknis); jelgavas@lelb.lv
  5. Dzintars Laugalis (Ikšķiles iecirknis); dzintarslaugalis@gmail.com
  6. Arnis Eltermanis (Jūrmalas iecirknis); arniseltermanis@gmail.com
  7. Mārcis Zeiferts (Kandavas iecirknis); marcis.zeiferts@gmail.com
  8. Uldis Gailītis (Kuldīgas iecirknis); uldis_gailitis@inbox.lv
  9. Krists Kalniņš (Rīgas iecirknis); krists.kalnins@gertrude.lv
  10. Rolands Radziņš (Bauskas iecirknis);  r-radzins@inbox.lv
  11. Ainārs Spriņģis (Sēlpils iecirknis); ainarsspringis@inbox.lv
  12. Didzis Kreicbergs (Cēsu iecirknis); didzis.kreicbergs@gmail.com 
  13. Romans Kurpnieks-Logins (Valmieras iecirknis); romanskurpnieks@gmail.com
  14. Andis Lenšs (Daugavpils iecirknis); andis.lenss@inbox.lv

Nozaru vadītāji:

  1. Andris Krauliņš (Ārlietu nozare); andris.kraulins@lelb.lv
  2. Arnis Bušs (Baznīcas īpašumu nozare); arnisbuss@inbox.lv
  3. Krists Kalniņš (Jaunatnes nozare); sk.pie prāvestiem
  4. Ivars Jēkabsons (Svētdienas skolu nozare); ijekabsons@inbox.lv
  5. Ilze Sprance (Mūzikas un liturģijas nozare); sprance@ml.lv
  6. Anitra Vanaga (Baznīcas tiesību nozare); anitra.vanaga@pastorats.lv
  7. Hanss Martins Jensons (Izglītības nozare); sk. pie bīskapiem
  8. Artis Puriņš (Misijas nozare); artispurins@gmail.com
  9. Kārlis Irbe (Garīgās aprūpes nozare);sk. pie prāvestiem
  10. Kaspars Upītis (Sabiedriskās attiecības), upitis.kaspars@gmail.com


Dekāni:

•    Elijs Godiņš (Rīgas Doms); dekans@doms.lv
•    Pēteris Kalks (Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāle); kalks@inbox.lv
•    Andis Lenšs (Daugavpils M.Lutera katedrāle); sk.pie prāvestiem

Mācītāji:
•    Aivars Gusevs; aivars.gusevs@lelb.lv

Revīzijas komisija:
•    Jānis Moors, tālr. 29412600; e-pasts: janis.moors@moors.lv
•    Iveta Ilsuma, tālr. 29115292; e-pasts: ivetins@e-apollo.lv
•    Aivars Kaņeps, tālr. 29123635; e-pasts: akaneps@inbox.lv
•    Intars Jonītis, tālr. 29440025; e-pasts: vecpiebalgasdraudze@inbox.lv



© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »