2019. gada 17. jūnijs
Vārda dienas: Artūrs, Artis

Kā līst lietus un sniegs krīt no debesīm, un turp vairs neatgriežas, bet gan veldzē zemi, uzplaucē to un diedzē, dod sēklu sējējam un maizi ēdējam, tā būs ar Manu vārdu, kas iziet no Manas mutes un nenāk pie Manis nepiepildīts.
(Jes 55:10–11)

Pāvils raksta: Mana runa un mana sludināšana nav pārliecinošā gudrībā, bet Gara un spēka izpausmē, lai jūsu ticība nebūtu cilvēku gudrībā, bet Dieva spēkā. (1Kor 2:4)

Rut 1:1–18; 1Tim 1:1–17; Lk 13:1–9

LELB Virsvalde

LELB Virsvalde ir LELB izpildinstitūcija, kuras galvenais uzdevums ir īstenot Latvijas Sinodes lēmumus un starpsinožu periodā pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros atbilstoši LELB Satversmes 81. pantā minētajiem Virsvaldes uzdevumiem.

Virsvaldes sastāvā ietilpst Kapituls, LELB darba nozaru vadītāji, Kapitula apstiprināti locekļi, kā arī no katra iecirkņa ievēlēts lajs. Pašreizējais LELB Virsvaldes sastāvs:

Arhibīskaps:

• Sarma Blažģe
  • Lauma Palkavniece
  • Aigars Bauers

‍Prāvesta p.i. - mācītājs Vilnis Sliņķis (Gulbenes iecirknis); vslinkis@gmail.com
Prāvesta p.i.- palīgmācītājs Rolands Pētersons(Madonas iecirknis); rolandpeterson@inbox.lv