2018. gada 19. oktobris
Vārda dienas: Elīna, Drosma, Drosmis

LELB Virsvalde


LELB Virsvalde ir LELB izpildinstitūcija, kuras galvenais uzdevums ir īstenot Latvijas Sinodes lēmumus un starpsinožu periodā pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros atbilstoši LELB Satversmes 81. pantā minētajiem Virsvaldes uzdevumiem.

Virsvaldes sastāvā ietilpst Kapituls, LELB darba nozaru vadītāji un citi Kapitula apstiprināti locekļi. Pašreizējais LELB Virsvaldes sastāvs:

Arhibīskaps:
•   Jānis Vanags; arhibiskaps@lelb.lv

Bīskapi:
•    Hanss Martins Jensons (Liepājas diecēze); hanss_martins.jensons@lelb.lv
•    Einārs Alpe (Daugavpils diecēze); einars.alpe@gmail.com

Virsvaldes sekretārs:
•    Romāns Ganiņš;  romans.ganins@lelb.lv

Prāvesti:

  1. Ainars Jaunskalže (Grobiņas iecirknis); ainars.jaunskalze@lelb.lv  
  2. Kārlis Irbe (Piltenes iecirknis); karlis.irbe@gmail.com
  3. Oskars Laugalis (Jelgavas iecirknis); jelgavas@lelb.lv
  4. Dzintars Laugalis (Ikšķiles iecirknis); dzintarslaugalis@gmail.com
  5. Arnis Eltermanis (Jūrmalas iecirknis); arniseltermanis@gmail.com
  6. Mārcis Zeiferts (Kandavas iecirknis); marcis.zeiferts@gmail.com
  7. Uldis Gailītis (Kuldīgas iecirknis); uldis_gailitis@inbox.lv
  8. Krists Kalniņš (Rīgas iecirknis); krists.kalnins@gertrude.lv
  9. Rolands Radziņš (Bauskas iecirknis);  r-radzins@inbox.lv
  10. Didzis Kreicbergs (Cēsu iecirknis); didzis.kreicbergs@gmail.com 
  11. Romans Kurpnieks-Logins (Valmieras iecirknis); romanskurpnieks@gmail.com
  12. Andis Lenšs (Daugavpils iecirknis); andis.lenss@inbox.lv
  13. Aldis Pavlovičs (Sēlpils iecirknis); aldinac@inbox.lv

Nozaru vadītāji:

  1. Andris Krauliņš (Ārlietu nozare); andris.kraulins@lelb.lv
  2. Arnis Bušs (Baznīcas īpašumu nozare); arnisbuss@inbox.lv
  3. Kristaps Kravalis (Jaunatnes nozare); info@jauniesucentrs.lv
  4. Ivars Jēkabsons (Svētdienas skolu nozare); ijekabsons@inbox.lv
  5. Ilze Sprance (Mūzikas un liturģijas nozare); sprance@ml.lv
  6. Vilis Kolms (Mūzikas un liturģijas nozare); vilis@me.com
  7. Anitra Vanaga (Baznīcas tiesību nozare); anitra.vanaga@pastorats.lv
  8. Uldis Gailītis (Izglītības nozare); sk. pie prāvestiem
  9. Artis Puriņš (Misijas nozare); artispurins@gmail.com
  10. Kārlis Irbe (Garīgās aprūpes nozare);sk. pie prāvestiem
  11. Kaspars Upītis (Sabiedriskās attiecības), upitis.kaspars@gmail.com

Dekāni:
•    Elijs Godiņš (Rīgas Doms); dekans@doms.lv
•    Pēteris Kalks (Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāle); kalks@inbox.lv
•    Andis Lenšs (Daugavpils M.Lutera katedrāle); sk.pie prāvestiem

Mācītāji:
•    Aivars Gusevs; aivars.gusevs@lelb.lv

Revīzijas komisija:
•    Jānis Moors, tālr. 29412600; e-pasts: janis.moors@moors.lv
•    Iveta Ilsuma, tālr. 29115292; e-pasts: ivetins@e-apollo.lv
•    Aivars Kaņeps, tālr. 29123635; e-pasts: akaneps@inbox.lv
•    Intars Jonītis, tālr. 29440025; e-pasts: vecpiebalgasdraudze@inbox.lv

Prāvesta p.i. - mācītājs Vilnis Sliņķis (Gulbenes iecirknis); vslinkis@gmail.com
Prāvesta p.i.- palīgmācītājs Rolands Pētersons(Madonas iecirknis); rolandpeterson@inbox.lv

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »