2017. gada 27. marts
Vārda dienas: Gusts, Gustavs, Tālrīts

Viņš neļauj klupt tavai kājai, tas nesnauž, kas sargā tevi.
(Ps 121:3)

Tūdaļ, roku izstiepis, Jēzus viņu /Pēteri/ satvēra un viņam sacīja: “Mazticīgais, kādēļ tu šaubījies?”
(Mt 14:31)

Jer 16:10–21; Rm 7:1–12; Jņ 6:1–15

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Viktorija /23. marts/ 12:06
Esi žēlīgs, Kungs Jēzu manam dēlam Aleksandram - lūdzu dodi viņam ticību un lūdzu gādā, ka viņš varētu nopelnīt dienišķo maizi. Tavā varā ir vai viņš varēs turpināt strādāt šajā darba vietā. Tavs prāts lai notiek.
Ielieku Tavās rokās arī draudzes garīgo dzīvi un baznīcas atjaunošanas pasākumus un CD izdošanu.
Vaira /20. marts/ 23:25
Dievs, palīdzi, savā žēlastībā, manam dēlam, dāvā mieru viņa dvēselei. Nesaspringt. JO ir problēmas ar sirdi, par lielu saprindzinājums sirds nerviem.
Dāvā, Dievs viņam paļāvību uz TEVI!
Anda /20. marts/ 16:00
Dievs, esi žēlīgs, lai Ainārs uzveic audzēju.
Inga /17. marts/ 17:34
Līga Ievāne /16. marts/ 08:18
"Kungs, Tu Savā Vārdā esi teicis, ka Tu atpestīsi mūsu dvēseles, ja mēs paļaujamies uz Tevi." Tādēļ es pazemībā lūdzu, palīdzi man atbrīvoties no nepiedošanas un lepnības gara. Es pateicos par Tavu mīlestību un bezgalīgo žēlastību, kalpojot kopā ar brāļiem un māsām Kristū Tev par godu un cilvēkiem par svētību. Uzturi arī miesā un garā māsu Ingu, Tu visu redzi un zini viņas grūtības ģimenē, darba meklējumos un kalpošanā. Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs! Āmen!
Māris /15. marts/ 18:47
Dievs,es ļoti lūdzu apžēlojies par Eviju,lūdzu dāvā Evijai spēkus,gan fiziski,gan garīgi izturēt ķīmijterapiju un tās sekas,kas ir diezgan smagas.Dievs,ļoti lūdzu palīdzi Evijai un lūdzu piedod man manus grēkus,lūdzu.Paldies.
Lauma /15. marts/ 11:42
Dievs pateicos par Tavu mīlestību un želsirdību, ko Tu tik dāsni dāvā visiem cilvēkiem, ja tikai mēs pilnībā, no visas sirds uzticamies Tev. Pasargā mani un manus mīļos no sātana uzbrukumiem, īpaši šajā Gavēņa laikā. Es ticu Tev, ka visu to, kas šķiet nepanesams un neatrisināms, var vērst uz labu Tavā spēkā, mans Kungs un Glābēj Jēzu! Āmen
Irēna /14. marts/ 06:24
No visas sirds Visauvarenais Dievs aizlūdzu par 04. un 04. aprīli. Lūdzu noved lietu līdz galam, esi mums grēciniekiem žēlīgs. Amen, slava Dievam.
Vairis /13. marts/ 20:28
Dievs, es Jēzus Kristus vārdā lūdzos.
Palīdzi lūdzu Anitaiar ceļgala sāpēm un operāciju. Līdz operācijai vēl vairāki mēneši, bet paliek arvien grūtāk. Jo tik daudz laika ir jāguļ.
Dāvā optimismu, uzlabojumus veselībā, dzīves sparu. Un ātrāku rindas pienākšanu uz operāciju.
Daina /10. marts/ 13:33
Dievs! Apžēlojies par mani un palīdzi man darbiņu atrast! Pateicos par klāt būšanu grūtos brīžos.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: