2017. gada 16. decembris
Vārda dienas: Alvīne

Vai! Tiem, kas iecerējuši nekrietnību, jo viņi to spēj!
(Mih 2:1)

Viņus /mācekļus/ pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: “Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps.”
(Mk 10:42–43)

Hag 2:1–19; Atkl 3:1–6; Mt 24:1–14

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Jolanta. /15. decembrī/ 16:37
Mīļais, Visuvarenais, Dievs mēs abi ar vīru lūdzam pēc garīgas, psiholoģiskas, emocionālas, fiziskas veselības, izturības, pacietības,miera, prieka, spēka,gudrības,mīlestības.Dod,Dievs, mums lūgties,slavēt,pateikties.Lūdzam Jēzus Asins aizsardzību un Svētā Gara vadību.JĒZUS VĀRDA.amen.
JHolanta /15. decembrī/ 16:03
Mīļais Debesu Tēvs, Jēzus Vārdā, dod padomu = kā dzīvot, kā rīkoties. Svētī un vadi uz man piemērotu darba vietu un lūdzu pēc laba atalgojuma; es lūdzu pēc savas dzīvesvietas.Mīļais Dievs - svētī,sargā mūz abus ar vīru, mūsu jūtas, mūsu laulību; un atpestī mūs no ļaunā. Un dāvā mums iespēju būt fiziski kopā. Mēs lūdzam Svētā Gara pieskārienu.JĒZUS VĀRDĀ. amen.
Ligita /12. decembrī/ 08:41
Ilze /10. decembrī/ 16:57
Lai ir slavēts Jēzus Kristus! Lūdzu aizlūdziet par Ilzi viņas darba meklēšanas nodomā, lai Dievs palīdz atrast darbu, kur viņa justos labi un atrastu tur savu vietu! Lai Dievs Jūs svētī!
Inga /8. decembrī/ 21:16
Kungs,lūdzu,piedod manam tēvam grēkus un apžēlojies par viņa veselību,dziedini viņu no ļaunajām slimībām.Dāvā ,Svētais Dievs viņam vieglāku ikdienas soli vecumā,neatņem viņu mums.Pazemīgi lūdzu,Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Līga /8. decembrī/ 16:23
Kungs, Tu Savā Vārdā esi teicis, ka Tu atpestīsi mūsu dvēseles, ja mēs paļaujamies uz Tevi. Tādēļ es lūdzu, lai Gundars ticētu, ka Tu atbrīvosi viņu no negatīvām emocijām. Palīdzi, Dievs, viņam un viņa draugiem rast dzīves jēgu Tavā patiesībā, un tikai patiesībā. To visu es lūdzu Tava mīļā dēla Jēzus Kristus svētajā vārdā. Āmen.
Daira /7. decembrī/ 11:03
Palīdzi,Dievs,mīļais.Dod padomu... Parunā ar Madaru...
Irena /6. decembrī/ 04:34
Dievs, ja tā it Tava griba, dāvini man jaunu darbu ar labu kolektīvu. Palīdzi man apgūt nepieciešamās iemaņas darba veikšanā un dod dvēseles mieru. Pazemīgā pateicībā, Dieva tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Vēsma /5. decembrī/ 23:06
Mīļais,Tėvs!Apžēlojies!Lūdzos par savu meitu,kura ir nelabā varā,nostājusies pret vecākiem.Apžēlojies par Diānu,kuru gadu mokās ar bezmiegu un savu svēto mieru varu dot tikai Tu,Kungs!Piestāj pie Normunda muguras problēmās un lūdzos par sevi,dod man saprašanu-kā dzīvot tālāk!
Kungs apžėlojies,Kristu apžēlojies!
Marita /5. decembrī/ 18:57
Dievs Tēvs debesīs.... paldies par visu, ko esi man devis un es ļoti lūdzu, stāvi man līdzās šajā pārbaudījumu pilnajā laikā, esi man grēciniecei žēlīgs un dod man spēku izvēlēties pareizo ceļu. Āmen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: