2017. gada 23. februāris
Vārda dienas: Haralds, Almants

Šķīstu sirdi radi man, Dievs, un stingru garu atjauno manī.
(Ps 51:12)

Pazudušais dēls līdzībā sacīja: Es celšos un iešu pie sava tēva.
(Lk 15:18)

5Moz 4:32–40; 2Kor 12:1–10; Mt 7:1–12

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Jānis /23. februārī/ 08:31
Kungs! Lūdzu stāvi klāt Sarmītei!
Māris /22. februārī/ 18:30
Dievs,lūdzu,dziedē Eviju un dod Evijai spēkus pārciest ķīmijterapiu un tās sekas.Dievs,Jēzus Kristus vārdā,es no visas sirds lūdzu saudzē un apžēlojies par Eviju.Dievs,es pateicos Tev,Jēzus Kristus vārdā no sirds pateicos.Amen.
Daira /22. februārī/ 10:03
Mīļais,Dievs,gādīgais Tēvs,palīdzi manai mazajai meitai Madarai tikt galā ar slikto pašsajūtu,žņaudzošo sajūtu krūtīs,elpas trūkumu,sirdklauvēm,bailēm.Dod viņai spēku apmeklēt skolu,neiekavēt mācības.Dod ārstiem padomu atrast iemeslus.Mierini mūs visus.
Lūdzu,lūdzu dziedini bērnu pēc visām tām smagajām ciešanam,ko viņa pārdzīvojusi iepriekšejās terapijas laikā.
Turi mūs paļāvībā un ticībā,ka viss norims.
inta /21. februārī/ 09:18
Pateicos Tev, Dievs, par Tavu žēlastību, ka mans brālis ir atgriezies no slimnīcas. Lūdzu Tevi, Kungs, ļauj viņam izturēt fiziskās ciešanas un atgūt veselību. Lai Dieva svētība visiem, kas lūdzas par mums!
BAIBA /19. februārī/ 13:28
Dievs,es Tev pateicos par to svētību,ko Tu man dod un,no visas sirds,pazemīgi lūdzu,apžēlojies par mani,grēcinieci,un lūdzu izdziedini manu miesu un dvēseli,dod man spēku un drosmi un pasargā no ļaunā un vadi mani pa glābšanas ceļu.Atpestī mani no stresa un pārdzīvojuma.Dievs,apžēlojies!AMEN...
jānis /18. februārī/ 16:00
Dievs apžēlo mani, piedod manus grēkus. Palīdzi man atrisināt dzīves neatrisinātās lietas. Palīdzi man atrast darbu, īpaši uz to darba vietu, kur esmu nosūtījis savu CV. Svētī to , apžēlo mani.
Inese /18. februārī/ 11:59
Jēzus Kristus vãrdā lūdzu par saviem běrniem . Par viņu nākšanu pie ticības Kristù. Lūdzu par bērnu prioritātēm, izvēlēm. Par atbrīvošanu no tām važäm, kas liedz tuvoties Kristum. Un reizē pateicos par visăm svētībām mūsu dzīvē. Par vīra atbrīvošanu no alkohola atkarības važām, par mäsäm un brāļiem Kristū, par manas miesas dziedināšanu, par katru dienu, ko dāvā!!!!!Pateicība Dievam!!!
Lolita /18. februārī/ 02:54
Milais Dievs! Es pateicos Tev par visam davanam, ko Tu man un manai gimenei esi devis. Es ari pateicos par visiem dzives parbaudijumiem, ko Tu man esi uzlicis. Es ludzu Tevi, Visuvarenais, stiprini mani un stavi musu gimenei klat shini svarigaja bridi, kad mes perkam pirmo gimenes maju. Lai mani berni varetu iet labas skolas, lai es varetu stradat un palidzet viram finansiali. Ludzu Tevi caur Jezu Kristu, lai mums izdodas nopirkt sho maju. Amen.
Jolanta /16. februārī/ 17:21
Lūdzu,lai Svētais Gars nāk pār mani un manu vīru Aigaru. Dieva svētību mūsu dzīvēm,izdošanos visās lietās.Lūdzu veselību,spēku.mieru,gudrību,zināšanas,prieku.Lai Dievs palīdz finansiālajos jautājumos.
Lai Dievs svētī,vada,palīdz,aizsargā.
Jēzus Vārdā.Amen.