2018. gada 16. novembris
Vārda dienas: Banga, Glorija
Reformācijas 500.gadadienas dievkalpojumu tiešraide

Pasaules Luterāņu Federācija (PLF) 31.oktobrī aicina viņu interneta vietnē sekot līdzi PLF Baznīcu septiņu dievkalpojumu tiešraidei 12 stundu garumā.

https://www.lutheranworld.org/content/live-reformation-dayStipendija studijām no 2017.gada rudens semestra

LELB esošajiem vai topošajiem darbiniekiem Amerikas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca (ELCA) piedāvā stipendiju no 2017.gada II semestra teoloģijā, medicīnā, pedagoģijā, informātikā, mūzikā un citos studiju novirzienos Latvijā, ELCA apmācības iestādēs vai citur pasaulē. Stipendijas mērķis ir nodrošināt LELB darbiniekus ar jaunām zināšanām, lai ar tām pēc izglītības iegūšanas varētu kalpot Baznīcai. Priekšroka tiek dota jaunu studiju uzsācējiem.

Iesniedzamie dokumenti tiks Jums atsūtīti pēc pieprasījuma:

Pieteikuma forma, motivācijas vēstule, savu mērķu apraksts, divu pasniedzēju un divu draugu rekomendācijas vēstules, Baznīcas vai tās iestādes rekomendācijas vēstule, ārsta veselības izziņa, mācību iestādes uzņemšanas apstiprinājums un aptuvenais budžeta uzmetums. Ja studijas notiks angļu valodā, tad jāiesniedz TOEFL , IELTS vai cita valodas eksāmena kopija.

Ja kādu no dokumentiem nav iespējams iesniegt laikā, tad tas ir jānorāda iesniegumā un jāizskaidro kavējuma iemesls.

Pieteikties var līdz 7.oktobrim, rakstot uz davis.bruvers@lelb.lv vai zvanot uz 26350950. Dokumentu iesniegšanas gala termiņš ir 15.oktobris.© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »