2018. gada 24. februāris
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins

Sv. Matijs – apustulis
Mazgā no ļaunuma savu sirdi, ka tu tiktu glābta! Cik ilgi tu vēl turēsies pie savām grēka domām?
(Jer 4:14)

Atmetiet jebkuru nešķīstību un visu to, kas no ļauna vēl atlicis, un lēnprātībā saņemiet jūsos iedēstīto Vārdu, kas ir spējīgs izglābt jūsu dvēseles.
(Jk 1:21)

Jes 66:1, 2; Apd 1:15–26; Mt 11:25–30

krāsa: sarkana

1Moz 41:1–13; 1Kor 4:1–7; Mk 2:23–3:6

Par izmaiņām draudžu nolikumos

Saskaņā ar Reliģisko organizācijas likumu, ja draudze ir nolēmusi veikt izmaiņas draudzes nosaukumā vai mainīt adresi, ir jāveic izmaiņas pašā draudzes Nolikumā /Statūtos/.

Valsts nodeva par reliģisko organizāciju statūtu grozījumu reģistrāciju - EUR 14.23.
Rekvizīti:
Valsts kase: Reģ.Nr.90000050138
Konta Nr.LV84TREL1060190913200
Saņēmēja iestāde: VALSTS KASE
BIC kods:TRELLV22

Lai veiktu izmaiņas draudzes nolikumā, ir jārīkojas sekojoši:

1) draudzes sapulcē tiek pieņemts lēmums par  izmaiņām, tiek sagatavots Izraksts /paraugs pielikumā/ un jaunais Nolikums trijos eksemplāros;

JĀNEM VĒRĀ, KA NOLIKUMA TEKSTS, KO LELB SINODE IR APSTIPRINĀJUSI KĀ VIENOTU TEKSTU VISĀM  LELB DRAUDZĒM, PALIEK NEMAINĪGS

2) draudzes mantzinis  nomaksā valsts nodevu 14.23 euro, Valsts kases minētajā kontā;

3) draudzes priekšnieks paraksta jaunos draudzes nolikuma 3 eksemplārus;

4) draudzes sapulces protokola izrakstu, visus trīs draudzes nolikuma eksemplārus un čeka oriģinālu par valsts nodevas nomaksu nosūta uz LELB Garīgā personāla un draudžu lietu daļu Rīgā, M.Pils ielā 4, LV 1050 /čeka kopiju atstājot draudzē/.

5) Nolikums tiek iesniegts arhibīskapam parakstīšanai, pēc kā  tiek nosūtīts LR TM Uzņēmumu reģistram pārreģistrācijai;

6)Uzņēmumu reģistrs izsniedz valsts notāres lēmumu par draudzes nolikuma reģistrāciju.

Nolikums (Statūti) ir viens no draudzes pamatdokumentiem.

Draudzes NOLIKUMS

Izraksta paraugs saistībā ar izmaiņām nolikumā

Draudzes padomes, valdes un revidentu vēlēšanas

Virsvaldes noteikumi PAR DRAUDZES PADOMES, VALDES UN REVIDENTU VĒLĒŠANĀM