2017. gada 25. marts
Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Kurš to ir radījis un darinājis, izsaucot ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem – tas esmu Es. (Jes 41:4)

Šī varenā spēka darbību Viņš /Dievs/ parādījis Kristū, augšāmceldams to no mirušajiem un sēdinādams pie savas labās rokas debesīs, – augstāk par ikkatru valdību, varu, spēku, valdīšanu un pār visu citu, lai kādā vārdā arī to nosauktu, ne vien šajā laikā, bet arī nākamajā.
(Ef 1:19–21)

Jer 13:1–11; Rm 6:12–23; Jņ 8:47–59

Sabiedrisko attiecību nozare

Lai baznīca pildītu savi misiju sabiedrībā, tai ir ne tikai jārunā ar sabiedrību, bet arī jāieklausās sabiedrībā, kurā tā darbojas. Sabiedrisko attiecību nozare ir atbildīga par baznīcas saziņas līdzekļu darbu, ko Baznīca izmanto, lai runātu ar saviem locekļiem un sabiedrību. Caur šo nozari LELB uztur sakarus ar plašsaziņas līdzekļiem (TV, radio, avīzēm) un veicina baznīcas dialogu ar sabiedrību. Nozare rūpējas par LELB mājas lapu un atbalsta baznīcas laikraksta "Svētdienas Rīts" izdošanu.

Sabiedrisko attiecību nozares uzdevumi:

• uzturēt baznīcas attiecības ar plašsaziņas līdzekļiem (laikrakstiem, TV, radio);
  • sniegt informāciju medijiem par notikumiem Baznīcā;
  • veicināt dialogu starp Baznīcu un sabiedrību;
  • izdot laikrakstu “Svētdienas Rīts”;
  • uzturēt Baznīcas mājas lapu www.lelb.lv;
  • rūpēties par informācijas apriti Baznīcā.

Sabiedrisko attiecību nozares mērķi:

• padarīt Baznīcu tuvāku, pieejamāku un saprotamāku tautai;
  • rūpēties, lai sabiedrībā izskanētu Baznīcas viedoklis par sabiedrībā nozīmīgiem jautājumiem un problēmām;
  • veicināt informācijas apmaiņu Baznīcas draudžu un atsevišķo draudžu locekļu starpā, tādējādi stiprinot kristīgo kopību un Baznīcas vienotību.

LELB Sabiedrisko attiecību nozares vadītājs
Kaspars Upītis