Mēneša lozungs

Dievam jāklausa vairāk nekā cilvēkiem.
(Apd 5:29)
2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas: Jānis

Jāņa Kristītāja diena
Dievs, neciet klusu! Neesi mēms, jel neklusē, Dievs! Jo, redzi, Tavi ienaidnieki ņurd, tie, kas nīst Tevi, jau ceļ galvu.
(Ps 83:2–3)

Zaharija sacīja: Israēla Dievs ir runājis caur svēto praviešu muti: lai mēs, no ienaidniekiem izglābti, bez bailēm, svētumā un taisnīgumā Viņam kalpojam visas savas mūža dienas.
(Lk 1:70, 74–75)

Jes 49:1–7; Apd 13:13–26; Lk 1:57–68, 80

krāsa: balta

5Moz 5:22–33; 2Kor 4:13–5:10; Lk 16:19–31

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.