Mēneša lozungs

Ir prieks Dieva eņģeļiem par vienu atgriezušos grēcinieku. (Lk 15:10)
2017. gada 18. oktobris
Vārda dienas: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Sv. Lūka – evaņģēlists
Kāpēc tu nicināji Kunga vārdus, darīdams to, kas Man nepatīk?
(2Sam 12:9)

Stiprais Dieva pamats stāv ar šādu zīmogu: Dievs pazīst savējos, un: lai atstājas no nelietības ikviens, kas izrunā Kunga vārdu.
(2Tim 2:19)

Jes 43:8–13; Jes 35:5–8; 2Tim 4:5–11; Lk 1:1–4; Lk 24:44–53

krāsa: sarkana

2Ķēn 6:1–23; 1Kor 5:9–6:11; Mt 5:38–48

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.