Mēneša lozungs

Mēneša lozungs: Ko jūs meklējat dzīvo starp mirušajiem? Šeit Viņa nav, Viņš ir augšāmcēlies!
(Lk 24:5–6)
2017. gada 28. aprīlis
Vārda dienas: Gundega, Terēze

Slavēts Dievs, kas sūtījis savu sūtni un pasargājis savus kalpus, kas Viņam uzticējās.
(Dan 3:28)

Un, redzi, Kunga eņģelis nostājās blakus, un gaisma apspīdēja visu telpu. Eņģelis, piebakstīja Pēterim sānos, modināja to, sacīdams: “Celies ātri!” Un ķēdes nokrita no viņa rokām. (Apd 12:7)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram