Mēneša lozungs

Sirmas galvas priekšā piecelies, godā vecu un bīsties Dieva – Es esmu Kungs.
(3Moz 19:32)
2017. gada 27. marts
Vārda dienas: Gusts, Gustavs, Tālrīts

Viņš neļauj klupt tavai kājai, tas nesnauž, kas sargā tevi.
(Ps 121:3)

Tūdaļ, roku izstiepis, Jēzus viņu /Pēteri/ satvēra un viņam sacīja: “Mazticīgais, kādēļ tu šaubījies?”
(Mt 14:31)

Jer 16:10–21; Rm 7:1–12; Jņ 6:1–15

Dievnami Latvijā

Baznīcas rīcībā ir unikāls Latvijas sakrālās kultūras mantojums – gan dievnami, gan ērģeles, kas ir ievērojami kultūras pieminekļi gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Arhibīskapa katedrālei – Rīgas Domam – 2011. gadā apritēja 800 gadu jubileja.

Lai nodrošinātu Evaņģēlija vēsts sludināšanu visos Latvijas reģionos, baznīcas uzdevums ir gan rūpēties par dievnamu atjaunošanu un uzturēšanu, gan būvēt jaunus dievnamus apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā uzbūvēti 6 jauni dievnami, daudzi dievnami  atjaunoti no drupām vai grausta stāvokļa.

Šobrīd tiek celti jauni luterāņu dievnami 5 vietās Latvijā, paralēli vācot šim mērķim ziedojumus.
Aicinām arī jūs dot savu ieguldījumu jaunu dievnamu būvniecībā mūsu zemē, nodrošinot baznīcas klātbūtni un Dieva Vārda sludināšanu visā Latvijā! Vairāk informācijas - ŠEIT.

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram