2019. gada 21. februāris
Vārda dienas: Eleonora, Ariadne

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Ilze /25. decembrī/ 10:30
Lūdzu, Dievs, atver acis, dod spēku, rādi ceļu Robertam, kurš slīgst arvien dziļāk depresijā, kurš neredz jēgu dzīvei un runā taisīt pašnāvību. Lūdzu, apžēlojies par viņu, dod cerību un gaismu. Paldies Tev Dievs. Āmen
Uldis /20. decembrī/ 20:08
Ja varat lūdzu aizlūdziet par mani, lai pārietu sāpes kājai, pēc lūzuma sadzisanas staigājot, lai Dievs man ir žēlīgs (lūgums manu uzvārdu publiski nepublicēt, paldies!)
Daira /17. decembrī/ 23:34
Mīļais Dievs,rādi ceļu,dod kādu zīmi,ko vēl darīt.Pazemībā lūdzam Tevi- palīdzi Laurai! Ir atkal sliktāk...Dziedini,dod cerību,ļauj piedzīvot atveseļošanos...Tevi lūdzu,Augstais un mūžīgais Dievs!!!
Agrita /17. decembrī/ 11:50
Mūžigais visuvarenais Dievs,mēs pateicībā pienesam Tavā priekšā Arni Māķēnu,kurš 08.12.2018 devās Mūžībā.Kuru Tu, Debesu Tēvs, esi atpestījis no visa ļauna un ar savu glābjošo roku ved uz Savu Valstību.Slava un pateicība Tev mīļais Dievs!
Sniedze /14. decembrī/ 15:43
Mīļais visu Augstākais Kungs, es lūdzu izpildi manu viskvēlāko vēlēšanos, lai rīt iegūstu maksimālo laimestu, un varu palīdzēt gan sev, gan citiem.
Lidija /12. decembrī/ 13:48
Visuvarenais Dievs dziedini manu māsu Virģiniju no alkohola atkarības un palīdzi saglābt veselību,mazināt ceļgala sāpes un lai izdodas operācija, mazināt vairogdziedzera problēmas,viņa tik daudz smagi strādājusi gādādama par mazbērniem,meitām, palīdzēdama risināt visu tuvāko problēmas. Dievs esi ar viņu!
Irena /11. decembrī/ 20:26
Visuvarenais Dievs, lūdzu sakārto mana dēla domāšanu un apskaidro viņam, grēciniekam, prātu un sargā no visa veida atkarībām. Pazemīgi lūdzu, palīdzi viņam satikt otru pusīti saticīgām un mūžīgām attiecībām! Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Irena /11. decembrī/ 20:22
Visuvarenais Debesu Tēvs, es aizlūdzu par savu, sava dēla Ginta, mammas Austras un Tāļa veselību. Dievs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs svētī mūs ar labu veselību un sargā no visa ļaunā. Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen,
Daira /9. decembrī/ 23:48
Dievs,Visaugstais!
Esi ar manu meitu Lauru.Rīt vizīte pie onkologa... Dod mums visiem,visiem mieru,neļāuj zaudēt ticību. Dod spēku,spēku,spēku visam šim laikam....
Uldis /9. decembrī/ 23:47
Paldies,mīļo Dievs, ka mana lauzta kāja tiek dziedināta, un vairs nesāp tik ļoti, kā agrāk staigājot, bet vēl sāp, tāpēc lūdzu aizlūdziet par mani, lai sāpes pārietu pavisam, lai Dievs man ir žēlīgs, to lūdzu Jēzus Kristus vārda, āmen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »