2018. gada 24. septembris
Vārda dienas: Agris, Agrita

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Vija /30. jūnijs/ 13:56
Mīļais Dievs,Jēzus vārdā lūdzos.
Piedod manu neprātu iekrītot kredītu lamatās.
Esmu palikusi viena ar šo problēmu.Lūdzu palīdzi atrast kādu risinājumu lai varu izkļūt no šīs kļūdas.
Kungs apžēlojies.
Āmen.
Aija /27. jūnijs/ 15:33
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos! Lūdzu, dod manai meitiņai ticību un cerību nākotnei, palīdzi,dzīvojot svešuma,atrast darbu pēc studijām. Sūti lūdzu, savu žēlastību Dievs!
Inga /26. jūnijs/ 21:36
Lūdzu Dieva aizsardzību mana dēla ģimenei,un gaidāmajam bērniņam.Lai norimstas pārmetumi un iejaukšanās ģimenes lietās no tuvo cilvēku puses.Jēzus vārdā.Āmen.Paldies,ja aizlūdzāt!
Daira /15. jūnijs/ 19:01
Mīļais Dievs,dziedini manu tēti Kārli,kurš smagā stāvoklī naktī tika aizvests uz Valmieras slimnīcu. Esi ar mums visiem,dod paļāvību un fizisku spēku izturēt pārbraucienus,lai katru dienu kāds būtu blakus.Dod Ticības spēku... Pateicība Dievam,ka jau krīze ir uzvarēta,ka tētis nav vairs komā.
Daira /14. jūnijs/ 21:18
Lùdzam par Karīnas dèliņu Marku,-viņam pirmdien austiņām operācija.Un par viņas meitiņu Keitu,kurai vēdera vīruss.Dziedini ,mīļais Dievs,mazos bērniņus,ļauj izturēt sāpes un mierini...Dod visiem paļavību- tūdaļ viss pāries,mazlietiņ japaciešaas...Tavā vadībā,Kungs!Apžēlojies!
BAIBA /14. jūnijs/ 16:04
Daira /12. jūnijs/ 07:41
Mīļais Dievs,vadi manu dēlu Kristu,kurš beidz skolu,ieguvis labu izglītību,bet savā jaunības maksimālismā veido nesaprātīgus nākotnes nodomus. Dod viņam padomu,līdzsvaro,māci-kā dzīvot Tavā Gaismā. Dod mieru arī mums- ģimenei.
Palīdzi atrast viņam dzīvesvietu Rīgā,lai varam par to samaksāt.
Dod viņam gribasspēku tālākajām studijām.
Esi ar mums,šo ceļu ejot...
Daira /12. jūnijs/ 07:33
Mīļais un žēlsirdīgais Dievs,dziedini mūsu mācītāja sieviņu Ilonu.Atņem neizturamās galvassāpes,atrisini šo mēnešiem un gadiem ieilgušo neskaidrību,dod ārstiem padomu-kāds tam ir iemesls? Svētī ģimenīti,mierini,nes paļāvību un stiprini!!! Ir tik smagi būt blakus un ar savu niecīgo cilvēka spēku neko nespēt atvieglot... Kungs,apžēlojies,lūdzu,visas draudzes vārdā!
Amanda /11. jūnijs/ 16:47
Mīļais Dievs es pazemīgi lūdzos, rīt man ir ļoti svariga diena,kā arī manai draudzenei, rit mēs kārtojam vēstures eksāmenu, tāpec es ļoti lūdzos, lai mēs abas divas iegūstam tādu vērtējumu kādu mēs esam cerējušas ,es tiešām neprasu daudz, tikai mazu palīdzību pārvarēt šo lielo pārbaudījumu !
Āmen!
Irena /11. jūnijs/ 08:23
Mīļais Dievs, apžēlojies par manu dēlu Spānijā un sakārto pēc Tava prāta visas lietas. Tavs mīlestība pilanais prāts lai notiek un apžēlojies par viņu, grēcinieku. pazemīgā pateicībā, Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: