2018. gada 14. decembris
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
BAIBA /14. jūnijs/ 16:04
Daira /12. jūnijs/ 07:41
Mīļais Dievs,vadi manu dēlu Kristu,kurš beidz skolu,ieguvis labu izglītību,bet savā jaunības maksimālismā veido nesaprātīgus nākotnes nodomus. Dod viņam padomu,līdzsvaro,māci-kā dzīvot Tavā Gaismā. Dod mieru arī mums- ģimenei.
Palīdzi atrast viņam dzīvesvietu Rīgā,lai varam par to samaksāt.
Dod viņam gribasspēku tālākajām studijām.
Esi ar mums,šo ceļu ejot...
Daira /12. jūnijs/ 07:33
Mīļais un žēlsirdīgais Dievs,dziedini mūsu mācītāja sieviņu Ilonu.Atņem neizturamās galvassāpes,atrisini šo mēnešiem un gadiem ieilgušo neskaidrību,dod ārstiem padomu-kāds tam ir iemesls? Svētī ģimenīti,mierini,nes paļāvību un stiprini!!! Ir tik smagi būt blakus un ar savu niecīgo cilvēka spēku neko nespēt atvieglot... Kungs,apžēlojies,lūdzu,visas draudzes vārdā!
Amanda /11. jūnijs/ 16:47
Mīļais Dievs es pazemīgi lūdzos, rīt man ir ļoti svariga diena,kā arī manai draudzenei, rit mēs kārtojam vēstures eksāmenu, tāpec es ļoti lūdzos, lai mēs abas divas iegūstam tādu vērtējumu kādu mēs esam cerējušas ,es tiešām neprasu daudz, tikai mazu palīdzību pārvarēt šo lielo pārbaudījumu !
Āmen!
Irena /11. jūnijs/ 08:23
Mīļais Dievs, apžēlojies par manu dēlu Spānijā un sakārto pēc Tava prāta visas lietas. Tavs mīlestība pilanais prāts lai notiek un apžēlojies par viņu, grēcinieku. pazemīgā pateicībā, Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen!
Amanda /5. jūnijs/ 14:54
Mīļai Dievs, es ar saviem visiem dvēseles spēkiem tev lūdzos, lai mans matemātikas eksāmens būtu veiksmīgi nokārtots,lai iegūtais rezultāts mani iepriecinātu un es būtu gandarīta par paveikto!Amen!
Dzidra /26. maijs/ 16:29
Lūgums aizlūgt par mazu meitenīti Isabellu kurai
izsitumi klāj ķermenīti, lai Jēzus dziedina!
Paldies!
Lauma /22. maijs/ 11:44
Kungs Jēzu Kristu, žēlastības Dievs, paldies, ka Tu esi.Svētī lūdzu manu meitiņu Lindu ar darbu pēc Tava svētā prāta. Svētī viņas turpmākos darba devējus, ja tas ir Tavs prāts, ka viņi izvēlas Lindu uz šo darba vietu pēc vakardienas intervijas. Paldies Tev Debesu Tēvs. Jēzus vārdā, Āmen.
Irena /22. maijs/ 06:39
Visuvarenais Debesu Tēvs, pazemīgi lūdzu, sargā manu dēlu no visa veida atkarībām, vadi pa taisniem ceļiem ar skaidru prātu un saticībā un sapratnē ar līdzcilvēkiem. Tavs prāts lai notiek! Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Janis /20. maijs/ 13:25
Dievs palīdzi man stiprināt manu garu! Es, lūdzu, par Baibas un Marijas mīlestību! Āmen!
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība: