2018. gada 20. marts
Vārda dienas: Made, Irbe

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Anda /20. marts/ 16:00
Dievs, esi žēlīgs, lai Ainārs uzveic audzēju.
Inga /17. marts/ 17:34
Svētais Dievs,lūdzu piedod mums mūsu grēkus.Esi žēlīgs Kungs,sargi manu tēti,ļauj viņam vēl būt pie mums,dziedini lūdzu viņa kaites un apturi prostatas audzēju.Kungs dod viņam vecumā veselību un dzīvesprieku.Lūdzu Kungs par savu vīru,esi viņam žēlīgs un mazini viņa muguras,roku un plecu sāpes.Esi arī man Kungs žēlīgs,dāvā veselību.Pazemīgi lūdzu ,caur Jēzu Kristu.Amen
Līga Ievāne /16. marts/ 08:18
"Kungs, Tu Savā Vārdā esi teicis, ka Tu atpestīsi mūsu dvēseles, ja mēs paļaujamies uz Tevi." Tādēļ es pazemībā lūdzu, palīdzi man atbrīvoties no nepiedošanas un lepnības gara. Es pateicos par Tavu mīlestību un bezgalīgo žēlastību, kalpojot kopā ar brāļiem un māsām Kristū Tev par godu un cilvēkiem par svētību. Uzturi arī miesā un garā māsu Ingu, Tu visu redzi un zini viņas grūtības ģimenē, darba meklējumos un kalpošanā. Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs! Āmen!
Māris /15. marts/ 18:47
Dievs,es ļoti lūdzu apžēlojies par Eviju,lūdzu dāvā Evijai spēkus,gan fiziski,gan garīgi izturēt ķīmijterapiju un tās sekas,kas ir diezgan smagas.Dievs,ļoti lūdzu palīdzi Evijai un lūdzu piedod man manus grēkus,lūdzu.Paldies.
Lauma /15. marts/ 11:42
Dievs pateicos par Tavu mīlestību un želsirdību, ko Tu tik dāsni dāvā visiem cilvēkiem, ja tikai mēs pilnībā, no visas sirds uzticamies Tev. Pasargā mani un manus mīļos no sātana uzbrukumiem, īpaši šajā Gavēņa laikā. Es ticu Tev, ka visu to, kas šķiet nepanesams un neatrisināms, var vērst uz labu Tavā spēkā, mans Kungs un Glābēj Jēzu! Āmen
Irēna /14. marts/ 06:24
No visas sirds Visauvarenais Dievs aizlūdzu par 04. un 04. aprīli. Lūdzu noved lietu līdz galam, esi mums grēciniekiem žēlīgs. Amen, slava Dievam.
Vairis /13. marts/ 20:28
Dievs, es Jēzus Kristus vārdā lūdzos.
Palīdzi lūdzu Anitaiar ceļgala sāpēm un operāciju. Līdz operācijai vēl vairāki mēneši, bet paliek arvien grūtāk. Jo tik daudz laika ir jāguļ.
Dāvā optimismu, uzlabojumus veselībā, dzīves sparu. Un ātrāku rindas pienākšanu uz operāciju.
Daina /10. marts/ 13:33
Dievs! Apžēlojies par mani un palīdzi man darbiņu atrast! Pateicos par klāt būšanu grūtos brīžos.
Anita /9. marts/ 19:16
Dievs apžēlo un sūti savu Svēto garu mana dēla dzīvē. Piepildi ar Svēto garu. Palīdzi atrast labu darbu te vai ārzemēs. Paldies tev Dievs par palīdzību.
Anita /9. marts/ 19:16
Dievs apžēlo un sūti savu Svēto garu mana dēla dzīvē. Piepildi ar Svēto garu. Palīdzi atrast labu darbu te vai ārzemēs. Paldies tev Dievs par palīdzību.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »