2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Jolanta /16. februārī/ 17:21
Lūdzu,lai Svētais Gars nāk pār mani un manu vīru Aigaru. Dieva svētību mūsu dzīvēm,izdošanos visās lietās.Lūdzu veselību,spēku.mieru,gudrību,zināšanas,prieku.Lai Dievs palīdz finansiālajos jautājumos.
Lai Dievs svētī,vada,palīdz,aizsargā.
Jēzus Vārdā.Amen.
Jolanta /16. februārī/ 17:21
Lai Dievs svētī,vada,palīdz,aizsargā.
Jēzus Vārdā.Amen.
Daiga /16. februārī/ 09:06
Mīļais Debesu Tēvs es pateicos, ka varu lūgt Tevi un pateicos par žēlastību ko Tu mums sniedz ik dienas. Es lūdzu par Sandru un ielieku Tavās rokās mīļais Kungs operāciju, kas norisinās šobrīd, dod ārstiem prāta gudrību un lai viss norit veiksmīgi, piestājies Kungs un esi mums grēciniekiem žēlīgs.Āmen.
uldis /15. februārī/ 21:36
ludzu aizludziet par manu milo laulibu,lai dievs atjauno un dziedina ulda un maritas laulibu ,lai milais Dievs beidzot apzelojas par mums ,un butu mes atkal kopa !lai mila sievina maritina atteiktos no ta viriesa ar ko vina tagad ir ,ko pa ,un lai par vinas naktu Dieva apgaismiba,lai vina saprastu ,ka tas ko vina tagad dara ir liels greks. paldies
Māris /15. februārī/ 18:02
Aizlūdziet lūdzu par mani,jo pašlaik esmu ļoti depresīvi noskaņots uz pasauli,kā arī mani ir pārņēmušas bailes par dzīvi ,no slimībām u.c.Mani pārņēmusi apātija un nespēks.
Māris /14. februārī/ 19:35
Dievs,es pateicos Tev,Jēzus Kristus vārdā par Tavu žēlastību un Tavu nebeidzamo pacietību un mīlestību.Dievs,es ļoti,ļoti mīlu Eviju un lūdzu Tevi apžēlojies par Eviju.Dievs,Evijai un ari man ir vajadzīga tava palīdzība,lūdzu dziedē Evijas miesu,dod spēku Evijai izturēt ķīmijterapiju.Dievs,es no sirds pateicos par Tavu žēlastību.Amen.
inta /14. februārī/ 08:34
Jēzus Kristus vārdā lūdzos par sava brāļa Gunta veselību! Dievs, ļauj viņam atgūties pēc smagās slimošanas, dod spēku viņa izvārgušajam organismam, lai viņš atkal atgriežas dzīvē un var slavēt Tavu vārdu!
Vilis /12. februārī/ 01:31
Dievs esi man žēlīgs. Ārstē manas sāpošās locītavas. Sūti Svēto garu un piepildi manu dzīvi. Dari mani veselu.
Iepriekš pateicos tev Dievs.
Inga /11. februārī/ 13:17
Visu Žēlīgais Dievs,pazemībā lūdzu lai piedod mums mūsu grēkus.Kungs,paldies par visu ko esi darījis mūsu labā:par ğimeni,par to ka pēc ugunsgrēka esam ar jumtu virs gavas,par to ka esi sargājis gan dzīvniekus,gan cilvēkus,par to,ka mans tēvs atguva redzi,par to ka mans vīrs var staigāt,par mani,ka esi pateicoties Tev nesabrukt.Kungs lūdzu Tevi ,lai esi līdzās,vadi un sargi.Sargi no slimībām,no jebkāda ļaunuma,kas mīt apkārt.Lai ir iztika,siltums un veselība pašiem un dzīvniekiem.Jēzus Kristus v..
Inga /11. februārī/ 13:05
Žēlīgais Dievs,lūdzu Tevi,lai palīszi Jānim Balodim atgūt samaņu,lai var vēl būt līdzās sievai,bērniem un mazbērniem.Lūdzu Tevi Kungs dari brīnumu.Caur Jēzu Kristu.Amen.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība: