2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<21222324252627282930>
Gunta /12. janvārī/ 19:04
Mīļais Kungs! Pateicos par to, ka vienmēr uzklausi manas lūgšanas! Tu esi vienīgais, pie kā vēršos, kad man un maniem mīļajiem iet grūti. Es saprotu, ka tikai Tu - mans Kungs, vari mani saprast un paļīdzēt. Es lūdzu Tevi - palīdzi pāŗvarēt grūtības un problēmas, kas uzrodas un uzrodas, un nepāriet. Tu jau zini, Dievs, par ko es domāju. Tā gribētos, lai maniem bērniem viss nokārtotos, un viņi varētu dzīvot mierā savā mājā. Zinu, ka esmu grēkojusi un varbūt tāpēc viss tā...piedod man, Kungs, es pa..
Daina /12. janvārī/ 07:38
Mīļais Dievs!
Tu esi visuvarens un žēlīgs!
Sargā mūsu meitiņu Šarloti šodien proekšstāvošajā zobu labošanā ar pilno narkozi! Sargā viņas dzīvību un veselību!
Lai operācija noris veiksmīgi! Svētī ārstu rokas in esi klātesošs mums, lai mūs spēcinātu!
Āmen!
Agita /11. janvārī/ 12:33
Nepieciešama aizlūgšana par Anitas dziedināšanu no vēža.
Inga /11. janvārī/ 09:51
Žēlīgais Dievs,paldies par visu,katru dienu ko dāvā,par ğimeni,par vietu kur esi ļāvis mums būt,par siltumu un jumtu virs galvas,par iztiku,par Tavu lielo žēlastību.Svētais Dievs,piedod mums mūsu grēkus,esi līdzās,atpestij mūs no ļaunām slimībām,apkārtējā ļaunuma,vadi mūs ar Savu Svēto garu un sargi.Lai cilvēkos valda mīlestība,cieņa,lai ļaunumam nav vietas.Lūdzu,caur Jēzu Kristu.Amen.
Jānis /10. janvārī/ 00:50
Dievs, piedod manu aukstprātību, neapdomību. Palīdzi man materiālās grūtībās. Dāvā labu darbu un ienākumus.
Dievs stiprini mani, dari sev Dievs patīkamu.
Palīdzi, lūdzu, naudas un iztikas grūtībās.
Paldies, Dievs!!!
Dzintra /8. janvārī/ 10:46
Dievs uzlabo mana tēva veselību. Piedod viņa grēkus. Noņem sāpes mugurā, gurnu zonā. Tās jau daudzus gadus ir. Sūti savu veselības garu, dziedini viņu, apžēlo viņu. Palīdzi visās viņa nesakārtotās lietās.
Dievs dāvā viņam savu Mieru dvēselei.
Dzintra /8. janvārī/ 10:46
Dievs dāvā viņam savu Mieru dvēselei.
Līga /5. janvārī/ 15:31
Lūdzu, mīļais Dieviņ, esi ar mazajiem Dobeles traģēdijā dzīviem palikušiem bērniņiem, palīdzi viņiem pārdzīvot notikušo un nokļūt gādīgā un mīlošā ģimenē vai tā būtu vecmāmiņa vai citi cilvēki! Lūdzu, esi žēlīgs pret bērniņu mirušajiem vecākiem, piedod viņiem viņu vājumu, mēs visi esam grēcinieki. Lūdzu par vēl nedzimušo mazulīti un bojā gājušo zīdainīti. Neviens nesaprot, kāpēc viņiem bija jāaiziet, bet, es zinu, Tu par viņiem parūpēsies. Un, lūdzu, esi ar šo bērniņu vecmāmiņu un mirušās sievi..
Māris /4. janvārī/ 19:16
Dievs,lūdzu piedod man manus grēkus,lūdzu apžēlojies mar mani.Tēvs lūdzu dzīedē Eviju,dod spēkus Evijai atveseļoties.Apžēlojies un lūdzu saudzē un parūpējies par Eviju.Paldies Tev Tēvs,Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Jolanta /4. janvārī/ 16:25
lūdzu Dieva svētību,aizsardzību,palīdzību,vadību,gādību sev un vīram Aigaram.Dievs dod mumd ātrāk būt kopā un lai mūs nešķir nekādi tumši,ļauni spēki.Lai mums Sargeņģelītis stāv klāt un visi Gaišie spēki.Lai Dievs mani svētī ar labu darbu.paplšina manas robežas,svētī ar finansēm un labu dzīves vietu.Lai vecās durvis aizverās un atverās jaunās.Lai Dievs dod mums veselību.
Lai Dievs svētī manu mammu - dod veselību,mieru,spēku un atpestī no ļaunā.
Lai Dievs svētī manu māsu.
Lai Dievs svētī mana ..
<21222324252627282930>