2018. gada 20. marts
Vārda dienas: Made, Irbe

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<21222324252627282930>
Inga /11. februārī/ 13:17
Visu Žēlīgais Dievs,pazemībā lūdzu lai piedod mums mūsu grēkus.Kungs,paldies par visu ko esi darījis mūsu labā:par ğimeni,par to ka pēc ugunsgrēka esam ar jumtu virs gavas,par to ka esi sargājis gan dzīvniekus,gan cilvēkus,par to,ka mans tēvs atguva redzi,par to ka mans vīrs var staigāt,par mani,ka esi pateicoties Tev nesabrukt.Kungs lūdzu Tevi ,lai esi līdzās,vadi un sargi.Sargi no slimībām,no jebkāda ļaunuma,kas mīt apkārt.Lai ir iztika,siltums un veselība pašiem un dzīvniekiem.Jēzus Kristus v..
Inga /11. februārī/ 13:05
Žēlīgais Dievs,lūdzu Tevi,lai palīszi Jānim Balodim atgūt samaņu,lai var vēl būt līdzās sievai,bērniem un mazbērniem.Lūdzu Tevi Kungs dari brīnumu.Caur Jēzu Kristu.Amen.
Māris /10. februārī/ 21:09
Dievs,lūdzu palīdzi Nagnijai,Jēzus Kristus vārdā,lūdzu.Paldies.
Inga /8. februārī/ 23:47
Kungs, es lūdzu par sevi! Lūdzu dari manu sirdi brīvu no visa, kas nav no tevis. Palīdzi man atrast mieru un prieku savā dzīvē. Palīdzi man iemīlēt no jauna savu vīru, piedot un aizmirst visu... Māci man, kā palīdzēt viņam piecelties. Nožāvē visas manas asaras, dod prieku par šo dzīvi, vadi mani, lai atrodu darbu un varu gādāt par saviem bērniem. Kungs, neatstāj mani izmisumā, bet esi man klāt ar savu mieru. Kungs, es saucu uz Tevi, jo Tu vien Visuvarens un žēlsirdīgs, uzklausi, atbildi un iepri..
Daina /8. februārī/ 16:38
Mīļais Dievs!Lai nāk tava žēlastība un palīdzība!Paldies, ka tu
esi man blakus un sargā mani!Lūdzu palīdzi man dzīves grūtībās,
darbiņā!Sargi mani kā vienmēr.
Ilgvars /6. februārī/ 12:07
Dievs, apžēlo mani. Palīdzi visu dzīves problēmu risināšanā. Kuras sakrājušās daudzu gadu garumā. Svētī mani piepildi ar Svēto garu! Ar savu bezgalīgo žēlastību.
Pateicos Dievs, ka uzklausīji manas lūgšanas.
Daira /3. februārī/ 11:55
Mīļais Dievs,sniedz savu Tēva mīlestību manam dēlam Kristam,kurš no mazpilsētas uzsācis mācības Rīgā.
Dod viņam izturību,māku tikt gala ar ikdienu,iztiku,mācību slodzi,mazini nogurumu,atņem radušos depresīvo garastāvokli. Dod viņam Svētā Gara spēku,vadi Ticībā.Dod mieru man kā mammai.
Tev uzticos un paļaujos...
Aija /3. februārī/ 10:14
Paldies Tev, Kungs, ka esi manā dzīvē un uzklausi manas lūgšanas! Sargi manu mazmeitiņu,palīdzi izveseļoties viņai un stiprini viņas veselību.Jēzus Kristus vārdā, āmen!
Māris /2. februārī/ 19:11
Dievs,es ļoti lūdzu dod spēkus Evijai vieglāk pārciest ķīmijterapiju.Dievs,Evija ir labs cilveks,kas vienmēr centas cik spēja palīdzēt citiem cilvēkiem.Lūdzu Dievs palīdzi Evijai izveseļoties,es ļoti lūdzu Tēvs,Jēzus Kristus vārdā apžēlojies par Eviju.Amen.
Daira /2. februārī/ 08:58
Mīļais,visuredzošais Dievs! Dziedini ,stiprini manu meitu Madaru.Lai zūd reiboņi,vājums,sāpes krūtīs...Lai ārstiem gudrība noteikt cēloni.
Lai bērns var apmeklēt skolu,bez noguruma sekot mācībām.
Dod mums visiem spēku!
<21222324252627282930>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »