2018. gada 19. decembris
Vārda dienas: Lelde, Sarmis

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<21222324252627282930>
Irena /2. decembrī/ 22:20
Visuvarenais Dievs, pazemīgi lūdzu esi žēlīgs manam dēlam un dāvini viņam līgumu pašreizējā darbā uz nenoteiktu laiku. Lūdzu, lūdzu, lūdzu... Tavs prāts lai notiek. Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Daira /2. decembrī/ 04:54
Mīļais Dievs,esi kopā ar ģimeni,kuras dēls cieš no atkarībām! Atver puiša sirdi pamanīt vecāku izmisumu,dziedini viņu,neļauj vņam grimt arvien dziļāk pazudībā! Mierini,stiprini,uzturi spēkā un paļāvībā mammu,žāvē asaras... Lai jaunietis atver acis un spēj novērtēt neizsīkstošo vecāku mīlestību. Apžēlojies,Kungs!Dari viņus laimīgus visus kopā!
Rob /1. decembrī/ 19:19
Dievs, glāb Rīgas Lutera draudzi no akluma un tumsības!
Māra /30. novembrī/ 22:47
Kungs! Lūdzu, izstiep savu žēlsirdīgo roku pār Kristīni un dari viņu veselu! Atjauno viņas smadzeņu šūnas un funkcijas pēc insulta! Kungs,es Tevi pazemīgi lūdzu,glāb viņu! Apžēlojies par viņu un viņas mīļajiem! Āmen!
Justīne /28. novembrī/ 21:48
Mans īstais tēvs. Es atnācu, lai ar Tevi aprunātos. Es neko Tev negrasos tagad lūgt. Paldies, ka man ir, ko ēst, ko vilkt mugurā. Paldies, ka esmu dzīva. Paldies, ka es spēju redzēt. Paldies, ka varu mācīties no savām kļūdām. Paldies, esi devis prātu, lai domātu. Paldies Tev! Tavs prāts lai notiek kā debesīs, bet tā arī virs zemes. Lai veiksmes un uzvaras Tavu nodomu realizēšanā! Tava mīlestība vienmēr uzvarēs! Āmen.
Ligita /23. novembrī/ 13:56
Kungs,es Tevi lūdzu,atpestī mani no visa ļauna,atbrīvo mani no apmātās greizsirdibas pret mazo Ernestu.Dod man saprast,ka viņš ir bērns, kuram ari vajadziga tēva mīlestība un pieskārieni.Māci man būt saprotosašai un savaldigai Mūsu ģimenē.Kungs Dievs,es Tevi lūdzu Jēzus vārdā,atbrīvo mani no lepnības,no augstprātības,no egoisma un no visām manām sliktajām īpašībām.Dod man jaunu sirdi,piepildi to ar laipnibu,pacietibu,mīlestību un savaldību.Kungs,izmaini mani un manu skatījumu uz dzīvi.Lai Tavs ..
Inta /21. novembrī/ 13:50
Mīļais un Žēlīgais Debesu Tēvs! Es izlūdzos Tavu svētību un gādību, man grēciniecei, man gauži sāp tie skumjie brīži, kad esmu novērsusies no Tevis un esmu gājusi savus maldu ceļus, es tos no visas sirds nožēloju un lūdzu Tavu piedošanu! Lūdzos no visas savas pazemības-esi žēlīgs man. Palīdzi man, es zinu-tu vienmēr esi man blakus. Par to esmu Tev pateicīga. Svētī un pasargā mūsu ģimeni!
Jolanta /17. novembrī/ 16:57
Mīļais Debesu Tēvs . Lūdzu par sevi un Agaru, mūsu jūtām - svētī un sargā mūs abus un mūsu laulību.Lūdzu mums abiem labu veselību, izturību, pacietību, gudrību, mīlestību, gaišumu, vieglumu, būt mums mūžīgi kopā, lai mums ir darbs, nodrbošanās, pašiem sava dzīvesvieta,laba finansiāla svētība, labi cilvēki apkārt.Lūdzu, Mīļais Debesu Tēvs, esi mums žēlīgs un piedod mums grēkus un palīdzi mums ar Savu Visvareno Roku. Lūdzu palīdzi Aigaram, manam vīram un mīļotam cilvēciņam, tikt ārā no ārstniecība..
Daira /17. novembrī/ 02:18
Mīļais Dievs,Tēvs Debesīs... apžēlojies par manu meitu Madaru! Dziedini viņu no asajām un ilgstošajām galvassāpēm šonakt un nebeidzamā klepus. Atbrīvo viņu no ciešanām un mani no bezspēcības un izmisuma. Dziedini,lūdzu,lūdzu...
Ligita /16. novembrī/ 14:25
Lūdzu mīļais Dievs,atbrīvo manu dzīves draugu Ati,no visa ļauna,kas viņu saista.Atbrīvo viņu no augstprātibas un lepnības.Atbrīvo no stingrā egoisma.Es lūdzu,lai viņš būtu stiprs Kungā un satvertu visus Dieva ieročus.Lai Atis spētu stāties pretī visām velna viltibām.Dod Kungs Atim lielāku ticības mēru un liec viņam saprast,ka Jēzus ir Ati izglābis no visa ļaunā.
<21222324252627282930>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »