2018. gada 19. jūnijs
Vārda dienas: Viktors, Nils

DIENAS LOZUNGS

Kas pildīs Manas tiesas un sekos Maniem likumiem – tas nemirs tēva nozieguma dēļ. (Ech 18:17)

Ne jau ar iznīcīgo – ar zeltu vai sudrabu – jūs esat izpirkti no savas nīcīgās dzīves, ko esat mantojuši no tēviem, bet ar dārgajām asinīm, ko izlēja Kristus. (1Pēt 1:18–19)

Māc 8:14–9:10; Gal 4:21–31; Mt 15:29–39

lasīt vairāk >

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Ilze /7. maijs/ 17:39
Augstais Debesu Tēvs, lūdzu palīdzi atveseļoties Jānim Grūbem pēc smagas galvas operācijas. Palīdzi, lūdzu, rast spēku, lai dziedinātos. Palīdzi, lūdzu, ģimenei - Ausmai un dēliem, dāvājot spēku, izturību un sirdsmieru. Dod, lūdzu, savu žēlastību Dievs. To lūdzu no visas sirds!
Raivo /2. maijs/ 02:05
Dievs,stiprini, ārstē manas slimības. Dziedini un ārstē manu kuņģi, divpadsmitzarnas čūlu.
Paldies, Tev Dievs!
Justīne /1. maijs/ 09:46
Debesu Tēvs, esi žēlīgs pret mani. Lūdzu, dziedini manu osteohondrozi un veģetatīvo distoniju. Lūdzu, palīdzi man atšķirt gaismu no tumsas, mīlestību no bailēm. Lai Tavs vārds manī plūst! No sirds pateicos, Āmen.
Māris /26. aprīlī/ 20:25
Dievs,es ļoti lūdzu,apžēlojies par Eviju,lūdzu stiprini Evijas ticību,paļāvību un lūdzu palīdzi Evijai atveseļoties un izturēt ķīmijterapijas kursu.Tēvs,lūdzu piedod ari manus grēkus,stiprini manu ticību un paļāvību un lūdzu palīdzi nebūt iedomigam,lai neiedomatos ka šīs žēlastības ir mans nopelns,bet tā ir vienīgi Tava,bezgalīgā un patiesā mīlestības davana.Dievs,lūdzu apžēlojies par Eviju.
Jānis /25. aprīlī/ 20:31
Dievs svēti mani , piedod visas manas vainas, jo es nožēloju tās.Piepildi mani ar Svēto Garu. Dāvā dzīves prieku, strādātprieku. Palīdzi man atrast labus draugus.
Paldies.
Lauma /25. aprīlī/ 16:30
Dārgais Jēzu, paldies, ka esi mans Mācītājs un Skolotājs. Tikai sekojot Tev, es redzu jēgu dzīvot šai pasaulē. Atklājies lūdzu maniem mīļajiem, kuri Tevi vēl nepazīst. Tev pilnībā uzticu savu meitiņu Lindu Anglijā. Šobrīd īpaši lūdzu par viņas darbu, kuru viņa ir iemīlējusi un dara ar lielu prieku. Mans, Kungs un Dievs, lūdzu par viņas darba dēvējiem, lai viņi patur Lindiņu šajā darbā. Pateicos Tev, Jēzu! Āmen
AijaL /25. aprīlī/ 10:33
Dievs,Jēzus Kristus vārdā,ļoti lūdzu apžēlojies par manu meitiņu ārzemēs. Dod ticību, cerību, mīlestību, žēlo viņu. Palīdzi studijās, atrast prakses vietu! Stiprini viņas pašapziņu! Sūti draugu atbalstu, lai nav tik vientuļi un skumji, parādi mīlestības ceļu. Dziļā pazemībā lūdzu un pateico!
Inga /18. aprīlī/ 17:17
Svētais Dievs,lūdzu piedod mums mūsu grēkus.Dievs,lūdzu piedod manam tēvam Uldim viņa grēkus,lūdzu dziedini viņu no prostatas audzēju un dāvā veselību un dzīvesprieku vecumā.Lūdzu Dievs esi žēlīgs manam vīram dziedini viņa sāpošo muguru.Kungs,lūdzu dāvā man veselību un spēku tikt pāri grūtībām.Sargi mūsu ğimeni no visa ļauna,nāc ar Savu Svēto Garu vadi un sargi.Lai Tava žēlastība visiem,kas Tevi mīl,Tev tic un nav vienaldzīgi citu sāpēs.Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Ruta /18. aprīlī/ 00:53
Dievs, piedod manu nolaidību un grēkus. Palīdzi man materiālās vajadzībās. Palīdzi man labklājībā, jo patreiz ir ļoti grūti. Palīdzi atrisināt dzīvokļa jautājumus, jo patreiz dzīvojam 7 cilvēki dzīvoklī.
Pateicos TEV DIEVS!
Dzintra /14. aprīlī/ 10:53
Dievs esi žēlīgs manai mammai. Stprini viņu, dari veselu un dzīvespriecīgu. Piedod viņas grēkus. Lai Svētais Gars piepilda un spēcina viņu!
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »