2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Aivis /29. janvārī/ 23:27
Dievs, paliidzi man lūdzu tikt galā ar manām finansialajam problemām un atkarībam, kas mani ir piemeklējušas!
Es ticu ka Jūs man spēsiet palīdzēt, jo Jūs esat visuvarens.
Paldies!

Aivis
Marija /28. janvārī/ 15:42
Dievs palīdzi lūdzu man tikt ārā no finansiālā grūtībā! Lūdzu Visaugstākais! Es raidu savu lūgšanu Tev! Ielieku Tavās rokās šīs problēmas, jo pašai nav vairs spēka ar to cīnīties jau daudzus gadus! DIEVS STIPRINI MANĪ TICĪBU,KA VISS IZDOSIES! Vairs nav spēka izturēt pazemojumus un cīnīties par iztiku un dzīvesvietu ģimenei šajā valstī. Atpestī mūs no nemitīgiem stresiem un pārdzīvojumiem. Lūdzu mīļais Dievs uzklausi Lūdzu manu lūgšanu! Lūdzu, ļauj sajust dzīvi, laimīgu, bez asarām, kuras rada i..
Ieva /25. janvārī/ 20:47
Dievs apžēlo manu māti. Palīdzi, lūdzu, ceļa izveseļošani. Veikt operāciju, nokārtot visus dokumentus. Palīdzi , lai viss šis process noritētu labi.
Aivars /25. janvārī/ 20:40
Dievs piedod manas vainas un manusgrēkus visā manā dzīvē.
Dāvā dzīves prieku. Palīdzi atrast darbu, mīlestību, satikt draugus. Palīdzi materiālās grūtībās.
Es Jēzus Kristus vārdā lūdzu!
Lauma /24. janvārī/ 17:52
Paldies Tev, Kungs, ka esi manas meitiņas Lindas sargs un dziedinātājs. Lai Tavi eņģeļi ir klāt viņai rītdien jaunajā darba vietā. Lai viss labi izdodas! Vadi, Kungs, arī Kristīnīti sarunās ar iespējamajiem darba devējiem.Dāvini darbu, kas viņai būtu piemērotākais. Dārgais Jēzu,to lūdzu Tavā vārdā Amen.
Līga /24. janvārī/ 13:29
Lūdzu, mīļais Dieviņ, dari stiprus mazā Krišjāņa vecākus un visus tuvākos, kuri vairs nesaņems viņa mazo rociņu apskāvienus! Dari mani stipru, lūdzu! Lūdzu, esi ar viņiem un esi ar mani un manu ģimeni. Paldies!
Līga /23. janvārī/ 10:30

Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs! Lūdzam Debesu Tēva dziedinošo pieskārienu brālim Kristū Gunāram. Lai Kunga vadība ārstiem, nosakot pareizo diagnozi un turpmāko ārstēšanas kursu. Par To Kungu lielāka un varenāka nav... Mēs uzticamies Tev Kungs, dziedini Gunāru pēc sava labā prāta. Stiprini mūs visus miesā un garā. Āmen.

Māris /22. janvārī/ 19:33
Dievs,Tēvs,Jēzus Kristus vārdā pateicos par visu Tavu žēlastību un lūdzu piedod man manus grēkus.Tēvs,lūdzu palīdzi Evijai atveseļoties pēc operācijas,lūdzu dziedē Evijas miesu.Tēvs,Evija ir brīniškīgs cilvēks ar labu sirsniņu,lūdzu saudzē viņu un viņas gimeni.Paldies Tēvs,Jēzus Kristus vārdā paldies.Amen.
Daina /22. janvārī/ 09:47
Dievs,pateicos,ka tu uzklausi manas lūgšanas un apžēlojies par mani! Kad grūtas dienas manā darbiņā,lūdzu palīzi!Lai nāk tava svētība!
Inga /20. janvārī/ 09:29
Svētais Dievs,pazemīgi lūdzu,piedod man manus grēkus.Lūdzu esi žēlīgs un dziedini manas muguras sāpes un pārējās kaites,kuras mani nomoka.Lūdzu Kungs sadzirdi manas lūgšanas.Tāpat lūdzu par sava vīra un tēva veselību.Esi Kungs mums žēlīgs.Lūdzu caur Jēzu Kristu.Amen.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība: