2018. gada 20. marts
Vārda dienas: Made, Irbe

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Inese /18. februārī/ 11:59
Jēzus Kristus vãrdā lūdzu par saviem běrniem . Par viņu nākšanu pie ticības Kristù. Lūdzu par bērnu prioritātēm, izvēlēm. Par atbrīvošanu no tām važäm, kas liedz tuvoties Kristum. Un reizē pateicos par visăm svētībām mūsu dzīvē. Par vīra atbrīvošanu no alkohola atkarības važām, par mäsäm un brāļiem Kristū, par manas miesas dziedināšanu, par katru dienu, ko dāvā!!!!!Pateicība Dievam!!!
Lolita /18. februārī/ 02:54
Milais Dievs! Es pateicos Tev par visam davanam, ko Tu man un manai gimenei esi devis. Es ari pateicos par visiem dzives parbaudijumiem, ko Tu man esi uzlicis. Es ludzu Tevi, Visuvarenais, stiprini mani un stavi musu gimenei klat shini svarigaja bridi, kad mes perkam pirmo gimenes maju. Lai mani berni varetu iet labas skolas, lai es varetu stradat un palidzet viram finansiali. Ludzu Tevi caur Jezu Kristu, lai mums izdodas nopirkt sho maju. Amen.
Jolanta /16. februārī/ 17:21
Lūdzu,lai Svētais Gars nāk pār mani un manu vīru Aigaru. Dieva svētību mūsu dzīvēm,izdošanos visās lietās.Lūdzu veselību,spēku.mieru,gudrību,zināšanas,prieku.Lai Dievs palīdz finansiālajos jautājumos.
Lai Dievs svētī,vada,palīdz,aizsargā.
Jēzus Vārdā.Amen.
Jolanta /16. februārī/ 17:21
Lūdzu,lai Svētais Gars nāk pār mani un manu vīru Aigaru. Dieva svētību mūsu dzīvēm,izdošanos visās lietās.Lūdzu veselību,spēku.mieru,gudrību,zināšanas,prieku.Lai Dievs palīdz finansiālajos jautājumos.
Lai Dievs svētī,vada,palīdz,aizsargā.
Jēzus Vārdā.Amen.
Daiga /16. februārī/ 09:06
Mīļais Debesu Tēvs es pateicos, ka varu lūgt Tevi un pateicos par žēlastību ko Tu mums sniedz ik dienas. Es lūdzu par Sandru un ielieku Tavās rokās mīļais Kungs operāciju, kas norisinās šobrīd, dod ārstiem prāta gudrību un lai viss norit veiksmīgi, piestājies Kungs un esi mums grēciniekiem žēlīgs.Āmen.
uldis /15. februārī/ 21:36
ludzu aizludziet par manu milo laulibu,lai dievs atjauno un dziedina ulda un maritas laulibu ,lai milais Dievs beidzot apzelojas par mums ,un butu mes atkal kopa !lai mila sievina maritina atteiktos no ta viriesa ar ko vina tagad ir ,ko pa ,un lai par vinas naktu Dieva apgaismiba,lai vina saprastu ,ka tas ko vina tagad dara ir liels greks. paldies
Māris /15. februārī/ 18:02
Aizlūdziet lūdzu par mani,jo pašlaik esmu ļoti depresīvi noskaņots uz pasauli,kā arī mani ir pārņēmušas bailes par dzīvi ,no slimībām u.c.Mani pārņēmusi apātija un nespēks.
Māris /14. februārī/ 19:35
Dievs,es pateicos Tev,Jēzus Kristus vārdā par Tavu žēlastību un Tavu nebeidzamo pacietību un mīlestību.Dievs,es ļoti,ļoti mīlu Eviju un lūdzu Tevi apžēlojies par Eviju.Dievs,Evijai un ari man ir vajadzīga tava palīdzība,lūdzu dziedē Evijas miesu,dod spēku Evijai izturēt ķīmijterapiju.Dievs,es no sirds pateicos par Tavu žēlastību.Amen.
inta /14. februārī/ 08:34
Jēzus Kristus vārdā lūdzos par sava brāļa Gunta veselību! Dievs, ļauj viņam atgūties pēc smagās slimošanas, dod spēku viņa izvārgušajam organismam, lai viņš atkal atgriežas dzīvē un var slavēt Tavu vārdu!
Vilis /12. februārī/ 01:31
Dievs esi man žēlīgs. Ārstē manas sāpošās locītavas. Sūti Svēto garu un piepildi manu dzīvi. Dari mani veselu.
Iepriekš pateicos tev Dievs.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »