2018. gada 21. marts
Vārda dienas: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Dzintra /17. maijs/ 20:28
Dieva palīdzi manai mātei. Dod labu veselību. Apžēlo viņu savā žēlsirdībā. Dāvā dzīves sparu un ticību tev Dievs!
Dzintra /17. maijs/ 20:25
Dievs palīdzi materiālās grūtībās. Palīdzi man un manai ģimenei, stiprini mūs.
Līga /16. maijs/ 12:21
Dievs, atgriez, lūdzu mīlestību, kas mums bija, bet kuru izpostījām! Lūdzu! Man tik tukši ir bez tās.
Līga /11. maijs/ 13:40
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos! Lūdzu, palīdzi man katrā brīdī, palīdzi man saprast, kas man ir jāmaina sevī un palīdzi mainīties. Un, lūdzu, līdzu, palīdzi mūsu mīļajam kaķītim izveseļoties, lai nebūtu jātaisa trešā operācija, ļoti, ļoti lūdzu! Viņš ir mums kā ģimenes loceklis un mums visiem rūp, lai viņš būtu vesels. Lūdzu, esi ar mums vienmēr! Es zinu, ka esi, paldies!!!
Līga /10. maijs/ 12:43
Dievs Tēvs, lūdzu, izrauj Oskaru no velna nagiem un netiklas dzīves. Ved viņu pie atziņas. Ko Dievs savienojis to cilvēkiem nebūs šķirt. Dievs, vai tad Tu manas lūgšanas esi uzklausījis? Vai Tu manus grēkus piemini nevis manas lūgšanas? Un ceļu pie Tevis, soļus, kurus arī es spēru pretī?! Vai tiešām tiem, kuri kopā ar Oskaru ir iestiguši grēka dzīvē Tu iedod vairāk un mani atstāsi tukšā, neatbildot lūgšanām? Dievs, vai Tu nevērtē necik mana mūža mīlestību, kurā es atdevu tik daudz? Vai Tu to pie..
Līga /9. maijs/ 20:45
Lūdzu, dod man spēku, dod man prātu un padomu atrisināt sarežģīto finansiālo situāciju. Stiprini mūsu ticību un paļāvību uz Tevi. Un neļauj man sevī ielaist dusmas. Paldies, mīļais Dieviņ, no sirds pateicos!
Ilze /7. maijs/ 17:39
Augstais Debesu Tēvs, lūdzu palīdzi atveseļoties Jānim Grūbem pēc smagas galvas operācijas. Palīdzi, lūdzu, rast spēku, lai dziedinātos. Palīdzi, lūdzu, ģimenei - Ausmai un dēliem, dāvājot spēku, izturību un sirdsmieru. Dod, lūdzu, savu žēlastību Dievs. To lūdzu no visas sirds!
Raivo /2. maijs/ 02:05
Dievs,stiprini, ārstē manas slimības. Dziedini un ārstē manu kuņģi, divpadsmitzarnas čūlu.
Paldies, Tev Dievs!
Justīne /1. maijs/ 09:46
Debesu Tēvs, esi žēlīgs pret mani. Lūdzu, dziedini manu osteohondrozi un veģetatīvo distoniju. Lūdzu, palīdzi man atšķirt gaismu no tumsas, mīlestību no bailēm. Lai Tavs vārds manī plūst! No sirds pateicos, Āmen.
Māris /26. aprīlī/ 20:25
Dievs,es ļoti lūdzu,apžēlojies par Eviju,lūdzu stiprini Evijas ticību,paļāvību un lūdzu palīdzi Evijai atveseļoties un izturēt ķīmijterapijas kursu.Tēvs,lūdzu piedod ari manus grēkus,stiprini manu ticību un paļāvību un lūdzu palīdzi nebūt iedomigam,lai neiedomatos ka šīs žēlastības ir mans nopelns,bet tā ir vienīgi Tava,bezgalīgā un patiesā mīlestības davana.Dievs,lūdzu apžēlojies par Eviju.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »