2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Māris /5. aprīlī/ 21:04
Dievs,Tēvs,es Jēzus Kristus vārdā,lūdzu,dziedē Evijas miesu un lūdzu palīdzi Evijai atveseļoties,davā spēku izturēt ķīmijterapijas kursu un lūdzu svētī Eviju.Paldies
Liga /5. aprīlī/ 16:02
Dievs noņem man grūtumu no sirds,es ceru ka es izdarīju pareizu lēmumu.Palīdzi man vairs tagad par to nedomāt.Palidzi man kungs,es tevi ļoti mīlu.
Antra /4. aprīlī/ 18:59
Dievs, es lūdzu palīdzi Amēlijai (4 gadi) veselībā un dari tā, lai viņa taptu dziedināta un varētu īstenot savus sapņus un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Dievs,es pateicos Tev par Tavu mīlestību!
Evija /31. marts/ 23:09
Dievs, piedod Ulda grēkus. Atlaid viņa vainas. Ārstē un dziedini viņa plaušas, visus plaušus defektus. Izārstē visas plaušas, piepildi ar Svēto Garu.
Slava tev,Dievs!!!!
Inguna /29. marts/ 00:58
Mūsu Tēvs debesīs, lūdzu apskaidro mana dēla prātu, pasargā viņu no apmātības un liec saprast Tavu prātu. Atņem visus pinekļus, kas liedz redzēt visu skaidri un nepārprotami. Vadi viņa domas un ceļus. Jēzus vārdā, āmen!
BAIBA /28. marts/ 13:57
Viktorija /23. marts/ 12:06
Esi žēlīgs, Kungs Jēzu manam dēlam Aleksandram - lūdzu dodi viņam ticību un lūdzu gādā, ka viņš varētu nopelnīt dienišķo maizi. Tavā varā ir vai viņš varēs turpināt strādāt šajā darba vietā. Tavs prāts lai notiek.
Ielieku Tavās rokās arī draudzes garīgo dzīvi un baznīcas atjaunošanas pasākumus un CD izdošanu.
Vaira /20. marts/ 23:25
Dievs, palīdzi, savā žēlastībā, manam dēlam, dāvā mieru viņa dvēselei. Nesaspringt. JO ir problēmas ar sirdi, par lielu saprindzinājums sirds nerviem.
Dāvā, Dievs viņam paļāvību uz TEVI!
Anda /20. marts/ 16:00
Dievs, esi žēlīgs, lai Ainārs uzveic audzēju.
Inga /17. marts/ 17:34
<11121314151617181920>