2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Līga Ievāne /16. marts/ 08:18
"Kungs, Tu Savā Vārdā esi teicis, ka Tu atpestīsi mūsu dvēseles, ja mēs paļaujamies uz Tevi." Tādēļ es pazemībā lūdzu, palīdzi man atbrīvoties no nepiedošanas un lepnības gara. Es pateicos par Tavu mīlestību un bezgalīgo žēlastību, kalpojot kopā ar brāļiem un māsām Kristū Tev par godu un cilvēkiem par svētību. Uzturi arī miesā un garā māsu Ingu, Tu visu redzi un zini viņas grūtības ģimenē, darba meklējumos un kalpošanā. Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs! Āmen!
Māris /15. marts/ 18:47
Dievs,es ļoti lūdzu apžēlojies par Eviju,lūdzu dāvā Evijai spēkus,gan fiziski,gan garīgi izturēt ķīmijterapiju un tās sekas,kas ir diezgan smagas.Dievs,ļoti lūdzu palīdzi Evijai un lūdzu piedod man manus grēkus,lūdzu.Paldies.
Lauma /15. marts/ 11:42
Dievs pateicos par Tavu mīlestību un želsirdību, ko Tu tik dāsni dāvā visiem cilvēkiem, ja tikai mēs pilnībā, no visas sirds uzticamies Tev. Pasargā mani un manus mīļos no sātana uzbrukumiem, īpaši šajā Gavēņa laikā. Es ticu Tev, ka visu to, kas šķiet nepanesams un neatrisināms, var vērst uz labu Tavā spēkā, mans Kungs un Glābēj Jēzu! Āmen
Irēna /14. marts/ 06:24
No visas sirds Visauvarenais Dievs aizlūdzu par 04. un 04. aprīli. Lūdzu noved lietu līdz galam, esi mums grēciniekiem žēlīgs. Amen, slava Dievam.
Vairis /13. marts/ 20:28
Dievs, es Jēzus Kristus vārdā lūdzos.
Palīdzi lūdzu Anitaiar ceļgala sāpēm un operāciju. Līdz operācijai vēl vairāki mēneši, bet paliek arvien grūtāk. Jo tik daudz laika ir jāguļ.
Dāvā optimismu, uzlabojumus veselībā, dzīves sparu. Un ātrāku rindas pienākšanu uz operāciju.
Daina /10. marts/ 13:33
Dievs! Apžēlojies par mani un palīdzi man darbiņu atrast! Pateicos par klāt būšanu grūtos brīžos.
Anita /9. marts/ 19:16
Dievs apžēlo un sūti savu Svēto garu mana dēla dzīvē. Piepildi ar Svēto garu. Palīdzi atrast labu darbu te vai ārzemēs. Paldies tev Dievs par palīdzību.
Anita /9. marts/ 19:16
Linda /5. marts/ 14:54
Dievs, Mūsu mīļais tēvs. Parūpējies par Inetu Klindžāni, kura iet cauri smagam periodam pārciešot muguras operācijas un ķīmijterapijas kursu. Sargā viņu šajā ceļā, atbrīvo no visā ļaunā, parūpējies par Inetas ģimeni un mammu. Lūdzam un pateicamies Tava mīļā dēla Jēzus Kristus vārdā. Amen
Alise /2. marts/ 22:15