2018. gada 25. septembris
Vārda dienas: Rodrigo, Rauls

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Janis /18. decembrī/ 11:34
Miljais Debesu Teevs! Es aizluudzu par Mariju. Vinha ir lhoti labsirdiiga un vinjai ir ljoti laba sirds.
Daira /18. decembrī/ 09:43
Manas attiecības ar meitu ir izirušas...kādēļ tā notiek...? Kungs,dod savu žēlastību,palīdzi.Varbūt mums vēl izdodas kopā sagaidīt Ziemassvētkus... Kādēl tādas sāpes?
Jolanta. /15. decembrī/ 16:37
Mīļais, Visuvarenais, Dievs mēs abi ar vīru lūdzam pēc garīgas, psiholoģiskas, emocionālas, fiziskas veselības, izturības, pacietības,miera, prieka, spēka,gudrības,mīlestības.Dod,Dievs, mums lūgties,slavēt,pateikties.Lūdzam Jēzus Asins aizsardzību un Svētā Gara vadību.JĒZUS VĀRDA.amen.
JHolanta /15. decembrī/ 16:03
Mīļais Debesu Tēvs, Jēzus Vārdā, dod padomu = kā dzīvot, kā rīkoties. Svētī un vadi uz man piemērotu darba vietu un lūdzu pēc laba atalgojuma; es lūdzu pēc savas dzīvesvietas.Mīļais Dievs - svētī,sargā mūz abus ar vīru, mūsu jūtas, mūsu laulību; un atpestī mūs no ļaunā. Un dāvā mums iespēju būt fiziski kopā. Mēs lūdzam Svētā Gara pieskārienu.JĒZUS VĀRDĀ. amen.
Ligita /12. decembrī/ 08:41
Man vajadzīgs ir Dieva miers.Un Dieva pieskārieni.Mana dzīve brūk un jūk.Ar savu draugu es strīdos katru dienu.Bēdas slīcinu alkoholā.Tas kas tika iekrāts,viss tika iztukšots.Man ir vajadziga atbrīvošana un dvēseles dziedināšana.Es nezinu vairs ko iesākt tālāk ar savu dzivi.Palīdziet lūdzu...:(
Ilze /10. decembrī/ 16:57
Lai ir slavēts Jēzus Kristus! Lūdzu aizlūdziet par Ilzi viņas darba meklēšanas nodomā, lai Dievs palīdz atrast darbu, kur viņa justos labi un atrastu tur savu vietu! Lai Dievs Jūs svētī!
Inga /8. decembrī/ 21:16
Kungs,lūdzu,piedod manam tēvam grēkus un apžēlojies par viņa veselību,dziedini viņu no ļaunajām slimībām.Dāvā ,Svētais Dievs viņam vieglāku ikdienas soli vecumā,neatņem viņu mums.Pazemīgi lūdzu,Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Līga /8. decembrī/ 16:23
Kungs, Tu Savā Vārdā esi teicis, ka Tu atpestīsi mūsu dvēseles, ja mēs paļaujamies uz Tevi. Tādēļ es lūdzu, lai Gundars ticētu, ka Tu atbrīvosi viņu no negatīvām emocijām. Palīdzi, Dievs, viņam un viņa draugiem rast dzīves jēgu Tavā patiesībā, un tikai patiesībā. To visu es lūdzu Tava mīļā dēla Jēzus Kristus svētajā vārdā. Āmen.
Daira /7. decembrī/ 11:03
Palīdzi,Dievs,mīļais.Dod padomu... Parunā ar Madaru...
Irena /6. decembrī/ 04:34
Dievs, ja tā it Tava griba, dāvini man jaunu darbu ar labu kolektīvu. Palīdzi man apgūt nepieciešamās iemaņas darba veikšanā un dod dvēseles mieru. Pazemīgā pateicībā, Dieva tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »