2018. gada 17. decembris
Vārda dienas: Hilda, Teiksma

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Astrīda /15. aprīlī/ 14:28
Visu varenais Dievs,piedod,lūdzu manus grēkus.Lūdzu dziedini manas kaites,pasargi no visa ļauna.Lūdz Tevi Kungs par savu brāli kuram 4 stadija plaušu vēzis,lūdzu piedod viņam grēkus un dod spēkus cīņā par veselību,sargi viņu.Jēzus Kristus vārā.Amen.
Irena /13. aprīlī/ 09:29
Visuvarenais Dievs, man jāiet uz darba pārrunām. Tavs prāts lai notiek! Viss ir Tavās rokās, Tu vislabāk zini, kas ir manos spēkos. Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen. Slava Dievam.
Lauma /10. aprīlī/ 12:36
Paldies Tev Debesu Tēvs par lielo žēlastību, ko esi man un maniem mīļajiem dāvājis. Šajā brīdī no sirds lūdzu sūti Savus labos eņģeļus pie Lindiņas, lai tūlīt jau pēc pus stundas viņa labi izturētu darba interviju un dod gudrību un veiksmi testu izpildīšanā.Mīļai Kungs, ja tas ir tavs prāts, palīdzi, lai Lindiņa iegūtu šo darbu. Jēzus Kristus vārdā.Āmen
Janis /9. aprīlī/ 15:32
Es ticu uz Dievu Teevu, debess un zemes radiitaaju! Aamen!
Daira /7. aprīlī/ 19:14
Kungs,apžēlojies...Dziedini mani no smadzeņu satricinājuma.
Inita /5. aprīlī/ 14:14
Dievs, mūsu Kungs!Dod spēku un izturību, lai Tavā svētībā notiek mana tēta gaidāmā operācija! Lai notiek Tavs prāts! Pateicība par garīgo stiprinājumu!
Daira /30. marts/ 22:46
Mīļais,Dievs... ir Lielās Piektdienas vakars.Tavu vissmagāko ciešanu laiks.Un tomēr esmu tik niecīga,ka par sevi vien domāju un lūdzu... Atbrīvo manu bērnu no ciešanām,kakla sāpem,augstās temperatūras,garastāvokļa maiņām un smagās depresijas.rano udāšanas visas dienas garunā... Saki,ka bērns mani nenīst.Ka tas viss ir slimības sekas... Kā būt blakus,kā mīlēt,bet nebūt par apgrūtinājumu miesīgam bērnam? Kā iemācīties būt mātei?
Elans /29. marts/ 21:19
Es ludzu zelsirdigais Dievs kas esi svets,Jezu palidzi man Elanam manam Tetim Guntaram,manai Mammai mqsai Viktorijai,Vitai, Zannai tantei Irinai, bralenam Raimondam,Rolandam,vinu sievam berniem,tikt vala jno burvjiem,no lastiem no launuma ko cilveki ir ir izveidojusi,tikt vala no launiem gariem kautkadam sliktam energijam kas neliek mums mieru,tikt vala no augstpratibas,lepnuma visatlautibas,nozelot daudz parkapumu,bauslu neieverosanu,but glabtiem,un atpestitiem no satana varas,Dievs palidzi lud..
Guntars /29. marts/ 21:02
Dievin,palidzi manam tetim Guntaram tikt vala no launuma,kautkada launa gara,burvestibas,lai vinu pamet jeb kads launums,un lai vins nozelo grekus,un piedod visiem cilvekiem kas vinu pievila!Dievin palidzi manam Tetim lidzu!Dievs kas esi svets!Jezu!Ameno
Inga /29. marts/ 18:29
Svētais Dievs,lūdzu dziedini manu tēvu Uldi no slimības,lai atkāpjas visi sliktumi, kuri ik nakti viņu moka un ļauj vecumā rast dzīvesprieku.Lūdzu Tevi,Kungs,caur Jēzu Kristu.Āmen.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »