2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Daira /10. oktobrī/ 13:24
Mīļais,Dievs!
Dziedini manu meitu Madaru.Dod padomu un izpratni,kas ar viņu notiek.Atbrīvo vinu no mūžīgajiem reiboņiem,galvassāpēm,zemā asinsspiediena,neizskaidrojamā noguruma...dod spēku mācībām.
Dzidra, Dace /9. oktobrī/ 22:48
Lūgums aizlūgt par Viktoriju kura gaida bērniņu un ir pārslodze darbā nākas strādāt arī sestdienās un svētdienās (lielā firmā) un ir pārņēmis pamatīgs stress! Lai Jēzus rod risinājumu!
AijaS /4. oktobrī/ 09:20
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos! Lūdzu,palīdzi manai meitiņai, lai grūtniecība veiksmīgi norit un piedzimst vesels bērniņš! Stiprini viņas ģimeni,dod ticību un cerību, atbalsti grūtā brīdi! Dievs, esi žēlīgs!
Irēna /4. oktobrī/ 06:36
Visuvarenais Debesu Tēvs, es aizlūdzu par savu, sava dēla Ginta, mammas Austras un Tāļa veselību. Dievs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs svētī mūs ar labu veselību un sargā no visa ļaunā. Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen,
BAIBA /26. septembrī/ 16:58
Visuvarenais,žēlīgais Dievs,es,no visas sirds lūdzu,izdziedini manu miesu un dvēseli,atpestī no ļauna un lūdzu,atrisini manas dzimtas sāpīgo situāciju,dod spēku un drosmi!Dievs,esi žēlīgs!AMEN
BAIBA /26. septembrī/ 16:58
Visuvarenais,žēlīgais Dievs,es,no visas sirds lūdzu,izdziedini manu miesu un dvēseli,atpestī no ļauna un lūdzu,atrisini manas dzimtas sāpīgo situāciju,dod spēku un drosmi!Dievs,esi žēlīgs!AMEN
Lauma /19. septembrī/ 12:18
Paldies, Tev Jēzu, ka Tu esi un uzklausi mūsu lūgšanas. Kungs,esi žēlīgs manai meitiņai Lindai it visā.Dziedini viņas dvēseli, garu un miesu.Sūti Savus gaismas eņģeļus viņai par atbalstu svešumā un grūtībās.Padies Tev, Kungs!
Jolanta /14. septembrī/ 19:07
Lūdzu Svētais Gars nāc un izmaini mūsu abu ar vīru Aigaru sirdis un dzīves, vadi mūs, piepildi mūs, atjauno mmūs.
Svētā Gara dvēsma nāc un piepildi mūs ar mīlestību, pateicību.Lūdzam, Dievs Tēvs, dod mums veselību, nodarbošanos,iztiku,dzīvesvietu.Lai Dieva eņģeļi mums vienmēr blakus.amen.
Lūdzu par Aigaru, lai viņš tiktu atbrīvots no fiziskās nebrīvības un tiktu ātrāk mājās, mums būt fiziski kopā. amen.
Līga /14. septembrī/ 10:37
Dievs, lūdzu, sakārto Ramonas dzīvi. Jo īpaši privāto dzīvi. Sūti viņai satikt priekš viņas Īsto cilvēku! Un apskaidro viņas prātu, ka viņa atzīst Patiesību un Patiesība dara viņu brīvu.
Daira /13. septembrī/ 09:59
Mīļais,Dievs,dziedini Madariņu,kurai ,izrādas,ir klīniskā depresija,nevis pusaudža untumi.
Dod mums iespēju satikt labu ārstu!
Ved pa ticības un paļāvības celu,ka ar to var sadzīvot.
Ka to var izārstēt.
Dod pacietību un spēku,Dievs- milošais Tēvs!
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »