2019. gada 21. februāris
Vārda dienas: Eleonora, Ariadne

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Īnese /13. oktobrī/ 13:57
Ļoti lūdzu aizlūgt par manu meitiņu Sintiju Mitrevicu, kas aizgāja aizsaulē 2003.g.11.oktobrī. Šogad paliek jau 15 gadi kopš tās traģiskās nakts-Sintija bija tikai 31gadu veca...Paldies Jums. Ar cieņu māte Inese Stiebriņa.
Oskars /12. oktobrī/ 14:50
Debesu Tēvs! Lūdzam par Cietumu Lūgšanas Nedēļu nākamnedēļ! Vadi Tu savā žēlastībā un gudrībā, kā to visu noorganizēt, lai Tev par Godu un mums cilvēkiem par Svētību!
Lūdzam par visiem, kuri ir cietumos, par nozieguma upuriem un visām ģimenēm.
Lūdzam par mūsu sabiedrību, par tiem, kuri strādā cietumos un tiesībsargājošās iestādēs! Kristus Vārdā, Āmen!
Vija /7. oktobrī/ 18:15
Mīļais Dievs lūdzu dziedini manu muguru.
Atbrīvo no ļoti stiprām sāpēm,dod padomu pie kura

ārsta griezties pēc palīdzības.
Uldis /7. oktobrī/ 11:59
Lai, mīļais Dievs dziedina manu kāju pēc lūzuma, lai pēc iespējas ātrāk tā sadzitu, un varētu atkal staigāt, esi man mīļais Dievs žēlīgs. Āmen.
AijaL /5. oktobrī/ 13:10
Mīļais Dievs, lūdzu savu žēlastību mazdēļiņa pēkšņo veselības problēmu risināšanā! Apžēlojies par viņu! Amen.
Linda /2. oktobrī/ 20:30
Lūdzu mīłais visu varanais , Dievs ,uzklausi manu lūgšanu par man tēvu,viñš atrodas reanimācījā,viña stāvoklis ir łoti smags,nepiełauj mīłais Kungs,viña aiziešanu.Apgaismo viña prātu,dod viñam spēku cīnīties,dod viñam stipru veselību.Mīłais Kungs dzidini manu tēvu no šī smagā veselības stāvokła,lūgsim par manu tēvu,lai ārsti neapstiprina viñam łaundabīgu audzēju.Tikai tu Kungs mūsu tēvs vari palīdzēt manam tēvam.Āmen!
Daira /2. oktobrī/ 11:00
Mīļais Dievs,dziedini mani... piešķir atkal savu žēlastību,stiprini...
Daira /2. oktobrī/ 10:59
Lūdzu par dēlu Reini,kurš zaudēja darbu,uzņēmuma pēkšņas likvidēšanas dēļ. Vadi viņu,dod iespēju atrast darbu,nopelnīt iztiku,nomaksāt par dzīvesvietu. Dod viņam paļāvību uz Tevi,neļauj krist izmisumā. Kungs,apžēlojies!
Irina /30. septembrī/ 10:32
Pazemīgi aizlūdzu par savu un sava dēla uzticēšanos un palaušanos uz Dievu un dzīvot ticībā Visuvarenajam dvēseles mierā. Piedod mums, grēciniekiem, mūsu grēkiem un vadi mūs pa ceļiem visu laiku pieskaroties Jēzum Kristum un katru dzīves mirkli tuvojoties Visuvarenajam dievam. Pazemīgā pateicībā, Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Līga /24. septembrī/ 21:14
Mīļās māsas un brāļi Kristū, lūgsim kopā par manas vedeklas Līgas pagaidām neizprotamajām veselības problēmām, kuras tik ļoti nogurdina jauno sievieti ikdienas gaitās. Lūdzam Dievu par ārstu gudrību diagnozes noteikšanā. Paldies.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »