2018. gada 18. janvāris
Vārda dienas: Antons, Antis

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Inga /10. jūlijā/ 15:01
Žēlīgais Debesu Tēvs,lūdz Tevi apžēloties par manu vīru Jāni,lai viņu var izārstēt no vairogdziedzera audzēja.Lūdzu dod man veselību un spēku visu izturēt.Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Inga /7. jūlijā/ 15:06
Paldies,Kungs,par tavu žēlastību.Lūdzu piedod mums grēciniekiem mūsu vainas,apžēlojies, vadi mūs pa pareiziem ceļiem,dziedini manu tēvu,vīru un mani no visām kaitēm.Palīdzi manam dēlam ar darbu,lai var gādāt par ğimeni.Svētij mazbērnus,lai izaug par labiem cilvēkiem.Apžēlojies,piedod,vadi un sargi mūsu ğimeni.Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Zane /6. jūlijā/ 08:38
Lūdzu par Ivaru kuram šobrīd vajadzīga drosme lai pieņemtu pareizu lēmumu lai cīnītos ar savu atkarību.Lai Dievs dod drosmi to realizēt.
Īnese /6. jūlijā/ 06:43
Cienītais mācītāja kungs, ļoti lūdzu svētdienas devkalpojumā aizlūgt par manu meitiņu SINTIJU MITREVICU, kas pēkšņi aizgāja mūžībā 2003.g.11.10. un kura ir dzimusi 1972.g.9.07.- apglabāta Pūckalnes kapos. Mana mīlestība pret manu meitiņu nekad nebeidzas, tikai sāpes pieaug. Pateicos Jums. Ar cieņu Inese Stiebriņa.Laai Dievs man piedod ,ka atbraukt no Rīgas nevaru,jo pati slimoju...Vēlreiz -paldies.
Aina /1. jūlijā/ 13:53
Dievs,piedod man, ka nespeeju paliidzeet savam viiram tikt aaraa no sii briiza beedu ielejas. Daargais Jeezu, es zinu,ka Tu vinu loti miili. Tev Dieva Deelam un zeelastiibas Teevam viss ir iespeejams. Tev ticu un loti, loti luudzu paliidzi!!! Paldies Tev, Kungs. Amen
Inga /30. jūnijs/ 13:57
Dievs,piedod man manus grēkus.Kungs,lūdzu dziedini manu tēvu Uldi no slimības,kas viņu moka.Esi žēlīgs viņam,sargi lūdzu.Dziedini,lūdzu, manu vīru,svētij manu bērnu un mazbērnu dzīves un palīdz arī man gūt veselību un spēku.Apžēlojies Kungs,caur Jēzu Kristu.Amen.
Līga /29. jūnijs/ 22:28
Dievs, lūdzu, izved Oskaru no Mantas kāres un kalpības, dzīšanās pakaļ pasaules labumiem. Apskaidro viņa acis un sirdi, lai viņš ierauga, ka mīlestība ir svarīgāka. Palīdzi nākt pasaulē mūsu bērnam. Lūdzu svētī mūsu pēcnācējus un mūsu savienību.
Sandra /29. jūnijs/ 22:07
Lūdzu par Ediju, mīļais Dievs, lūdzu atbrīvo viņa sirdi un prātu no ļaunu garu ietekmes, rādi jaunu un labu ceļu dzīvē,sūti lūdzu savu lielo mīlestību viņa dzīvē. Jēzus vārdā, Āmen!
Sandra /29. jūnijs/ 22:07
Lūdzu par Ediju, mīļais Dievs, lūdzu atbrīvo viņa sirdi un prātu no ļaunu garu ietekmes, rādi jaunu un labu ceļu dzīvē,sūti lūdzu savu lielo mīlestību viņa dzīvē. Jēzus vārdā, Āmen!
BAIBA /29. jūnijs/ 16:03
Visuvarenais Dievs,es Tev pateicos par visu,ko Tu man dod un,pazemīgi lūdzu,apžēlojies par mani,piedod visus manus grēkus,izdziedini manu miesu un dvēseli,dod man spēku un drosmi,pasargā no pārdzīvojumiem un bailēm,vadi mani pa glābšanas ceļu!Kungs,esi žēlīgs man!ĀMEN
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »