2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Annija /30. janvārī/ 16:12
Aizlūdzu par sava tēta operāciju, kas būs nākošnedēļ. Pasargā viņu un svētī ārstu rokas, kas veiks operāciju. Esi klātesošs, lai operācija notiek bez sarežģījumiem. Āmen.
Māra /27. janvārī/ 20:42
Kungs! Es Tev pateicos par uzklausīto lūgšanu par Kristīni... es lūdzu, turpini savu brīnumdarbu pie Kristīnes atveseļošanās! Tagad es Tevi lūdzu, pievērs savu vaigu Ritvaram- Kungs, izved viņu no komas, palīdzi viņam pilnīgi atveseļoties pēc galvas traumas! Āmen!
Vija /25. janvārī/ 03:40
Dievs esi žēlīgs palīdzi rast risinājumu ka izkļūt no parādiem.
Lūdzu piedod manu neprātu nepareizi rīkojoties ar naudu.
Janis /23. janvārī/ 12:26
Dievs es luudzu par Mariju, lai vinja man piedotu, ka es vinju atgruudu! Vinjas ir lhoti sirsniiga!
Iveta /19. janvārī/ 18:24
Lūdzu palīdzi piedzimt manai mazmeitiņai, svētī meitu un topošo mazulīti
/1. janvārī/ 03:00
Sandra /16. janvārī/ 21:10
Dievs esi žēlīgs un palīdzi maniem dēliem izklūt no atkarībām, dāvā spēku turēties pretim velna kārdinājumiem,izturēt dzīves pārbaudījumus,nesodi pārāk bargi par izdarītām kļūdām, dāvā mieru. Kungs lūdzu apžēlojies par mums grēciekiem,lai visur notiek Tavs prāts. Āmen.
Sandra /16. janvārī/ 17:24
Lūdzu par savu dēlu Ediju. Dievs svētī ceļojumu, kurā viņš dodas, pasargā ,vadi un pieskaries viņa sirdij.Lai svētība viņam un viņa ceļabiedriem.
Jolanta /12. janvārī/ 16:59
Visvarenais, Mīļais, Žēlsirdīgais Dievs - apžēlojies par mums abiem - par mani un vīru Aigaru. Dod mums iespēju būt kopā un mīlēt viens otru.Piedod mums mūsu grēkus, vainas un palīdzi, svētī,sargā, vadi mūs un atpestī no ļaunā.Lai Sargeņģelītis stāv mums klāt.Mēs pateicamies Tev par visu un Tevi slavējam. Jēzus Kristus vārdā. amen
Inese /12. janvārī/ 11:38
Lūdzu, pievienoties manā lūgšanā par manu brāli Tomu un viņa sievu un bērniem. Dievs pieskaries manam brālim ar savu Dievišķo spēku un atgriez viņu, lai viņš var saskatīt savus grēkus un atgriezties no tiem. Lūdzu, dod spēka mana brāļa sievai un viņu bērniem, lai šo posmu, kad brālis ir izlēmis aiziet no ģimenes , viņi spētu iet Tavu ceļu. Esi katram no viņiem klātesošs.Bet visam pāri , lai notiek Tavs prāts!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »