2019. gada 21. februāris
Vārda dienas: Eleonora, Ariadne

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Jānis /27. novembrī/ 10:09
Dievs es aizlūdzu par Baibu un lai mūsu dzīve būtu piepildīta ar mīlestību!
Uldis /25. novembrī/ 14:53
Ja varat lūdzu, uzrakstiet, Whatsapp lūgšanas grupas telefona numuru, lai varam viens par otru aizlūgt, paldies, Dieva svētību vēlot!
Daira /24. novembrī/ 20:53
Paldies,Santa! Jā,draudzes atbalsts smagos brīžos ir tik nenovērtējams....Mums ir sava Whatsapp grupa un katru dienu aizlūdzam cits par citu...Bet reizēm izmisums ņem virsroku,naktī negribas savu grupiņu ar signāliem traucēt un atkal ienakam šeit- kur ari jūtamies vienoti kopā...Paldies visiem,visiem,kuri aizlūdz un padara nesamo vieglāku uz brīdi.Dievs ir devis savu apsolījumu un Kristus mīlestībā jātiek pāri sāpīgajam.Lai svētību pilna jauna ik diena!
santa /24. novembrī/ 19:54
Mīļie !
Turieties visi kuri ir šeit uzrakstījuši savas vajadzības !
Nepalieciet vieni ! Esat draudzē. Atklājiet citiem savas vajadzības ! Tāpēc ir draudze lai viens otru celtu, ja vajag nestu un palīdzētu .
Lūgsim viens par otru ! Jēzus Kristus ir tas pats vakar , šodien un mūžīgi ! Un Viņa sirds iežēlojas....
Inga /22. novembrī/ 19:59
Dievs,lūdzu piedod mums grēkus un lūdzu dziedini manu vīru Jăni no muguras sāpĕm.Dievs,lūdzu ļauj viņam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,lai var staigāt.Lūdzu par savu tēti,Dievs,dziedini viņu no ļaunās slimības.Dod spēku un veselību man izturēt un nesabrukt.Lūdzu Tevi Dievs,caur Jēzu Kristu,lūdzu,sadzirdi mani!Āmen.
Daira /22. novembrī/ 00:18
Mīļais Dievs,dziedini manu meitu Lauru,dziedini.....Vēdersāpes kļūst lielākas,staro uz muguru,parādās temperatūra.Bezspēks un svara zudums. Bet ārsti neko neatrod.Tik bezgalīgi garas ir rindas uz katru nākamo izmeklējumu.Nav spēka izturēt un gaidīt. Dod padomu mums ,spēcini,māci paļauties!Atgriez veselību manam bērnam,mīļais Dievs,apžēlojies par mums...
Uldis /21. novembrī/ 10:27
Lūdzu, mīļo Dievs dziedina manu kāju pēc lūzuma, lai tā sadzitu, un nesāpētu tā staigājot, esi mans mīļais Dievs žēlīgs, un paldies visiem kas aizlūdz par mani, lai Dievs ir ar Jums, to lūdzu Jēzus Kristus vārda, āmen!
Daira /20. novembrī/ 00:30
Mīļais Tēvs Debesīs....Lūdzu Tev par manu vecāko meitu Lauru.Dziedini viņu,mierini.Pēdējos mēnešos strauji krītas svars,ir neskaidras vēdersāpes.Ārsti nevar atrast iemeslu.Laurai ir 29 gadi,ģimenē grib plānot bērniņu.Šobrīd netiek galā ar panikas lekmēm savas sliktās pašsajūtas dēļ. Ar piespiešanos ēd,pat ļoti veselīgu uzturu,bet svars katru nedēļu samazinās... Tik grūti atrast mieru.
Kungs ,apžēlojies... dod ārstiem padomu,stiprini Lauru.
Ilze /19. novembrī/ 14:52
Lūdzu, Dievs, esi žēlīgs pret Robertu, palīdzi tikt pāri krīzei, noņem domas par pašnāvību, atgriez viņa dzīvē prieku. To Tev ļoti lūdzam. Āmen
Inga /13. novembrī/ 20:43
Kungs,paldies,ka uzkausīji lūgšanas, par mana tēta veselību.Esmu pateicīga Kungam un visiem ,kuri aizlūdza.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »