2018. gada 21. marts
Vārda dienas: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Ligita /23. novembrī/ 13:56
Kungs,es Tevi lūdzu,atpestī mani no visa ļauna,atbrīvo mani no apmātās greizsirdibas pret mazo Ernestu.Dod man saprast,ka viņš ir bērns, kuram ari vajadziga tēva mīlestība un pieskārieni.Māci man būt saprotosašai un savaldigai Mūsu ģimenē.Kungs Dievs,es Tevi lūdzu Jēzus vārdā,atbrīvo mani no lepnības,no augstprātības,no egoisma un no visām manām sliktajām īpašībām.Dod man jaunu sirdi,piepildi to ar laipnibu,pacietibu,mīlestību un savaldību.Kungs,izmaini mani un manu skatījumu uz dzīvi.Lai Tavs ..
Inta /21. novembrī/ 13:50
Mīļais un Žēlīgais Debesu Tēvs! Es izlūdzos Tavu svētību un gādību, man grēciniecei, man gauži sāp tie skumjie brīži, kad esmu novērsusies no Tevis un esmu gājusi savus maldu ceļus, es tos no visas sirds nožēloju un lūdzu Tavu piedošanu! Lūdzos no visas savas pazemības-esi žēlīgs man. Palīdzi man, es zinu-tu vienmēr esi man blakus. Par to esmu Tev pateicīga. Svētī un pasargā mūsu ģimeni!
Jolanta /17. novembrī/ 16:57
Mīļais Debesu Tēvs . Lūdzu par sevi un Agaru, mūsu jūtām - svētī un sargā mūs abus un mūsu laulību.Lūdzu mums abiem labu veselību, izturību, pacietību, gudrību, mīlestību, gaišumu, vieglumu, būt mums mūžīgi kopā, lai mums ir darbs, nodrbošanās, pašiem sava dzīvesvieta,laba finansiāla svētība, labi cilvēki apkārt.Lūdzu, Mīļais Debesu Tēvs, esi mums žēlīgs un piedod mums grēkus un palīdzi mums ar Savu Visvareno Roku. Lūdzu palīdzi Aigaram, manam vīram un mīļotam cilvēciņam, tikt ārā no ārstniecība..
Daira /17. novembrī/ 02:18
Mīļais Dievs,Tēvs Debesīs... apžēlojies par manu meitu Madaru! Dziedini viņu no asajām un ilgstošajām galvassāpēm šonakt un nebeidzamā klepus. Atbrīvo viņu no ciešanām un mani no bezspēcības un izmisuma. Dziedini,lūdzu,lūdzu...
Ligita /16. novembrī/ 14:25
Lūdzu mīļais Dievs,atbrīvo manu dzīves draugu Ati,no visa ļauna,kas viņu saista.Atbrīvo viņu no augstprātibas un lepnības.Atbrīvo no stingrā egoisma.Es lūdzu,lai viņš būtu stiprs Kungā un satvertu visus Dieva ieročus.Lai Atis spētu stāties pretī visām velna viltibām.Dod Kungs Atim lielāku ticības mēru un liec viņam saprast,ka Jēzus ir Ati izglābis no visa ļaunā.
Zeltīte /16. novembrī/ 11:12
Dievs, apžēlojies par manu mammu!Atbrīvo mammu no ļaunuma un dod viņai saprātu!Piedod lūdzu viņas grēkus!
Daina /16. novembrī/ 10:56
Pateicos par Dieva žēlastību un atbalstu grūtā brīdī.Lūdzos Jēsus Kristus vārdā, esi žēlīgs man un palīdzi atrisināt darba jautājumu!
Irena /16. novembrī/ 04:40
Visuvarenais Debesu Tēvs,lūdzu dāvini man labu darbu, ko es varu apzinīgi un atbildīgi darīt un saņemt par to konkurētspējīgu atalgojumu. Piedod man manus grēkus un sargā no visa nelabā. Pazemīgā pateicībā Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
IVETA STRADINA /13. novembrī/ 23:47
DIEVS,TEVS DEBESIS, ES TEVI LOTI LUDZU: DZIEDINI MANU DZIVES BIEDRU,DOD VINAM SPEKU UN VESELIBU. SARGA UN SVETI MUSU LAULIBU. PALIDZI MANAM DELAM ATBRIVOTIES NO BAILEM, PANIKAS UN STRESA. ESMU TEV LOTI PATEICIGA,DIEVS,KA UZKLAUSI MANAS LUGSANAS UN ESI MAN LIDZAS! AMEN.
Inga /13. novembrī/ 13:57
Mīļais Debesu Tēvs...es lūdzu Tevi par Matīsu ģimeni...tu zini, cik lielu pārbaudījumu priekšā viņi šobrīd atrodas...Kungs, lūdzu, esi viņiem žēlīgs, lai viss, kas notiek šobrīd...ir uz labu rītdienu...Kārto visas lietas un esi žēlsirdīgs un klātesošs Ilonai pie operācijas..lai viņa tiek dziedināta - Tev par godu, sev par svētību un ticības stiprināšanu. Dod, ka atkal viņu ģimene iemanto prieku...
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »