2018. gada 14. decembris
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
kristīne /5. septembrī/ 01:14
mīļais Jēzu. lūdzu uzklausi manas lūgšanas!lūdzu apžēlojies par mani. uzklausi un piepildi manas ilgas!to lūdzu caur Jēzu Kristu, mūsu Kungu!Amen!
Jānis /4. septembrī/ 18:41
Es Dievs lūdzu par manu mīļo Mariju, lai vienmēr, kaut vai kripatiņa no manis, būtu viņas sirdī! Āmen!
Daira /3. septembrī/ 16:13
Mīļais Dievs,atņem regulārās galvassāpes manai meitai Madarai un to lielo nogurumu,kādam nevajadzētu pēc vasaras brīvdienām būt...Stiprini,dziedini,ļauj saprast,kas ar notiek... Dod ārstiem padomu un ieinteresētību,neatlauj viņiem būt nevērīgiem.
Kungs,esi ar mums ik mirkli,ik dienu.
AijaS /3. septembrī/ 15:16
Visuvarenais Dievs, pazemīgi lūdzu piedod manus grēkus, paldies par visām žēlastībām ko man esi devis.Kungs, es zinu,ka Tu esi žēlīgs.Sargi Aivaru, glāb viņu no atkarības posta,palīdzi man izturēt šo grūto dzīves posmu, atrisināt visas sadzīves problēmas. Dod man spēkus, stiprini ticībā un cerībā!
Daira /1. septembrī/ 10:00
Mīļais Dievs,Tēvs,dziedini mani no slimības.Lauj uzsākt mācību gadu un rast spēku garajai darbdienai... Dod padomu,stiprini...Tavā Vārdā ļauj saņemties! Kungs,apžēlojies -pazemībā lūdzu...
Sanita /28. augustā/ 22:22
Mīļais, debesu Tēvs, lūdzu palīdzi manai mīļajai mammītei Sandrai izveseļoties,un atgūt veselību un spēku pēc operācijas. Tēvs, lūdzu dziedini manu mammīti viņas garā un uzliec savu svēto roku uz viņas sirds.
Visuvarenais Rādītāj, mammas sargeņģeli, gaismas pavadoņi un visi svētie, lūdzu palīdziet atrast iekšējo mieru un gaismu,lūdzu dodiet ticību,cerību un mīlestību manai mammai Sandrai un mūsu ģimenei. Mīļās Debesis, lūdzu esiet mums blakus mūžīgi un sūtiet mums savu svēto, mirdzoš o un dzie..
Lidija /24. augustā/ 15:37
Visuvarenais Dievs, lūdzu par mana dēla Anda nesaprotamo attieksmi pret alkoholu un tā negatīvajām sekām,agresivitāti, stresu. Palīdzi viņam grēciniekam atrast labāku darbu,īstu draudzeni,radīt bērniņus, būt ieturētam ikdienā, viņš daudz un smagi strādā, nežēlodams sevi.Dievs eslūdzos par viņu. Āmen!
Daira /17. augustā/ 23:38
Mīļais Dievs,želastības Kungs- dziedini manu meitu Madaru,lūdzu,lūdzu...Jau vairakas stundas ir tik neciešami asas galvassāpes,migrēna...Redzes traucējumi,vemšana... Lai var nakti nogulēt,lai var izturēt... Tik ļoti nobijusies viņa ir,k atkal būs tik smaga reize,kāda ir bijusi,kad dakteri nesaprot,kā līdzēt....Atņem ciešanas, lūdzu,lūdzu,lūdzu....mierini mūs abas....
Kristīne /14. augustā/ 10:27
Visuvarenais, mīļai dieva!apžēlojies par mani. Kungs, dod man lūdzu to, pēc kā sirds ilgojas.. Tu esi brīnumudaris, Tu uzklausi visas lūgšanas. kungs, uzklausi arī manu lūgšanu.ja tas nav pēc Tava prāta, Kungs-dod man sirdī un prātā mieru!
to lūdzu Tev, caur Mūsu Kungu, Jēzu Kristu.
Amen!
Dace /11. augustā/ 20:11
Mīļais Debesu tēvs,palīdzi man atrast labu darbu,dod man mieru dvēselei,palīdzi Valērijam ar darbu un dzīvokļa parādu sakārtošanai,palīdzi Agitiņai,dod viņai dvēseles spēku un ticību,dod man mieru,tikai mieru dvēselei.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »