2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Raimonds /29. decembrī/ 01:01
Esmu pateicīgs Dievam Visuma Valdniekam par Viņa žēlastību pie manis,ka varu dzīvot piedzīvodams Viņa želastību būdams atraisīts no nāves.Es lūdzu aizlūgt par manis dziedināšanu(man ir audzējs).Man priekšā vel ir gaidāma tiesa,Dievs ir devis vārdu caur Saviem kalpiem,ka Viņs satrieks sātana galvu manā dzīvē.Un otrs vāds ir-ir tas,ka man būs ļoti grūts periods,bet es tam iziešu cauri,lai paļaujos uz Dievu.tad es pats arī saņēmu Tā Kunga vārdu IZTURI VISU LĪDZ GALAM,NEKAS TEV NEBŪS.Tas viss ir sāc..
Arnis /25. decembrī/ 01:14
Dievs, atbrīvo manu brāli Imantu no alkahola un nikotīna atkarībām!
Daina /24. decembrī/ 13:50
Varenais kungs,Jēsus Kristus vārdā pateicos par Tavu žēlastību un atbildi par mānām lūgšanām.Lai Tava žēlastība mani viemēr pavada!
Marita /19. decembrī/ 21:18
Dievs Tēvs debesīs es Tev pateicos. Āmen.
BAIBA /19. decembrī/ 14:50
Žēlīgais kungs,es pateicos par visu,ko Tu man dod,un,no visas sirds pazemīgi lūdzu,izdziedini manu miesu un dvēseli,vadi mani pa glābšanas ceļu,atpestī no ļaunā pārdzīvojuma.Dievs,es lūdzu,izmaini un sakārto manu dzīvi.Kungs,apžēlojies par mani!ĀMEN!
Māra /18. decembrī/ 21:59
Kungs! Es Tev pateicos par uzklausīto lūgšanu par Kristīni, es Tev pateicos par progresu viņas atlabšanā no insulta! Kungs, lūdzu, turpini savu brīnumdarbu pie Kristīnes- atjauno pilnībā viņas runas spējas, atmiņu, spriestspējas, kustības ķermeņa labajā pusē! Pazemīgi lūdzu, dari savu brīnumdarbu pie Kristīnes! Āmen!
Janis /18. decembrī/ 11:34
Miljais Debesu Teevs! Es aizluudzu par Mariju. Vinha ir lhoti labsirdiiga un vinjai ir ljoti laba sirds.
Daira /18. decembrī/ 09:43
Manas attiecības ar meitu ir izirušas...kādēļ tā notiek...? Kungs,dod savu žēlastību,palīdzi.Varbūt mums vēl izdodas kopā sagaidīt Ziemassvētkus... Kādēl tādas sāpes?
Jolanta. /15. decembrī/ 16:37
Mīļais, Visuvarenais, Dievs mēs abi ar vīru lūdzam pēc garīgas, psiholoģiskas, emocionālas, fiziskas veselības, izturības, pacietības,miera, prieka, spēka,gudrības,mīlestības.Dod,Dievs, mums lūgties,slavēt,pateikties.Lūdzam Jēzus Asins aizsardzību un Svētā Gara vadību.JĒZUS VĀRDA.amen.
JHolanta /15. decembrī/ 16:03
Mīļais Debesu Tēvs, Jēzus Vārdā, dod padomu = kā dzīvot, kā rīkoties. Svētī un vadi uz man piemērotu darba vietu un lūdzu pēc laba atalgojuma; es lūdzu pēc savas dzīvesvietas.Mīļais Dievs - svētī,sargā mūz abus ar vīru, mūsu jūtas, mūsu laulību; un atpestī mūs no ļaunā. Un dāvā mums iespēju būt fiziski kopā. Mēs lūdzam Svētā Gara pieskārienu.JĒZUS VĀRDĀ. amen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »