2018. gada 24. septembris
Vārda dienas: Agris, Agrita

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Inita /5. aprīlī/ 14:14
Dievs, mūsu Kungs!Dod spēku un izturību, lai Tavā svētībā notiek mana tēta gaidāmā operācija! Lai notiek Tavs prāts! Pateicība par garīgo stiprinājumu!
Daira /30. marts/ 22:46
Mīļais,Dievs... ir Lielās Piektdienas vakars.Tavu vissmagāko ciešanu laiks.Un tomēr esmu tik niecīga,ka par sevi vien domāju un lūdzu... Atbrīvo manu bērnu no ciešanām,kakla sāpem,augstās temperatūras,garastāvokļa maiņām un smagās depresijas.rano udāšanas visas dienas garunā... Saki,ka bērns mani nenīst.Ka tas viss ir slimības sekas... Kā būt blakus,kā mīlēt,bet nebūt par apgrūtinājumu miesīgam bērnam? Kā iemācīties būt mātei?
Elans /29. marts/ 21:19
Es ludzu zelsirdigais Dievs kas esi svets,Jezu palidzi man Elanam manam Tetim Guntaram,manai Mammai mqsai Viktorijai,Vitai, Zannai tantei Irinai, bralenam Raimondam,Rolandam,vinu sievam berniem,tikt vala jno burvjiem,no lastiem no launuma ko cilveki ir ir izveidojusi,tikt vala no launiem gariem kautkadam sliktam energijam kas neliek mums mieru,tikt vala no augstpratibas,lepnuma visatlautibas,nozelot daudz parkapumu,bauslu neieverosanu,but glabtiem,un atpestitiem no satana varas,Dievs palidzi lud..
Guntars /29. marts/ 21:02
Inga /29. marts/ 18:29
Svētais Dievs,lūdzu dziedini manu tēvu Uldi no slimības,lai atkāpjas visi sliktumi, kuri ik nakti viņu moka un ļauj vecumā rast dzīvesprieku.Lūdzu Tevi,Kungs,caur Jēzu Kristu.Āmen.
Daira /29. marts/ 10:39
Mīļais Dievs,dziedini manu meitu Madaru.Ļauj mums saprast,kas notiek ar viņu.Dod ārstiem padomu,rādi ceļu.Ātbrīvo viņu no nemitīgajam galvassāpēm,sliktās dūšas,reiboņiem,lielā uztraukuma par visu šo... Dod mieru,pasniedz roku,stiprini!
Janis /22. marts/ 11:26
Dievs es luudzu par manu un Marijas likteni. Lai muusu dziives celji ir Tevis sveetiiti. Aamen!
Janis /21. marts/ 18:23
Dievs, Es aizluudzu par Baibu! Lai vinjas draudziiba, vienmeer buutu patiesa un tiira.
Mamma /17. marts/ 17:33
Augstais Dievs, palīdzi manai meitiņai beigt studijas, atalgo viņas centību.Āmen
Sandra /17. marts/ 13:32
Lūdzu par Ediju, Dievs svētī un pasargā viņu no visa ļauna, pieskaries viņa sirdij, dod ticību!Āmen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: