2018. gada 14. decembris
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
santa /30. novembrī/ 09:16
Labdien Daira !
Atvainojos, ka rakstu šeit ...
Izlasīju Jūsu vajadzības par Jūsu meitām Lūdzu atrakstiet uz - ingversmedus@inbox.lv. Nezinu kā savādāk ar Jums varētu kontaktēties.
Daira /30. novembrī/ 08:36
Esi,Kungs,ar manām meitām ..dziedini Madaru no asajām galvassāpēm un bailēm,kas notiek.Un Lauru,kurai turas temperatūra,ie nepārejošas sāpes vēderā,ļoti krītas svars,bet nevar neko diagnosticēt.Esi,mīļais Dievs ar mums....uzturi mūsu ticību,paļāvību,dod spēku!Dod man ,mammai,mieru un drosmi.
santa /29. novembrī/ 19:00
Lūdzu lūdziet par manu ģimeni ! Mums nepieciešama nauda savas dzīvesvietas iegādei. Man ir nenormālas bailes , ka varam palikt uz ielas. Man nav darba.Esmu pilnīgi bezspēcīga un nespēju neko atrisināt ! Man vajag TO dzīvo Dievu kurš reāli palīdz un gādā. esmu dzirdējusi liecības , ka Dievs var reāli darīt finansu brīnumus. Man tagad tas ir nepieciešams !!! Paldies !!!!
santa /29. novembrī/ 13:10
Lūgsim lai Jēzus parāda savu mīlestību , varenību katram kuram ir problēmas. Lai pagodinās un kristiešu dzīves liecina , ka Jēzus, Dievs var visu, ka viņam rūp, ka Viņš ir reāls !!! ! Jo neticīgie neklausās vārdos ...viņi skatās uz kristiešu dzīvēm.
Uldis /28. novembrī/ 18:23
Labdien! Rīt man jādodas pie ārsta, ja varat, lūdzu aizlūdziet par manu lauzto kāju, lai tā būtu sadzijusi, un varētu sākt staigāt, paldies jums!
Jānis /27. novembrī/ 10:09
Dievs es aizlūdzu par Baibu un lai mūsu dzīve būtu piepildīta ar mīlestību!
Uldis /25. novembrī/ 14:53
Ja varat lūdzu, uzrakstiet, Whatsapp lūgšanas grupas telefona numuru, lai varam viens par otru aizlūgt, paldies, Dieva svētību vēlot!
Daira /24. novembrī/ 20:53
Paldies,Santa! Jā,draudzes atbalsts smagos brīžos ir tik nenovērtējams....Mums ir sava Whatsapp grupa un katru dienu aizlūdzam cits par citu...Bet reizēm izmisums ņem virsroku,naktī negribas savu grupiņu ar signāliem traucēt un atkal ienakam šeit- kur ari jūtamies vienoti kopā...Paldies visiem,visiem,kuri aizlūdz un padara nesamo vieglāku uz brīdi.Dievs ir devis savu apsolījumu un Kristus mīlestībā jātiek pāri sāpīgajam.Lai svētību pilna jauna ik diena!
santa /24. novembrī/ 19:54
Mīļie !
Turieties visi kuri ir šeit uzrakstījuši savas vajadzības !
Nepalieciet vieni ! Esat draudzē. Atklājiet citiem savas vajadzības ! Tāpēc ir draudze lai viens otru celtu, ja vajag nestu un palīdzētu .
Lūgsim viens par otru ! Jēzus Kristus ir tas pats vakar , šodien un mūžīgi ! Un Viņa sirds iežēlojas....
Inga /22. novembrī/ 19:59
Dievs,lūdzu piedod mums grēkus un lūdzu dziedini manu vīru Jăni no muguras sāpĕm.Dievs,lūdzu ļauj viņam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,lai var staigāt.Lūdzu par savu tēti,Dievs,dziedini viņu no ļaunās slimības.Dod spēku un veselību man izturēt un nesabrukt.Lūdzu Tevi Dievs,caur Jēzu Kristu,lūdzu,sadzirdi mani!Āmen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »