2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Inga /3. janvārī/ 14:06
Svētais Dievs,paldies par tavu žēlastību.Lūdzu, Tev pašu dārgāko manai ğimenei,Tavu piedošanu,žēlastību un veselību.Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Janis /31. decembrī/ 11:05
Es Dievs lūdzu, lai Tu svētī Veroniku. Viņa deva manai dzīvei sajust būt mīlētam, kas ir viens no dzīves pamat misijām.
Andis /29. decembrī/ 22:33
Dievs,esi žēlīgs un palīdzi dēlam pārvarēt pāridarījumus,sirds sāpes un asaras.Dod spēku smaidīt un pozitīvi veidot dzīvi,attiecības,darbu.Kungs apžēlojies par viņu un svētī viņu.Āmen.
Dzidra /29. decembrī/ 03:56
Lūgums aizlūgt, lai Jēzus sargā grūtnieci Viktoriju kura gaida bērniņu (30 nedēļā) ir ārstu uzraudzībā un ir veselības problēmas, lai Jēzus dziedina un dzimst vesels bērniņš!
Paldies!
Raimonds /29. decembrī/ 01:01
Esmu pateicīgs Dievam Visuma Valdniekam par Viņa žēlastību pie manis,ka varu dzīvot piedzīvodams Viņa želastību būdams atraisīts no nāves.Es lūdzu aizlūgt par manis dziedināšanu(man ir audzējs).Man priekšā vel ir gaidāma tiesa,Dievs ir devis vārdu caur Saviem kalpiem,ka Viņs satrieks sātana galvu manā dzīvē.Un otrs vāds ir-ir tas,ka man būs ļoti grūts periods,bet es tam iziešu cauri,lai paļaujos uz Dievu.tad es pats arī saņēmu Tā Kunga vārdu IZTURI VISU LĪDZ GALAM,NEKAS TEV NEBŪS.Tas viss ir sāc..
Arnis /25. decembrī/ 01:14
Dievs, atbrīvo manu brāli Imantu no alkahola un nikotīna atkarībām!
Daina /24. decembrī/ 13:50
Varenais kungs,Jēsus Kristus vārdā pateicos par Tavu žēlastību un atbildi par mānām lūgšanām.Lai Tava žēlastība mani viemēr pavada!
Marita /19. decembrī/ 21:18
Dievs Tēvs debesīs es Tev pateicos. Āmen.
BAIBA /19. decembrī/ 14:50
Žēlīgais kungs,es pateicos par visu,ko Tu man dod,un,no visas sirds pazemīgi lūdzu,izdziedini manu miesu un dvēseli,vadi mani pa glābšanas ceļu,atpestī no ļaunā pārdzīvojuma.Dievs,es lūdzu,izmaini un sakārto manu dzīvi.Kungs,apžēlojies par mani!ĀMEN!
Māra /18. decembrī/ 21:59
Kungs! Es Tev pateicos par uzklausīto lūgšanu par Kristīni, es Tev pateicos par progresu viņas atlabšanā no insulta! Kungs, lūdzu, turpini savu brīnumdarbu pie Kristīnes- atjauno pilnībā viņas runas spējas, atmiņu, spriestspējas, kustības ķermeņa labajā pusē! Pazemīgi lūdzu, dari savu brīnumdarbu pie Kristīnes! Āmen!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: