2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Irena /22. maijs/ 06:39
Visuvarenais Debesu Tēvs, pazemīgi lūdzu, sargā manu dēlu no visa veida atkarībām, vadi pa taisniem ceļiem ar skaidru prātu un saticībā un sapratnē ar līdzcilvēkiem. Tavs prāts lai notiek! Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Janis /20. maijs/ 13:25
Dievs palīdzi man stiprināt manu garu! Es, lūdzu, par Baibas un Marijas mīlestību! Āmen!
Eva /16. maijs/ 19:31
Dievs, lūdzu par savu tēti, lai viņam operācija norit veiksmīgi. Dod viņam spēku, pasargā! Lai izdodas tālākais ceļš uz izveseļošanos. Vadi viņa domas un darbus, lai viņam ir dzīvotgriba un spēks pārvarēt grūtības. Ticībā, mīlestībā un paļāvībā!
Līga /16. maijs/ 10:42
Mīļās māsas un brāļi Kristū! Lūdzam par Ilonas Matīsas veselību, lai Dievs palīdz atbrīvoties no regulārajām galvassāpēm. Dievs, mierini un stiprini arī ģimeni!
Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs!
Santa /16. maijs/ 05:30
Lūgums aizlūgt par manu zīdainīti kuram aug pārāk ātri ciet galvā avotiņš,lai Jēzus dziedina bērniņu!
Paldies!
Daiga /15. maijs/ 23:36
Visuvarenais Dievs, Jēzus vārdā lūdzamies par bijušo ieslodzīto Pāvelu, lai Dievs atbrīvo no grēka važām, iededzina sirdi ticībai un patiesai grēka nožēlai. Amen!
Daira /14. maijs/ 21:29
Mīļais Dievs,apžēlojies,lūdzu,lūdzu....dziedini manu meitiņu Madaru.Esam slimnīcā.Dod ārstiem padomu,stiprini bērnu....Atņem tik specīgās galvassāpes un dod spēku!
Paul /14. maijs/ 19:57
Slavets tas kungs! Es ludzu Kungs, palidzi man mainit visu notiekosho ap sevi. Kungs es man klat, kad doshos savas ritdienas gaitas, un dod man speku un pareizos vardos ritdien! Amen!
Lidija /13. maijs/ 20:33
Visuvarenais Dievs,lūdzu palīdzi dēlam Andim pārvarēt šķiršanās sāpes,noņem sliktās enerģijas, stresu,rādi gaismu atrast labu draudzeni un nodibināt ģimeni,kā arī palīdzi atrast labāku darbu, lai būtu optimisms un dzīvesprieks pašam un vecākiem. Pieskaries Dievs viņa sirdij. Āmen.
Sandra /11. maijs/ 14:19
Lūdzu par Ediju, lūdzu pieskaries , Dievs, viņa sirdij, liec tajā mīlestību, mieru un saticību. Svētī viņa domas , vārdus un darbus! Apžēlojies!Āmen.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »