2018. gada 14. decembris
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Antra /11. augustā/ 07:38
Visuvarenais Dievs, Svètà Marija, visi svètie engeli, es no patiesas sirds lûdzu par manas gimenes dzimtas turpinàšanos, par manu trîs meitu Magdalènas, Annas Katrînas un Viktorijas patiesi un no sirds mîlošu dzîves draugu satikśanu veiksmîgu gimenes nodibinàšanu un bêrnu prieka esîbu tajàs. Lûdzu, lai vientulîbas slogs atkàpjas no mûsu gimenes un piepilda to ar dievišku laimi. Es lûdzu Dieva Tèva, Dieva Dèla un Svètà Gara vàrdà. Amen.
Antra /11. augustā/ 07:37
Irena /9. augustā/ 21:22
Visuvarenais Debesu Tēvs, Tu zini kādas nebūšanas ir manam dēlam, pazemīgi lūdzu, dod viņam dvēseles mieru un apskaidro nemiera cēlājiem prātu. Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Irena /8. augustā/ 21:30
Lūdzu, lūdzu, lūdzu Visuvarenais Dievs, palīdzi man apgūt nepieciešamās iemaņas darba veikšanā un dod dvēseles mieru un zināšanas atbildot uz neiecietīgu klientu pretenzijām. Pazemīgi lūdzu, palīdzi man. Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Sandra /8. augustā/ 11:35
Lūdzu par savu ģimeni, lūdzu pasargi un atbrīvo mūs no atkarībām. Lūdzu sargi un vadi mūsu dzīves un stiprini mūs visus ticībā.
Irena /7. augustā/ 06:33
Visuvarenais Dievs, lūdzu sakārto mana dēla domāšanu un apskaidro viņam, grēciniekam, prātu un sargā no visa veida atkarībām. Pazemīgi lūdzu, uzklausi viņu, grēcinieku! Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Jānis /5. augustā/ 13:05
Dievs es lūdzu par Baibu. Lai mēs viens otram tuvāk kļūtu! Āmen!
lidija /2. augustā/ 21:03
Mīļais Dievs, palīdzi Andim atrast darbu un stiprināt un veidot attiecības ar draudzeni,lai ir stiprs un laimīgs.Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā āmen.
Lidija /2. augustā/ 20:59
visuvarenais Dievs,pavērs savu vaigu pret manu vīru Andreju,lai viņam mazinātos nervu sistēmas problēmas, lai kļūtu saprātīgs,mīlošš tēvs un vīrs, lai pareizi un ar sapratni izprastu dzīvi un attiecības ģimenē.Tevi ļoti lūdzu Jēzu Kristu Āmen.
Līga /1. augustā/ 15:20
Mīļais un žēlsirdīgais Dievs,dziedini mūsu mācītāja sieviņu Ilonu.Atņem neizturamās galvassāpes,atrisini šo mēnešiem un gadiem ieilgušo neskaidrību,dod ārstiem padomu-kāds tam ir iemesls? Svētī ģimenīti,mierini,nes paļāvību un stiprini!!! Ir tik smagi būt blakus un ar savu niecīgo cilvēka spēku neko nespēt atvieglot... Kungs,apžēlojies,lūdzu,visas draudzes vārdā!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība: