2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Inga /11. janvārī/ 10:36
Visu Žēlīgais Dievs,lūdzu Tevi dzirdino manu vīru no lielajām muguras sāpēm un manu tēvu no prostatas audzēja.Piedod viņiem grēkus un pieskaries ar savu dziedinošo roku.Jēzus Kristus Vārdā.Āmen.
Inga /11. janvārī/ 10:32
Žēlīgais Dievs,lūdzu piedod manai vīra mātei Guntai grēkus un lūdzu,apžēlojies par viņas veselību,dziedini viņas sirdi,lai neatkārtojas lēkme.Lūdzu Tevi caur Jēzu Kristu.Āmen.
Lidija /7. janvārī/ 20:24
Lūdzu Visuvarenais Dievs dziedini mani no stiprajām muguras sāpēm,sāpēm rokās,kājās, palīdzi .lai varu pilnvērtīgi dzīvot. Dieva Tēva, DIEVA dĒLA UN dIEVA sVĒTĀ GARA VĀRDĀ AMEN
Lauma /5. janvārī/ 18:20
Paldies, Tev Dievs par visām žēlastībām ar ko esi mani un manus mīļos svētījis. Lūdzu Jēzus Kristus vārdā pieskaries, Lindiņai, viņai šobrīd tik ļoti ir vajadzīga Tava mīlestība un atbalsts. Stiprini viņu. Lūdzu dāvā viņai piemērotu darbu un atpestī viņu no visa, kas nav no Tevis. Amen. Paldies!
Irena /5. janvārī/ 06:10
Visuvarenais Dievs, pazemībā aizlūdzu par manu un Tāļa pavasara ceļojumu uz Spāniju. Kungs, svēti mūs, grēciniekus, ar izdevušos, drošu, saticīgu, mierīgu....atpūtu. Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Inga /3. janvārī/ 14:08
Lūdzu Dievs piedod manam tēvam,grēkus un lūdzu dziedini viņu no ļaunajām slimībām.Dod spēku vecumā.Lūdzu Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Inga /3. janvārī/ 14:06
Svētais Dievs,paldies par tavu žēlastību.Lūdzu, Tev pašu dārgāko manai ğimenei,Tavu piedošanu,žēlastību un veselību.Jēzus Kristus vārdā.Āmen.
Janis /31. decembrī/ 11:05
Es Dievs lūdzu, lai Tu svētī Veroniku. Viņa deva manai dzīvei sajust būt mīlētam, kas ir viens no dzīves pamat misijām.
Andis /29. decembrī/ 22:33
Dievs,esi žēlīgs un palīdzi dēlam pārvarēt pāridarījumus,sirds sāpes un asaras.Dod spēku smaidīt un pozitīvi veidot dzīvi,attiecības,darbu.Kungs apžēlojies par viņu un svētī viņu.Āmen.
Dzidra /29. decembrī/ 03:56
Lūgums aizlūgt, lai Jēzus sargā grūtnieci Viktoriju kura gaida bērniņu (30 nedēļā) ir ārstu uzraudzībā un ir veselības problēmas, lai Jēzus dziedina un dzimst vesels bērniņš!
Paldies!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »