2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

DIENAS LOZUNGS

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

lasīt vairāk >

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Uldis /9. decembrī/ 23:47
Paldies,mīļo Dievs, ka mana lauzta kāja tiek dziedināta, un vairs nesāp tik ļoti, kā agrāk staigājot, bet vēl sāp, tāpēc lūdzu aizlūdziet par mani, lai sāpes pārietu pavisam, lai Dievs man ir žēlīgs, to lūdzu Jēzus Kristus vārda, āmen.
Sniedze /9. decembrī/ 20:25
Es pateicos visu svētajam Dievam, par to kas man ir dot, par jaunu iespēju, lai atrisinātu savas problēmas. Es lūdzu, lai no šīs iespējas es saņemtu maksimālo, lai varētu nomest no saviem pleciem šo smago nastu.
Lūdzu aizlūdz iet, lai viss iecerētais piepildās. Paldies Jums.
Eva /7. decembrī/ 02:27
Es lūdzu Tevi, Dievs,atvieglo mana tēta ciešanas un stiprās sāpes, un pārdzīvojumus par smago veselības stāvokli. Stiprini mammu, kura par viņu rūpējas.
Uldis /4. decembrī/ 00:24
Lai, mīļais Dievs dziedina un noņem man sāpes no kājas, staigājot, pēc lūzuma sadzisanas, lūdzu to Jēzus Kristus vārda, paldies Jums visiem par aizlūgumu.
Alise /1. decembrī/ 16:21
Mīļais debesu Tēvs, es no visas sirds lūdzu -gādā par manu ģimeni, palīdzi atrisināt tik ļoti sāpīgo mājas atrašanu, mēs tik izmisīgi vēlamies savu māju, vai vietu ko saukt par māju. Āmen
Arta /30. novembrī/ 22:58
Mīļais Dievs, no sirds un izmisumā lūdzu Tevi, lai mums piesakās ilgi plānotais un gaidītais bērniņš.
santa /30. novembrī/ 09:16
Labdien Daira !
Atvainojos, ka rakstu šeit ...
Izlasīju Jūsu vajadzības par Jūsu meitām Lūdzu atrakstiet uz - ingversmedus@inbox.lv. Nezinu kā savādāk ar Jums varētu kontaktēties.
Daira /30. novembrī/ 08:36
Esi,Kungs,ar manām meitām ..dziedini Madaru no asajām galvassāpēm un bailēm,kas notiek.Un Lauru,kurai turas temperatūra,ie nepārejošas sāpes vēderā,ļoti krītas svars,bet nevar neko diagnosticēt.Esi,mīļais Dievs ar mums....uzturi mūsu ticību,paļāvību,dod spēku!Dod man ,mammai,mieru un drosmi.
santa /29. novembrī/ 19:00
Lūdzu lūdziet par manu ģimeni ! Mums nepieciešama nauda savas dzīvesvietas iegādei. Man ir nenormālas bailes , ka varam palikt uz ielas. Man nav darba.Esmu pilnīgi bezspēcīga un nespēju neko atrisināt ! Man vajag TO dzīvo Dievu kurš reāli palīdz un gādā. esmu dzirdējusi liecības , ka Dievs var reāli darīt finansu brīnumus. Man tagad tas ir nepieciešams !!! Paldies !!!!
santa /29. novembrī/ 13:10
Lūgsim lai Jēzus parāda savu mīlestību , varenību katram kuram ir problēmas. Lai pagodinās un kristiešu dzīves liecina , ka Jēzus, Dievs var visu, ka viņam rūp, ka Viņš ir reāls !!! ! Jo neticīgie neklausās vārdos ...viņi skatās uz kristiešu dzīvēm.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »