2018. gada 14. decembris
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Sniedze /14. decembrī/ 15:43
Mīļais visu Augstākais Kungs, es lūdzu izpildi manu viskvēlāko vēlēšanos, lai rīt iegūstu maksimālo laimestu, un varu palīdzēt gan sev, gan citiem.
Lidija /12. decembrī/ 13:48
Visuvarenais Dievs dziedini manu māsu Virģiniju no alkohola atkarības un palīdzi saglābt veselību,mazināt ceļgala sāpes un lai izdodas operācija, mazināt vairogdziedzera problēmas,viņa tik daudz smagi strādājusi gādādama par mazbērniem,meitām, palīdzēdama risināt visu tuvāko problēmas. Dievs esi ar viņu!
Irena /11. decembrī/ 20:26
Visuvarenais Dievs, lūdzu sakārto mana dēla domāšanu un apskaidro viņam, grēciniekam, prātu un sargā no visa veida atkarībām. Pazemīgi lūdzu, palīdzi viņam satikt otru pusīti saticīgām un mūžīgām attiecībām! Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Irena /11. decembrī/ 20:22
Visuvarenais Debesu Tēvs, es aizlūdzu par savu, sava dēla Ginta, mammas Austras un Tāļa veselību. Dievs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs svētī mūs ar labu veselību un sargā no visa ļaunā. Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen,
Daira /9. decembrī/ 23:48
Dievs,Visaugstais!
Esi ar manu meitu Lauru.Rīt vizīte pie onkologa... Dod mums visiem,visiem mieru,neļāuj zaudēt ticību. Dod spēku,spēku,spēku visam šim laikam....
Uldis /9. decembrī/ 23:47
Paldies,mīļo Dievs, ka mana lauzta kāja tiek dziedināta, un vairs nesāp tik ļoti, kā agrāk staigājot, bet vēl sāp, tāpēc lūdzu aizlūdziet par mani, lai sāpes pārietu pavisam, lai Dievs man ir žēlīgs, to lūdzu Jēzus Kristus vārda, āmen.
Sniedze /9. decembrī/ 20:25
Es pateicos visu svētajam Dievam, par to kas man ir dot, par jaunu iespēju, lai atrisinātu savas problēmas. Es lūdzu, lai no šīs iespējas es saņemtu maksimālo, lai varētu nomest no saviem pleciem šo smago nastu.
Lūdzu aizlūdz iet, lai viss iecerētais piepildās. Paldies Jums.
Eva /7. decembrī/ 02:27
Es lūdzu Tevi, Dievs,atvieglo mana tēta ciešanas un stiprās sāpes, un pārdzīvojumus par smago veselības stāvokli. Stiprini mammu, kura par viņu rūpējas.
Uldis /4. decembrī/ 00:24
Lai, mīļais Dievs dziedina un noņem man sāpes no kājas, staigājot, pēc lūzuma sadzisanas, lūdzu to Jēzus Kristus vārda, paldies Jums visiem par aizlūgumu.
Alise /1. decembrī/ 16:21
Mīļais debesu Tēvs, es no visas sirds lūdzu -gādā par manu ģimeni, palīdzi atrisināt tik ļoti sāpīgo mājas atrašanu, mēs tik izmisīgi vēlamies savu māju, vai vietu ko saukt par māju. Āmen
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »