2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Kristīne /1. jūnijs/ 21:28
Dievs lūdzu sargā mani , manu meitiņu un manus tuvos.Uzklausi manas lūgšanas.Palīdzi izkliedēt visus melnos mākoņus virs mūsu galvām.Sargā no ļaunprātīgiem cilvēku uzbrukumiem...Paldies Dievs ko dari manā dzīvē.Sargā mūs visus dienu un nakti.Paldies .
Daina /31. maijs/ 11:51
No sirds lūdzu Dievam!Kad tumši mākoņi savilkušies virs manis un raizes māc par darbiņu , iztikšanu ,tad lūdzu visaugstākajam.Lai Dieva želastība un palīdzība atnāk pie manis!
Dace /30. maijs/ 21:18
Ludzu piepildi muusu slepeno veeleesanos.
AijaS /29. maijs/ 09:33
Paldies, mīļais Dieviņ, ka uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos! Lūdzu, stiprini ticībā un cerībā manu meitiņu, lai viņa var atrast prakses vietu un darbu. Dod, lūdzu, savu žēlastību Dievs. To lūdzu no visas sirds!
AijaS /29. maijs/ 09:33
Līga /28. maijs/ 20:51
Dievs, esi mums grēciniekiem žēlīgs! Palīdzi Lolitas mammai Ingūnai rast spēku atveseļošanās periodā pēc audzēja operācijas un citām procedūrām, neļauj ieslīgt depresijā. Dziedini viņas miesu un dvēseli pēc sava labā prāta. Vairo spēku, dod gudrību meitai un znotam rūpēs
Māris /19. maijs/ 20:03
Dievs es ļoti lūdzu,palīdzi Evijai atveseļoties un stiprini viņas ticību.Tēvs es pateicos par Tavu žēlastību ko Tu esi dāvājis Evijai un es no visas sirds pateicos Tavai mīlestībai,slava Tev Kungs.Amen.
Dainis /18. maijs/ 09:26
Kungs, dziedini Janu, dot viņai veselību, svētī un pasargā, Āmen!
Dzintra /17. maijs/ 20:28
Dieva palīdzi manai mātei. Dod labu veselību. Apžēlo viņu savā žēlsirdībā. Dāvā dzīves sparu un ticību tev Dievs!
Dzintra /17. maijs/ 20:25
Dievs palīdzi materiālās grūtībās. Palīdzi man un manai ģimenei, stiprini mūs.
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība: