2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Daina /16. novembrī/ 10:56
Pateicos par Dieva žēlastību un atbalstu grūtā brīdī.Lūdzos Jēsus Kristus vārdā, esi žēlīgs man un palīdzi atrisināt darba jautājumu!
Irena /16. novembrī/ 04:40
Visuvarenais Debesu Tēvs,lūdzu dāvini man labu darbu, ko es varu apzinīgi un atbildīgi darīt un saņemt par to konkurētspējīgu atalgojumu. Piedod man manus grēkus un sargā no visa nelabā. Pazemīgā pateicībā Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
IVETA STRADINA /13. novembrī/ 23:47
DIEVS,TEVS DEBESIS, ES TEVI LOTI LUDZU: DZIEDINI MANU DZIVES BIEDRU,DOD VINAM SPEKU UN VESELIBU. SARGA UN SVETI MUSU LAULIBU. PALIDZI MANAM DELAM ATBRIVOTIES NO BAILEM, PANIKAS UN STRESA. ESMU TEV LOTI PATEICIGA,DIEVS,KA UZKLAUSI MANAS LUGSANAS UN ESI MAN LIDZAS! AMEN.
Inga /13. novembrī/ 13:57
Mīļais Debesu Tēvs...es lūdzu Tevi par Matīsu ģimeni...tu zini, cik lielu pārbaudījumu priekšā viņi šobrīd atrodas...Kungs, lūdzu, esi viņiem žēlīgs, lai viss, kas notiek šobrīd...ir uz labu rītdienu...Kārto visas lietas un esi žēlsirdīgs un klātesošs Ilonai pie operācijas..lai viņa tiek dziedināta - Tev par godu, sev par svētību un ticības stiprināšanu. Dod, ka atkal viņu ģimene iemanto prieku...
Aija /13. novembrī/ 09:10
Paldies, mīļais Dieviņ, ka vienmēr uzklausi manas lūgšanas, no sirds pateicos! Lūdzu stiprini mani arī šobrīd, palīdzi man risināt manas veselības problēmas, es esmu tik vientuļa un nobijusies. Dievs, esi žēlīgs man. Āmen!
Ilze Kalniņa /12. novembrī/ 10:44
Augstais Debesu tēvs, pieņem savā valstībā un mīlestībā Jāņa Grūbes dvēseli. Svētī Lūdzu! Pēc ciešanām- šorīt 7.15 viņa sirds pārstāja pukstēt. Stiprais, krietnais Jānis nu devies tuvāk pie Tevis, Dievs. Lai viegls ceļš dveselei. Lai tuviniekiem Ausmai, Jānim, Gintam izturība, spēks un Tavs stiprinajums, Dievs!Āmen!
Sarmīte /8. novembrī/ 10:43
Pateicos ,DIEVS,par visām dāvanām! Aizlūdzu par savas mātes Dzidras un tēva Jāņa mūžibā aizsauktajām dvēselēm.Kungs,dāvā man piedošanas garu saviem vecākiem.Āmen.
Irēna /2. novembrī/ 09:05
Visuvarenais Dievs, manai mammai šodien acs operācija, pazemīgi lūdzu, lai tā ir veiksmīga un operācijas laikā neuznāk klepus, Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen.
Sandra /1. novembrī/ 11:54
Lūdzu par EDIJU, palīdzi Dievs viņam saskatīt savu dzīves aicinājumu, pieskaries viņa sirdij, sargi un vadi viņu.
Daira /31. oktobrī/ 23:53
Dziedini ,mīļais Dievs,manu meitu Madaru no skaudrajām galvassāpēm šonakt...Lai bērns var izgulēties un doties rīt uz skolu.Atņem sāpes,mierini,kad es kā mamma nespēju sniegt palīdzību... Tik ļoti lūdzu,Kungs,apzēlojies!
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »