2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

DIENAS LOZUNGS

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

lasīt vairāk >

Aptauja

Vai Alfa kurss nes augļus jūsu draudzē?
jā, pēc Alfa kursa draudzei pievienojas jauni kristieši
Alfa kursā dalībnieku netrūkst, bet augļus neredzam
Alfa kurss palīdzēja mums pašiem garīgi augt, tas ir galvenais
Alfa kurss nenesa augļus, tāpēc to vairs nerīkojam
mūsu draudzē nekad nav noticis Alfa kurss
Atbildēt     Rezultāti 

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Līga /5. aprīlī/ 10:46
Paldies, mīļais Dieviņ, no sirds Tev pateicos par prieku un bezgalīgo mīlestību, ko sniedz man ik dienas, paldies par manu ģimeni un labklājību, paldies par veselību un laimi!!! Esmu tev bezgalīgi pateicīga, mīļais Dieviņ!
Viktorija /4. marts/ 08:46
Paldies, Kungs Jēzu par mantiskām lietām, ko Tu manai skriešanai esi piemetis klāt. Strādādama es to nevarētu nopelnīt. Tu zini un redzi visu, kas dzīvei nepieciešams un ticu, ka noteiktā laikā Tu dosi man arī darbu, lai varu nopelnīt dienisšķo maizi. Paldies par vadību un virzību draudzes dzīvē. Āmen.
Sandra /24. februārī/ 09:14
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, ka izglābi Katrīnas dzīvību.Paldies, ka palīdzi viņai visu ārstēšanas laiku ar savu klātbūtni un mīlestību!
Paldies , ka palidzi izturēt viņas tuviniekam šo -mīļās meitas ārstēšanās laiku!
Ar patiesu pateicību,

Sandra
Līga /13. februārī/ 15:20
Paldies, mīļais Dieviņ, par laimi un prieku, paldies par maniem bērniem un veselību, paldies par ticību, cerību un mīlestību, paldies, ka sargā mūs vienmēr! Paldies par mūžīgo mīlestību, bezgalīgo mīlestību, ar kuru esi mani aplaimojis! Paldies!
Līga /12. februārī/ 09:57
Paldies, mīļais Dieviņ, paldies par mīlestību! Paldies par skaistumu, kas manu dzīvi dara krāšņu! Paldies, par Tavu bezgalīgo gudrību! Paldies!
Dace /1. februārī/ 06:34
Paldies? Tev Dievs, ka atsūtīji uz mūsu draudzi šos sirdsgudros cilvēkus. Paldies, ka ļāvi piedzīvot Tevis slavināšanas prieku.
Arnis /27. janvārī/ 02:11
Paldies, Dievs, par to, ka Tu mani uzrunāji lasot Bībeli! Es tanī brīdī lasīju 2. Mozus 3:15, kad kāda balss manā galvā man teica: "Es tevi vēroju!" Es vēl nebiju sācis lasīt 16. pantu. Un tad 16. pantā es izlasīju: "...vērodams Es vēroju jūs un to, ko viņi jums darījuši Ēģiptē."
Līga /26. janvārī/ 23:50
Pateicos Tev, mīļais, Dieviņ, par mīlestību, no sirds pateicos par to, ka sargā mani un manu ģimeni, es pateicos, vienkārši pateicos par to, ka esi, ka varu vienmēr uz Tevi paļauties!
Līga /23. janvārī/ 13:25
Mīļais Dieviņ, no sirds pateicos Tev par šo dienu! Pateicos par prieku, par mīlestību, par veselību, par labklājību, kas aug augumā. Paldies par gudrību, paldies, ka mani darbi tiek novērtēti, paldies par skaistumu ap mani, paldies, ka esi devis spēju redzēt skaisto! Paldies, mīļais Deviņ, esmu Tev ļoti, ļoti pateicīga!!!
Līga /22. janvārī/ 10:45
Paldies, mīļais Dieviņ, par mājām! Paldies, mīļais Dieviņ, par gardo ēdienu! Paldies. mīļais Dieviņ, par veselību, par mīlestību, par laimi un par prieku! Paldies par manas ģimenes iespējām, par talantiem, par dāvanām! Es esmu laimīga! Paldies!
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »