2019. gada 19. novembris
Vārda dienas: Elizabete, Betija, Liza, Līze

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Māris /10. jūlijā/ 21:19
Dievs,es esmu grēkojis pret tevi,lūdzu piedod man manus grēkus Jēsus Kristus vārdā lūdzu apžēlojie.Tēvs es esmu iemīlējies un nesaprotu ko daru un nespēju saņemties.Palīdzi man Jēzus ticēt,cerēt un paļauties uz Dievu un negrēkot.Jēzus Kristus vārdā,paldies Tēvs ka piedodi man un pacieti mani kaut neesmu pelnījis.Jēzus lūdzu palīdzi man.
Māris /8. jūlijā/ 21:31
Dievs Tēvs es tev no visas sirds pateicos par šo manas dzīves vis svarīgāko un man vis smagāko dzīves pārbaudījumu.Paldies Tēvs ka nepamet mani un esi saudzīgs pret mani,kaut neesmu pelnījis un zinu ka arī turpmāk tu būsi man līdzās.Jēzus vārdā Amen.
Māris /27. jūnijs/ 22:35
Mans Dievs,es ticu uz tevi un zinu ka manas lūgšanas ir uzklausītas un es varu paļauties uz tevi.Tēvs es pateicos par tiem vārdiem kas ir rakstīti Bībelē,Tēvs tie vārdi man ļauj cerēt un ticēt ka mans brīnums notiks.Tēvs tu zini manu lūgšanu,Tēvs es patiešām mīlu Eviju un es pateicos no visas savas sirds par vinu.es ticu.
Māris /17. jūnijs/ 21:11
Mīļais Debesu Tēvs,Jēzus Kristus vārdā es pateicos par šo brinišķīgo dienu.Tēvs esmu grēkojis un es patiesi nožēloju,no visas sirds.Piedod man Tēvs.Paldies Jēzus,Paldies Tēvs.
Māris /15. jūnijs/ 20:55
Jēzus Kristus vārdā es no visas savas sirds pateicos tev debesu Tēvs.Paldies Tēvs...
Māris /10. jūnijs/ 20:26
Paldies Tēvs par šo dienu,Jēzus vārdā es no sirds pateicos.Tēvs es uzticu tavās gādīgajās rokās vis dārgāko kas manā sirdī ir.Viņa ir mans brīnums un es ticu ka tu Tēvs gādāsi par Eviju.Jēzus Kristus vārdā,paldies Tēvs par šo dienu.Paldies.
Inga /7. jūnijs/ 22:43
Paldies,Kungs,ka biji līdzās manam tēvam acu operācijas laikā,ka uzklausīji manas lūgšanas un sargāji viņu,paldies,ka viņš var redzēt!
Dace /7. jūnijs/ 20:30
Paldies,Tev Debesu Tēvs,ka Tu uzklausīji manas un manu bērnu un daudzo draugu lūgšanas un atradi jauku risinājumu ar manu bērnu un mazbērnu dzīves vietu.Tu neatstāji viņus bez mājokļa.Paldies,Tev Kungs par to!Lai slava Tev Debesu Tēvs!
Viktorija /6. jūnijs/ 11:15
Paldies, Kungs Jēzu par iespēju pelnīt dienišķo maizi. paldies paar ģimeni, par draudzi. Tavs prāts lai notiek manā dzīvē un pie manām iecerēm.
Māris /5. jūnijs/ 17:52
Dievs Tēvs,es esmu grēkojis pret Tevi.Es patiesi nožēloju savus grēkus un lūdzu piedod,Jēzus vārdā lūdzu.Es ticu Tēvs,ka esi man piedevis.Es pateicos Tev par to ka devi man cerību.Es pateicos ka devi man Eviju jo tikai dēļ šīs brinišķīgās sievietes es sapratu ka bez Tevis es nespēju būt kopā ar viņu.Tēvs man šķiet ka tas ir mans pārbaudījums ko esi man uzlicis un es esmu ļoti pateicīgs pr to,jo bez šī pārbaudījuma es nebūtu sapratis cik ļoti es viņu mīlu un cik ļoti man viņa ir vajadzīga.Kaut es..
12345678910>
Jūsu pateicība: