2021. gada 23. janvāris
Vārda dienas: Grieta, Strauts

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Māris /18. jūlijā/ 23:01
Dievs Tēvs,Jēzus Kristus vārdā,paldies,paldies ka esi mans atbalsts,kaut ari esmu kritis vainā,padies ka esi mans skolotājs,un es varu macīties no tava vārda,paldies ka esi pacietīgs uz mani,kaut neesmu to pelnījis.Paldies Tēvs,Jēzus vārdā.Amen.
Līga /18. jūlijā/ 15:51
No sirds pateicos par lielisko dienu, par visām dienām un naktīm, par skaistumu, ko dāvā manā dzīvē! Paldies par bezgalīgo mīlestību! Paldies par prieku un veselību, par maniem mīļajiem bērniem! paldies par laimi!
Māris /17. jūlijā/ 16:06
Jēzus Kristus vārdā,paldies tev viss varenais un žēligais Dievs Tēvs.es slavēšu tavu vardu visu savu mūžu.Amen.
Māris /17. jūlijā/ 11:12
Mīļais debesu Tēvs,es no visas sirds vēlos Tēv pateikties par tavu želastību,pacietību pret mani.Tēvs,tu vienmēr esi man līdzās kaut ari es neesmu pelnījis.Tēvs,kad es padevos,tu man devi cerību,kad es lūdzu,tu man dāvāji brīnumu un arī tagad tu neesi mani pametis un stiprini manas cerības.Dievs,es zinu ka mans lūgums ir ļoti sarežgits,bet tev nekas nav neiespējams un es varu uz tevi paļauties un ari turpmāk paļaušos.Tēvs,esmu klupdams,krizdams lūdzis,bet tu vienmēr esi bijis mans atbalsts un a..
Māris /14. jūlijā/ 21:12
Mīļais debesu Tēvs,Jēzus Kristus vārdā es vēlos pateikties par vis skaistāko brīnumu,vis skaistākām minūtēm un vis brīnišķīgāko cilvēku ar vis skaistāko vārdiņu,Evija.Tēvs es ļoti mīlu viņu un es nevēlos to visu sabojāt.Jēzus,paldies par šo brīnumu un ja vien es prastu izteikt vārdos cik ļoti es gribētu pateikties Dievam.Jēzus Kristus vārdā,paldies Tēvs par tavu milzīgu žēlastību un pacietību,jo nēesmu to visu pelnījis.Piedod Tēvs,ka esmu tāds.Paldies Jēzus ka neesi atmetis mani un esi man līdz..
Viktorija /13. jūlijā/ 23:16
Kungs Jēzu! Pateicos par iespēju pelnīt dienišķo maizi.Esi manai gīmenei un draudzei žēlīgs!
Māris /10. jūlijā/ 21:19
Dievs,es esmu grēkojis pret tevi,lūdzu piedod man manus grēkus Jēsus Kristus vārdā lūdzu apžēlojie.Tēvs es esmu iemīlējies un nesaprotu ko daru un nespēju saņemties.Palīdzi man Jēzus ticēt,cerēt un paļauties uz Dievu un negrēkot.Jēzus Kristus vārdā,paldies Tēvs ka piedodi man un pacieti mani kaut neesmu pelnījis.Jēzus lūdzu palīdzi man.
Māris /8. jūlijā/ 21:31
Dievs Tēvs es tev no visas sirds pateicos par šo manas dzīves vis svarīgāko un man vis smagāko dzīves pārbaudījumu.Paldies Tēvs ka nepamet mani un esi saudzīgs pret mani,kaut neesmu pelnījis un zinu ka arī turpmāk tu būsi man līdzās.Jēzus vārdā Amen.
Māris /27. jūnijs/ 22:35
Mans Dievs,es ticu uz tevi un zinu ka manas lūgšanas ir uzklausītas un es varu paļauties uz tevi.Tēvs es pateicos par tiem vārdiem kas ir rakstīti Bībelē,Tēvs tie vārdi man ļauj cerēt un ticēt ka mans brīnums notiks.Tēvs tu zini manu lūgšanu,Tēvs es patiešām mīlu Eviju un es pateicos no visas savas sirds par vinu.es ticu.
Māris /17. jūnijs/ 21:11
Mīļais Debesu Tēvs,Jēzus Kristus vārdā es pateicos par šo brinišķīgo dienu.Tēvs esmu grēkojis un es patiesi nožēloju,no visas sirds.Piedod man Tēvs.Paldies Jēzus,Paldies Tēvs.
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »