2021. gada 23. janvāris
Vārda dienas: Grieta, Strauts

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Sandra /24. februārī/ 09:14
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, ka izglābi Katrīnas dzīvību.Paldies, ka palīdzi viņai visu ārstēšanas laiku ar savu klātbūtni un mīlestību!
Paldies , ka palidzi izturēt viņas tuviniekam šo -mīļās meitas ārstēšanās laiku!
Ar patiesu pateicību,

Sandra
Līga /13. februārī/ 15:20
Paldies, mīļais Dieviņ, par laimi un prieku, paldies par maniem bērniem un veselību, paldies par ticību, cerību un mīlestību, paldies, ka sargā mūs vienmēr! Paldies par mūžīgo mīlestību, bezgalīgo mīlestību, ar kuru esi mani aplaimojis! Paldies!
Līga /12. februārī/ 09:57
Paldies, mīļais Dieviņ, paldies par mīlestību! Paldies par skaistumu, kas manu dzīvi dara krāšņu! Paldies, par Tavu bezgalīgo gudrību! Paldies!
Dace /1. februārī/ 06:34
Paldies? Tev Dievs, ka atsūtīji uz mūsu draudzi šos sirdsgudros cilvēkus. Paldies, ka ļāvi piedzīvot Tevis slavināšanas prieku.
Arnis /27. janvārī/ 02:11
Paldies, Dievs, par to, ka Tu mani uzrunāji lasot Bībeli! Es tanī brīdī lasīju 2. Mozus 3:15, kad kāda balss manā galvā man teica: "Es tevi vēroju!" Es vēl nebiju sācis lasīt 16. pantu. Un tad 16. pantā es izlasīju: "...vērodams Es vēroju jūs un to, ko viņi jums darījuši Ēģiptē."
Līga /26. janvārī/ 23:50
Pateicos Tev, mīļais, Dieviņ, par mīlestību, no sirds pateicos par to, ka sargā mani un manu ģimeni, es pateicos, vienkārši pateicos par to, ka esi, ka varu vienmēr uz Tevi paļauties!
Līga /23. janvārī/ 13:25
Mīļais Dieviņ, no sirds pateicos Tev par šo dienu! Pateicos par prieku, par mīlestību, par veselību, par labklājību, kas aug augumā. Paldies par gudrību, paldies, ka mani darbi tiek novērtēti, paldies par skaistumu ap mani, paldies, ka esi devis spēju redzēt skaisto! Paldies, mīļais Deviņ, esmu Tev ļoti, ļoti pateicīga!!!
Līga /22. janvārī/ 10:45
Paldies, mīļais Dieviņ, par mājām! Paldies, mīļais Dieviņ, par gardo ēdienu! Paldies. mīļais Dieviņ, par veselību, par mīlestību, par laimi un par prieku! Paldies par manas ģimenes iespējām, par talantiem, par dāvanām! Es esmu laimīga! Paldies!
inga /13. janvārī/ 15:10
Paldies,Kungs,par tavu žēlastību,ko Tu esi dāvājis mūsu ģimenei!Paldie,par katru mirkli,ko Tu mums ļauj būt kopā,par mīlestību un saticību,par stiprinājumu ikdienas solī,Par siltumu,iztiku,par vietu kur esi ļāvis mums būt,par vecākiem un vecvecākiem,par bērniem un mazbērniem!Pateicos Tev caur Jēzu Kristu,mūsu visžēlīgo Kungu!Amen.
Līga /1. janvārī/ 23:42
Es pateicos Tev, mīļais Dieviņ, par visu, visu, skaisto, labo, brīnišķīgo, pamācošo un visu citu, ko esi man sniedzis! Paldies, paldies, paldies, no sirds!
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »