2018. gada 25. septembris
Vārda dienas: Rodrigo, Rauls

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Svetlana /16. novembrī/ 11:40
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām un lūdzu Tevi atjauno manas attiecības ar mīļoto cilvēciņu un stiprini tās,vadi visus notikumus ,ka mēs dzīvojam abi kopā uzticībā un mīlestībā cik vien ilgi Tu mums to atļauj...Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Līga /15. novembrī/ 14:35
Esmu bezgala pateicīga, mīļais Dieviņ, par visu, ko esi darījis manas ģimenes labā, no sirds pateicos un, lūdzu, sargā un virzi mūs pa mīlestības un pateicības ceļiem arī turpmāk! Lai nekad mūs nevilina maldu ceļi, lai mēs vienmēr prastu saņemt Tevis sniegto mīlestību! Paldies, mīļais, Dieviņ, paldies vienmēr!
Svetlana /14. novembrī/ 23:09
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām,par darbu ko esmu saņēmusi.Lūdzu mīļo Dieviņ svētī un sargā mani un manus mīļos un ja vien tas ir iespējams svētī mani ar saticīgu dzīvesbiedru Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Līga /3. novembrī/ 15:21
Es tev pateicos, mīļo Dieviņ, no visas sirds pateicos par mīlestību, ko esi man un manai ģimenei devis, es pateicos, ka sargā mūs, ka vadi mūsu ceļus, es pateicos, ka mēs esam, es pateicos par maniem mīļajiem bērniem! Es pateicos par katru dienu, par katru, kas ir aiz muguras, par katru, kas vēl nāks un par šo dienu pateicos! Esi vienmēr ar mums, lūdzu! Sargā mūs no visa ļauna un vadi mūsu ceļus! Paldies!
Daira /26. oktobrī/ 22:47
Paldies Tev,Dievs,ka esi stiprinājis manu tēti pēc insulta.Ka viņam ar katru nedēļu paliek aizvien labāk. Dziedini viņu pilnībā,ļauj mums vēl ilgi,ilgi kopā būt... Paldies ,ka ir tik bezgala daudz skaistu gadu mūžā piedzīvots.
Svetlana /1. oktobrī/ 11:02
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām un lūdzu svētī un sargā mani un manus mīļos arī turpmāk,atjauno manas attiecības ar mīļo cilvēciņu un stiprini tās un svētī mani ar darbu,kurš piepilda manu sirdi un ir labi apmaksāts Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Svetlana /21. septembrī/ 21:52
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām un lūdzu svētī un sargā mani un manus mīļoa arī turpmāk Āmen!
Svetlana /16. septembrī/ 00:42
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām Āmen!
Svetlana /11. septembrī/ 23:52
Es pateicos,mīļo Dieviņ,par uzklausītajām lūgšanām un lūdzu svētī un pasargā mani un manus mīļos arī turpmāk Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Svetlana /3. septembrī/ 13:04
Mīļo Dieviņ!
Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām un atbildētajām lūgšanām,vadi mani pa dzīves ceļu un pasargā un svētī mani ar saskanīgām attiecībām ģimenē Jēzus Kristus vārdā Āmen!
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »