2019. gada 19. novembris
Vārda dienas: Elizabete, Betija, Liza, Līze

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Līga /27. aprīlī/ 21:55
Es pateicos, mīļais Dieviņ, par katru dienu, par katru brīdi, par katru gaismas glāstu, par katru miera mirkli, esmu bezgalīgi pateicīga Tev Dieviņ, par mīlestības pilnajām rūpēm par mani un manu ģimeni! Paldies!
Līga /14. aprīlī/ 10:29
Paldies, no sirds pateicos, mīļo Dieviņ, Tev par mīlestību, ar ko esi pildījis manu sirdi. Es pateicos, ka sargā mūs, pateicos par prieku un par skaistumu! No sirds pateicos par visu, ko sniedz man un manai ģimenei! Paldies!
Līga /5. aprīlī/ 10:46
Paldies, mīļais Dieviņ, no sirds Tev pateicos par prieku un bezgalīgo mīlestību, ko sniedz man ik dienas, paldies par manu ģimeni un labklājību, paldies par veselību un laimi!!! Esmu tev bezgalīgi pateicīga, mīļais Dieviņ!
Viktorija /4. marts/ 08:46
Paldies, Kungs Jēzu par mantiskām lietām, ko Tu manai skriešanai esi piemetis klāt. Strādādama es to nevarētu nopelnīt. Tu zini un redzi visu, kas dzīvei nepieciešams un ticu, ka noteiktā laikā Tu dosi man arī darbu, lai varu nopelnīt dienisšķo maizi. Paldies par vadību un virzību draudzes dzīvē. Āmen.
Sandra /24. februārī/ 09:14
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, ka izglābi Katrīnas dzīvību.Paldies, ka palīdzi viņai visu ārstēšanas laiku ar savu klātbūtni un mīlestību!
Paldies , ka palidzi izturēt viņas tuviniekam šo -mīļās meitas ārstēšanās laiku!
Ar patiesu pateicību,

Sandra
Līga /13. februārī/ 15:20
Paldies, mīļais Dieviņ, par laimi un prieku, paldies par maniem bērniem un veselību, paldies par ticību, cerību un mīlestību, paldies, ka sargā mūs vienmēr! Paldies par mūžīgo mīlestību, bezgalīgo mīlestību, ar kuru esi mani aplaimojis! Paldies!
Līga /12. februārī/ 09:57
Paldies, mīļais Dieviņ, paldies par mīlestību! Paldies par skaistumu, kas manu dzīvi dara krāšņu! Paldies, par Tavu bezgalīgo gudrību! Paldies!
Dace /1. februārī/ 06:34
Paldies? Tev Dievs, ka atsūtīji uz mūsu draudzi šos sirdsgudros cilvēkus. Paldies, ka ļāvi piedzīvot Tevis slavināšanas prieku.
Arnis /27. janvārī/ 02:11
Paldies, Dievs, par to, ka Tu mani uzrunāji lasot Bībeli! Es tanī brīdī lasīju 2. Mozus 3:15, kad kāda balss manā galvā man teica: "Es tevi vēroju!" Es vēl nebiju sācis lasīt 16. pantu. Un tad 16. pantā es izlasīju: "...vērodams Es vēroju jūs un to, ko viņi jums darījuši Ēģiptē."
Līga /26. janvārī/ 23:50
Pateicos Tev, mīļais, Dieviņ, par mīlestību, no sirds pateicos par to, ka sargā mani un manu ģimeni, es pateicos, vienkārši pateicos par to, ka esi, ka varu vienmēr uz Tevi paļauties!
12345678910>
Jūsu pateicība: