2021. gada 23. janvāris
Vārda dienas: Grieta, Strauts

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Liga /19. maijs/ 12:23
Paldies, paldies, paldies!!! Paldies par mīlestību, par prieku, par mācībām!!! Par katru dienu, katru mirkli esmu Tev pateicīga, mīļais Dieviņ! Paldies, no sirds paldies!!!
Līga /17. maijs/ 10:31
Mīļo Dieviņ, esmu tev bezgala pateicīga par ik dienu, kas atnāk pilna laimes un prieka, paldies par bērniem, paldies par mājām un ēdienu, paldies par mācībām un padomiem, paldies, mīļais Dieviņ, par visu!!!
Līga /8. maijs/ 13:22
Es Tev no sirds pateicos, mīļais Dieviņ, par visu, ko sniedz man un manai ģimenei! Vienmēr būšu pateicīga par Tavām rūpēm! Paldies!
Daira /7. maijs/ 20:53
Nebeidzama pateicība par svētību mana dēla ģimenītei- tik tikko dzimušo otro meitiņu Grietu! Lai abām māsiņām Dieva mīlestības piepildīts dzīves ceļš!
Līga /29. aprīlī/ 16:53
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par darbu, paldies, ka esi ar mani un manu ģimeni katru mirkli, paldies par rūpēm, par prieku un par mīlestību! Paldies!
zita /29. aprīlī/ 10:24
Pateicos Tev mīļais Debesu Tēvs,ka esi mani uzlūkojis,ka esi aicinājis,ka esi mani svētījis,ka mīli mani kā savu bērnu. Pateicos ka esi mani mācījis un pārmācījis,pateicos par visām lietām kas notikušas ar mani. Pateicos Tēvs par to,ka gādā par mani,ka dāvā savu žēlastību ! Slava Tev Kungs !
Līga /27. aprīlī/ 21:55
Es pateicos, mīļais Dieviņ, par katru dienu, par katru brīdi, par katru gaismas glāstu, par katru miera mirkli, esmu bezgalīgi pateicīga Tev Dieviņ, par mīlestības pilnajām rūpēm par mani un manu ģimeni! Paldies!
Līga /14. aprīlī/ 10:29
Paldies, no sirds pateicos, mīļo Dieviņ, Tev par mīlestību, ar ko esi pildījis manu sirdi. Es pateicos, ka sargā mūs, pateicos par prieku un par skaistumu! No sirds pateicos par visu, ko sniedz man un manai ģimenei! Paldies!
Līga /5. aprīlī/ 10:46
Paldies, mīļais Dieviņ, no sirds Tev pateicos par prieku un bezgalīgo mīlestību, ko sniedz man ik dienas, paldies par manu ģimeni un labklājību, paldies par veselību un laimi!!! Esmu tev bezgalīgi pateicīga, mīļais Dieviņ!
Viktorija /4. marts/ 08:46
Paldies, Kungs Jēzu par mantiskām lietām, ko Tu manai skriešanai esi piemetis klāt. Strādādama es to nevarētu nopelnīt. Tu zini un redzi visu, kas dzīvei nepieciešams un ticu, ka noteiktā laikā Tu dosi man arī darbu, lai varu nopelnīt dienisšķo maizi. Paldies par vadību un virzību draudzes dzīvē. Āmen.
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »