2023. gada 31. janvāris
Vārda dienas: Tekla, Violeta,

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Viktorija /6. jūnijs/ 11:15
Paldies, Kungs Jēzu par iespēju pelnīt dienišķo maizi. paldies paar ģimeni, par draudzi. Tavs prāts lai notiek manā dzīvē un pie manām iecerēm.
Māris /5. jūnijs/ 17:52
Dievs Tēvs,es esmu grēkojis pret Tevi.Es patiesi nožēloju savus grēkus un lūdzu piedod,Jēzus vārdā lūdzu.Es ticu Tēvs,ka esi man piedevis.Es pateicos Tev par to ka devi man cerību.Es pateicos ka devi man Eviju jo tikai dēļ šīs brinišķīgās sievietes es sapratu ka bez Tevis es nespēju būt kopā ar viņu.Tēvs man šķiet ka tas ir mans pārbaudījums ko esi man uzlicis un es esmu ļoti pateicīgs pr to,jo bez šī pārbaudījuma es nebūtu sapratis cik ļoti es viņu mīlu un cik ļoti man viņa ir vajadzīga.Kaut es..
Liga /3. jūnijs/ 14:58
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par iespējām apgūt daudz jauna, paldies par skaisto, kas ir ap mani un manī, paldies par mīlestību un veselību! Paldies, ka esi ar mani un maniem bērniem vienmēr! Paldies!
Līga /30. maijs/ 14:00
Paldies, Tev, mīļais Dievs, par burvīgo dienu, par mācībām, ko esmu guvusi, paldies! Paldies, ka esi radījis tik daudz dažādus un talantīgus cilvēkus, tik daudz dažādus mirkļus un tik daudz skaistuma visapkārt! Paldies par mācītāja Induļa Paiča lekcijām, tās ir kā "ābols uz galvas"! Ar jautājumu, "kāpēc es to nesapratu jau agrāk?" Paldies!!! :)
Māris /20. maijs/ 22:26
Paldies Tēvs.Paldies ka esi man līdzās un pacietīgi kā bērnu vēro un māci.Tēvs,mani sapnis,cerība ir Tavās gādīgās rokās un no visas sirds paļaujos uz Tevi.Paldies Jēzus,paldies Tēvs.
Liga /19. maijs/ 13:23
Un paldies par visu skaisto, ko esi radījis šai pasaulē, paldies par iespēju to baudīt! Paldies!
Liga /19. maijs/ 12:23
Paldies, paldies, paldies!!! Paldies par mīlestību, par prieku, par mācībām!!! Par katru dienu, katru mirkli esmu Tev pateicīga, mīļais Dieviņ! Paldies, no sirds paldies!!!
Līga /17. maijs/ 10:31
Mīļo Dieviņ, esmu tev bezgala pateicīga par ik dienu, kas atnāk pilna laimes un prieka, paldies par bērniem, paldies par mājām un ēdienu, paldies par mācībām un padomiem, paldies, mīļais Dieviņ, par visu!!!
Līga /8. maijs/ 13:22
Es Tev no sirds pateicos, mīļais Dieviņ, par visu, ko sniedz man un manai ģimenei! Vienmēr būšu pateicīga par Tavām rūpēm! Paldies!
Daira /7. maijs/ 20:53
Nebeidzama pateicība par svētību mana dēla ģimenītei- tik tikko dzimušo otro meitiņu Grietu! Lai abām māsiņām Dieva mīlestības piepildīts dzīves ceļš!
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »