2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Māris /2. februārī/ 22:08
Paldies Tev Jēzus.Es milu tevi.
Viktorija /30. janvārī/ 00:07
Paldies, Kungs Jēzu, ka dodi Savu žēlastības laiku un dienišķo maizi, sakārto visu dzīvē. Lai arī daudz ko nesaprotu, taču Tu esi gādājis par to, lai mums nekā netrūktu. Paldies par jaunajiem darba kolēģiem. Viktorija
Līga /18. janvārī/ 16:42
Paldies, mīļais Dieviņ, par maniem gadiem - par aizvadītajiem un vēl priekšā esošiem! Paldies par katru mirkli, paldies par maniem brīnišķīgajiem bērniem, paldies par prieku manā dzīvē, paldies par mācībām, ko esi sniedzis, jo citādi es nezinātu laimes! No sirds pateicos par visu, par katru malku, par katru kumosu, par Mīlestību! Paldies!
Līga /7. decembrī/ 16:03
Paldies, Tev, mīļais Dieviņ, par katru dienu, katru stundu, katru mirkli! Paldies, ka vienmēr esi ar mani un mums visiem, es no sirds pateicos!
Līga /28. novembrī/ 14:13
Bezgalīgi pateicos par ik dienu, par ik mirkli, ko dāvā man, par maniem bērniem un par brīnišķīgo pasauli, ko esi radījis! Paldies!!!
Viktorija /6. novembrī/ 20:59
Paldies, Kungs Jēzu par darbu, ko Esi man devis. Tev visas lietas iespējamas.
Līga /1. novembrī/ 13:18
Paldies, mīļais Dieviņ, par izcilajiem cilvēkiem, ko esi radījis un veidojis, paldies par skaistumu visapkārt, paldies par pirmo sniegu, paldies par gādīgiem un laipniem līdzcilvēkiem, paldies par visām iespējām, paldies, mīļais Dievs, ka ļauj man to visu baudīt! Paldies!!!
sandra /26. oktobrī/ 18:09
Paldies DIEVS par visu. Paldies ka ļauj tikt vaļā no mūžīgām bailēm no dzīves.
Ronalds /25. oktobrī/ 03:49
Kungs! Tev pateicos par visu ko man esi devis - paldies par iespējām, ko ir bijusi iespēja izmantot, paldies par talantu, ko esi man dāvājis - nudien - tā ir neatņemama dzīves daļa. Zinu ka esmu Tev, Kungs, pievērsies nesen, no visas sirds pateicos, ka pieņēmi. Gribēju Tev lūgt iespēju būt tuvāk Tev baznīcā dziedot vai spēlējot, ļoti patīk mūzika.... Vēl pateicos par to, ka esi man dāvājis jaukāko sievieti manā mūžā - Agitu. Paldies par to, ka devi man iespēju atrast darbu 2 gadus atpakaļ, nav n..
Līga /14. oktobrī/ 11:17
Paldies! Par tik daudz! Par visu, ko saņemu! Paldies, no sirds pateicos Tev, mīļais Dievs!
12345678910>
Jūsu pateicība: