2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Līga /27. septembrī/ 11:27
Paldies, mīļais Dieviņ, paldies par mīlestības pilnajām atbildēm! Esmu Tev bezgalīgi pateicīga!!!
Māris /4. septembrī/ 22:36
Mīļais Dievs Tēvs,es gribu Tev pateikties par visu.Paldies Tēvs,Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Māris /18. augustā/ 20:01
Es,no visas sirds pateicos Tev Dievs,ka esi mani pasargājis un saudzējis.Es,Tevi nebiju ieverojis,bet Tu man esi vienmēr bijis līdzās.Jēzus,paldies ka devi man iespēju meklēt Dievu.Paldies Jēzus.Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Inga /17. augustā/ 17:28
Paldies Kungs,ka sargāji manu tēvu,paldies par lielo žēlastību!Amen.
Daira /15. augustā/ 12:10
Bezgala liela PATEICĪBA DIEVAM par mana tēva dziedināšanu un stiprināšanu.Par Valmieras slimnīcas ārstu un visu mediķu godprātīgu attieksmi un lielajām rūpēm.
Tas ir kā brīnums.90 gadīgs vīrs nedēļas laikā pēc insulta ticis stiprināts,var piecelties,staigāt,runāt...Slava Dievam!!!
Mana liecība- nevairieties uzticēt aizlūgumus ne tikai Visvarenajam Dievam ,bet arī mums- brāļiem un māsām šeit....Lūgšanas tiek uzklausītas! Paldies visiem,visiem,kuri svešinieki būdami par manu tēti aizlūdza! Lai s..
Līga /13. augustā/ 11:11
Paldies par bezgalīgo mīlestību un prieku manā sirdī! Paldies Tev, mīļais Dievs par visu, par maniem mīļajiem bērniem, par veselību, par mājām, par naudiņu, kas palīdz piepildīt mērķus, par ēdienu un dzērienu, un skaistu dienu! No sirds pateicos! Paldies!
Līga /10. augustā/ 09:25
Paldies, mīļais Dieviņ, par ik dienu, par ik stundu, ik mirkli! Paldies, ka esi man devis tik daudz!Paldies par žēlastību un paldies par mācībām! No sirds pateicos! Par visu, visu, visu... Paldies!
Daira /6. augustā/ 20:09
Pateicība Dievam par Kārļa un Kristīnes ģimenītes pieciem gadiņiem šodien! Lai svētība ik dienai arī turpmāk...!
Māris /31. jūlijā/ 11:11
Dievs,pidod ka esmu tāds.Paldies tev Tēvs ka esi visu manu dzivi mani pacietis un esi devis iespeju.Lai notiek tavs prāts ne mans.Paldies tev Dievs,Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Māris /29. jūlijā/ 21:12
Dievs Tēvs,paldies ka caur Jēzus Kristus esi mans atbalsts.Jēzus Kristus vārdā.Amen.
12345678910>
Jūsu pateicība: