2019. gada 19. novembris
Vārda dienas: Elizabete, Betija, Liza, Līze

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Liga /3. jūnijs/ 14:58
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par iespējām apgūt daudz jauna, paldies par skaisto, kas ir ap mani un manī, paldies par mīlestību un veselību! Paldies, ka esi ar mani un maniem bērniem vienmēr! Paldies!
Līga /30. maijs/ 14:00
Paldies, Tev, mīļais Dievs, par burvīgo dienu, par mācībām, ko esmu guvusi, paldies! Paldies, ka esi radījis tik daudz dažādus un talantīgus cilvēkus, tik daudz dažādus mirkļus un tik daudz skaistuma visapkārt! Paldies par mācītāja Induļa Paiča lekcijām, tās ir kā "ābols uz galvas"! Ar jautājumu, "kāpēc es to nesapratu jau agrāk?" Paldies!!! :)
Māris /20. maijs/ 22:26
Paldies Tēvs.Paldies ka esi man līdzās un pacietīgi kā bērnu vēro un māci.Tēvs,mani sapnis,cerība ir Tavās gādīgās rokās un no visas sirds paļaujos uz Tevi.Paldies Jēzus,paldies Tēvs.
Liga /19. maijs/ 13:23
Un paldies par visu skaisto, ko esi radījis šai pasaulē, paldies par iespēju to baudīt! Paldies!
Liga /19. maijs/ 12:23
Paldies, paldies, paldies!!! Paldies par mīlestību, par prieku, par mācībām!!! Par katru dienu, katru mirkli esmu Tev pateicīga, mīļais Dieviņ! Paldies, no sirds paldies!!!
Līga /17. maijs/ 10:31
Mīļo Dieviņ, esmu tev bezgala pateicīga par ik dienu, kas atnāk pilna laimes un prieka, paldies par bērniem, paldies par mājām un ēdienu, paldies par mācībām un padomiem, paldies, mīļais Dieviņ, par visu!!!
Līga /8. maijs/ 13:22
Es Tev no sirds pateicos, mīļais Dieviņ, par visu, ko sniedz man un manai ģimenei! Vienmēr būšu pateicīga par Tavām rūpēm! Paldies!
Daira /7. maijs/ 20:53
Nebeidzama pateicība par svētību mana dēla ģimenītei- tik tikko dzimušo otro meitiņu Grietu! Lai abām māsiņām Dieva mīlestības piepildīts dzīves ceļš!
Līga /29. aprīlī/ 16:53
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par darbu, paldies, ka esi ar mani un manu ģimeni katru mirkli, paldies par rūpēm, par prieku un par mīlestību! Paldies!
zita /29. aprīlī/ 10:24
Pateicos Tev mīļais Debesu Tēvs,ka esi mani uzlūkojis,ka esi aicinājis,ka esi mani svētījis,ka mīli mani kā savu bērnu. Pateicos ka esi mani mācījis un pārmācījis,pateicos par visām lietām kas notikušas ar mani. Pateicos Tēvs par to,ka gādā par mani,ka dāvā savu žēlastību ! Slava Tev Kungs !
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »