2020. gada 28. februāris
Vārda dienas: Skaidrīte, Skaidra, Justs

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Daira /4. janvārī/ 19:31
Paldies,Tēvs,kas Debesīs, par dotajām svētībām.Par to,ka Laura ar vīru iemacījušies lūgt,meklēt.Ka saņēmuši skaidru zīmi-kā izturēt.Grūtības ir,pārbaudījumi smagi,bet viņiem nu ir CEĻŠ.
Daira /12. decembrī/ 08:25
Pateicība Dievam par doto mieru un paļāvību.....māci ticēt,Kungs! KRISTUS MILESTĪBA IR MŪŽĪGA!
Irina /11. decembrī/ 20:13
Pazemīgi pateicos, Visuvarenais Dievs, par visām uzklausītajām lūgšanām, Dieva Tēva, Dieva Dēla un svētā Gara vārdā, amen.
Daira /9. decembrī/ 17:49
Esi ar manu meitu Lauru.Rīt vizīte pie onkologa... Dod mums visiem,visiem mieru,neļāuj zaudēt ticību. Dod spēku,spēku,spēku visam šim laikam....
Daira /9. decembrī/ 17:46
Mīļais un Gādīgais Tēvs,paldies par pārvarēto operāciju.Ka varu jau uzcelties stāvus.Ka izdevās pārbraukt no Rīgas uz Gulbeni ,lai tiktu mājās....Paldies par ķirurga gurdrību un rokām...
Uldis /30. novembrī/ 15:52
Paldies, mīļais Dievs, ka varu jau pamazām staigāt, pēc lauztas kājas, ka ir gandrīz viss sadzijis, bet vēl sāp staigājot, ticu, ka mīļais Dievs dosi, ka sāpes mazināsies. Paldies visiem, kas aizlūdz par mani un turpina to darit.
Īnese /1. novembrī/ 07:28
Mīļais Dievs, es no visas sirds pateicos par Tavu lielo žēlastību sniedzot man iespēju lūgt par manu mīļo meitiņu Sintiju Lūriņu-Mitrevicu un mani pašu šajā it kā bezizejas laikā. Es lūdzu- esi ar mums mūžīgi mūžos,palīdzi man nest šo smago dzīves nastu.Pldies, ka varu uz Tevi paļauties.
Daira /18. augustā/ 23:28
Pateicība Dievam,ka mana meita Madara izturēja atkal šo vienu smago migrēnas epizodi.Tas ir tik bezgala smagi- būt blakus neziņā,nevarēt ne ar ko palīdzēt.Paldies mūsu draudzes Whatsapp grupai,kurā izsakot savu bēdu- atsaucas desmitiem līdzcilvēki un aizlūdz..Kā Dievs mūs mīl,žēlo un māk mierināt.
Irena /14. jūlijā/ 09:17
Pazemiga pateicība Dievam par visām uzklausītajām un neuzklausītajām lūgšanām. Paldies par dāvāto darbu, par milzīgo atbalstu tā apguvē, par visu , visu paldies. Dieva Tēva Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen
Daira /15. aprīlī/ 08:09
Pateicība Dievam! Es atkal varu celties un doties darbos...
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »