2019. gada 19. novembris
Vārda dienas: Elizabete, Betija, Liza, Līze

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Māris /31. jūlijā/ 11:11
Dievs,pidod ka esmu tāds.Paldies tev Tēvs ka esi visu manu dzivi mani pacietis un esi devis iespeju.Lai notiek tavs prāts ne mans.Paldies tev Dievs,Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Māris /29. jūlijā/ 21:12
Dievs Tēvs,paldies ka caur Jēzus Kristus esi mans atbalsts.Jēzus Kristus vārdā.Amen.
Līga /22. jūlijā/ 15:12
Paldies, mīļais Dieviņ, par šo dienu! Paldies par maniem bērniem un manu meitiņu, kurai šodien ir dzimšanas diena! No sirds pateicos par laimi, ko esi dāvājis! Paldies!!!
sandra /22. jūlijā/ 10:59
Paldies Dievs par visbrīnišķīgāko atbildi uz manām lūgšanām.
Māris /18. jūlijā/ 23:01
Dievs Tēvs,Jēzus Kristus vārdā,paldies,paldies ka esi mans atbalsts,kaut ari esmu kritis vainā,padies ka esi mans skolotājs,un es varu macīties no tava vārda,paldies ka esi pacietīgs uz mani,kaut neesmu to pelnījis.Paldies Tēvs,Jēzus vārdā.Amen.
Līga /18. jūlijā/ 15:51
No sirds pateicos par lielisko dienu, par visām dienām un naktīm, par skaistumu, ko dāvā manā dzīvē! Paldies par bezgalīgo mīlestību! Paldies par prieku un veselību, par maniem mīļajiem bērniem! paldies par laimi!
Māris /17. jūlijā/ 16:06
Jēzus Kristus vārdā,paldies tev viss varenais un žēligais Dievs Tēvs.es slavēšu tavu vardu visu savu mūžu.Amen.
Māris /17. jūlijā/ 11:12
Mīļais debesu Tēvs,es no visas sirds vēlos Tēv pateikties par tavu želastību,pacietību pret mani.Tēvs,tu vienmēr esi man līdzās kaut ari es neesmu pelnījis.Tēvs,kad es padevos,tu man devi cerību,kad es lūdzu,tu man dāvāji brīnumu un arī tagad tu neesi mani pametis un stiprini manas cerības.Dievs,es zinu ka mans lūgums ir ļoti sarežgits,bet tev nekas nav neiespējams un es varu uz tevi paļauties un ari turpmāk paļaušos.Tēvs,esmu klupdams,krizdams lūdzis,bet tu vienmēr esi bijis mans atbalsts un a..
Māris /14. jūlijā/ 21:12
Mīļais debesu Tēvs,Jēzus Kristus vārdā es vēlos pateikties par vis skaistāko brīnumu,vis skaistākām minūtēm un vis brīnišķīgāko cilvēku ar vis skaistāko vārdiņu,Evija.Tēvs es ļoti mīlu viņu un es nevēlos to visu sabojāt.Jēzus,paldies par šo brīnumu un ja vien es prastu izteikt vārdos cik ļoti es gribētu pateikties Dievam.Jēzus Kristus vārdā,paldies Tēvs par tavu milzīgu žēlastību un pacietību,jo nēesmu to visu pelnījis.Piedod Tēvs,ka esmu tāds.Paldies Jēzus ka neesi atmetis mani un esi man līdz..
Viktorija /13. jūlijā/ 23:16
Kungs Jēzu! Pateicos par iespēju pelnīt dienišķo maizi.Esi manai gīmenei un draudzei žēlīgs!
12345678910>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »