2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

12345678910>
Māris /27. jūnijs/ 22:35
Mans Dievs,es ticu uz tevi un zinu ka manas lūgšanas ir uzklausītas un es varu paļauties uz tevi.Tēvs es pateicos par tiem vārdiem kas ir rakstīti Bībelē,Tēvs tie vārdi man ļauj cerēt un ticēt ka mans brīnums notiks.Tēvs tu zini manu lūgšanu,Tēvs es patiešām mīlu Eviju un es pateicos no visas savas sirds par vinu.es ticu.
Māris /17. jūnijs/ 21:11
Mīļais Debesu Tēvs,Jēzus Kristus vārdā es pateicos par šo brinišķīgo dienu.Tēvs esmu grēkojis un es patiesi nožēloju,no visas sirds.Piedod man Tēvs.Paldies Jēzus,Paldies Tēvs.
Māris /15. jūnijs/ 20:55
Jēzus Kristus vārdā es no visas savas sirds pateicos tev debesu Tēvs.Paldies Tēvs...
Māris /10. jūnijs/ 20:26
Paldies Tēvs par šo dienu,Jēzus vārdā es no sirds pateicos.Tēvs es uzticu tavās gādīgajās rokās vis dārgāko kas manā sirdī ir.Viņa ir mans brīnums un es ticu ka tu Tēvs gādāsi par Eviju.Jēzus Kristus vārdā,paldies Tēvs par šo dienu.Paldies.
Inga /7. jūnijs/ 22:43
Paldies,Kungs,ka biji līdzās manam tēvam acu operācijas laikā,ka uzklausīji manas lūgšanas un sargāji viņu,paldies,ka viņš var redzēt!
Dace /7. jūnijs/ 20:30
Paldies,Tev Debesu Tēvs,ka Tu uzklausīji manas un manu bērnu un daudzo draugu lūgšanas un atradi jauku risinājumu ar manu bērnu un mazbērnu dzīves vietu.Tu neatstāji viņus bez mājokļa.Paldies,Tev Kungs par to!Lai slava Tev Debesu Tēvs!
Viktorija /6. jūnijs/ 11:15
Paldies, Kungs Jēzu par iespēju pelnīt dienišķo maizi. paldies paar ģimeni, par draudzi. Tavs prāts lai notiek manā dzīvē un pie manām iecerēm.
Māris /5. jūnijs/ 17:52
Dievs Tēvs,es esmu grēkojis pret Tevi.Es patiesi nožēloju savus grēkus un lūdzu piedod,Jēzus vārdā lūdzu.Es ticu Tēvs,ka esi man piedevis.Es pateicos Tev par to ka devi man cerību.Es pateicos ka devi man Eviju jo tikai dēļ šīs brinišķīgās sievietes es sapratu ka bez Tevis es nespēju būt kopā ar viņu.Tēvs man šķiet ka tas ir mans pārbaudījums ko esi man uzlicis un es esmu ļoti pateicīgs pr to,jo bez šī pārbaudījuma es nebūtu sapratis cik ļoti es viņu mīlu un cik ļoti man viņa ir vajadzīga.Kaut es..
Liga /3. jūnijs/ 14:58
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par iespējām apgūt daudz jauna, paldies par skaisto, kas ir ap mani un manī, paldies par mīlestību un veselību! Paldies, ka esi ar mani un maniem bērniem vienmēr! Paldies!
Līga /30. maijs/ 14:00
Paldies, Tev, mīļais Dievs, par burvīgo dienu, par mācībām, ko esmu guvusi, paldies! Paldies, ka esi radījis tik daudz dažādus un talantīgus cilvēkus, tik daudz dažādus mirkļus un tik daudz skaistuma visapkārt! Paldies par mācītāja Induļa Paiča lekcijām, tās ir kā "ābols uz galvas"! Ar jautājumu, "kāpēc es to nesapratu jau agrāk?" Paldies!!! :)
12345678910>
Jūsu pateicība: