2020. gada 21. janvāris
Vārda dienas: Agnese, Agnija, Agne

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Daira /24. decembrī/ 01:12
Pateicība Dievam.Manai meitiņai divas dienas nesāp galva, un naktis ir pagājušas mierīgi.
Paldies visiem,visiem mums svešiem un nezināmiem,bet ļoti tuviem cilvēkiem,kuri par mums aizlūdza.
Lai katram ik vienam Dieva svētība !
Priecīgus Kristus dzimšanas svētkus!
Inese /8. decembrī/ 15:43
Dievs Tas Kungs,pateicos ģimenes vārdā par uzklausītajām daudzajām lūgšanām par dēla darbu,par mazmeitiņas veselību,par manu veselību un doto dzīvi,kuru varu dzīvot kalpojot un saprotot,ka kalpoju pareizi nemaldoties pa sātana izliktajiem labirintiem.Ticībā,Inese
Līga /3. decembrī/ 22:22
No sirds Tev pateicos, mīļais Dievs, par maniem brīnišķīgajiem bērniem, par veselību, par maizi un mājām! Pateicos par visiem laimīgajiem mirkļiem un arī nelaimīgajiem, kuri man ir ko mācījuši. Es Tev pateicos par šo dienu, par visām bijušajām un tām, kas vēl nāks! No sirds pateicos, es zinu, Tu vienmēr būsi ar mums! Paldies!
Līga /28. oktobrī/ 18:35
Es tev pateicos, mīļais Dieviņ, par prieku, par laimi, par maniem mīļajiem, par mācībām. No sirds pateicos, ka vadi mani, manus darbus, domas, darot mani labāku! Lūdzu, vienmēr esi ar mums, lai veselība, mīlestība un pārticība vienmēr ir ar mums!
Paldies, Tev mīļais Dieviņ! Āmen!
Līga /20. oktobrī/ 09:57
Paldies, Tev, mīļais Dieviņ, par uzklausītajām lūgšanām, no sirds pateicos! Paldies par manas meitiņas veselību! Paldies par mūsu visu veselību! Paldies par visu!!! Dziļā mīlestībā pret Tevi, Dieviņ, vienmēr būšu pateicīga! Āmen!
Līga /7. oktobrī/ 14:57
Paldies, Tev, mīļais Dievs, paldies, ka sargi mūs, paldies par dienišķo maizi un mīlestību! Paldies, ka uzklausi, paldies par visu! No sirds pateicos! Āmen!
Irēna /24. septembrī/ 20:37
Visuvarenais Dieviņ, pazemīgi pateicos Tev par uzklausītajām lūgšanām un par to labklājību, kuru Tu dāvini man un manam sēlam Gintam. Slava, slava, slava Dievam!
Aija /22. septembrī/ 13:34
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par aizsardzību un atbalstu mūsu ceļojumā!Paldies!
Līga /16. septembrī/ 20:45
Paldies, Tev, mīļais Dievs, ka vienmēr esi ar mums, es Tev pateicos par maniem mīļajiem, es pateicos par veselību, es pateicos par smaidiem un par neizmērojamo mīlestību, ko sniedz mums! Par mīlestību, kas mājo mūsu sirdīs! Paldies! Lūdzu, esi ar mums vienmēr!
Maija /14. septembrī/ 03:14
Paldies Tev par maniem mīļajiem, kas man blakus un vienmēr sirdī. Paldies par maizi un veselību. Paldies par mīlestības un skaistuma mirkļiem.
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »