2023. gada 31. janvāris
Vārda dienas: Tekla, Violeta,

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Arnis /27. janvārī/ 02:11
Paldies, Dievs, par to, ka Tu mani uzrunāji lasot Bībeli! Es tanī brīdī lasīju 2. Mozus 3:15, kad kāda balss manā galvā man teica: "Es tevi vēroju!" Es vēl nebiju sācis lasīt 16. pantu. Un tad 16. pantā es izlasīju: "...vērodams Es vēroju jūs un to, ko viņi jums darījuši Ēģiptē."
Līga /26. janvārī/ 23:50
Pateicos Tev, mīļais, Dieviņ, par mīlestību, no sirds pateicos par to, ka sargā mani un manu ģimeni, es pateicos, vienkārši pateicos par to, ka esi, ka varu vienmēr uz Tevi paļauties!
Līga /23. janvārī/ 13:25
Mīļais Dieviņ, no sirds pateicos Tev par šo dienu! Pateicos par prieku, par mīlestību, par veselību, par labklājību, kas aug augumā. Paldies par gudrību, paldies, ka mani darbi tiek novērtēti, paldies par skaistumu ap mani, paldies, ka esi devis spēju redzēt skaisto! Paldies, mīļais Deviņ, esmu Tev ļoti, ļoti pateicīga!!!
Līga /22. janvārī/ 10:45
Paldies, mīļais Dieviņ, par mājām! Paldies, mīļais Dieviņ, par gardo ēdienu! Paldies. mīļais Dieviņ, par veselību, par mīlestību, par laimi un par prieku! Paldies par manas ģimenes iespējām, par talantiem, par dāvanām! Es esmu laimīga! Paldies!
inga /13. janvārī/ 15:10
Paldies,Kungs,par tavu žēlastību,ko Tu esi dāvājis mūsu ģimenei!Paldie,par katru mirkli,ko Tu mums ļauj būt kopā,par mīlestību un saticību,par stiprinājumu ikdienas solī,Par siltumu,iztiku,par vietu kur esi ļāvis mums būt,par vecākiem un vecvecākiem,par bērniem un mazbērniem!Pateicos Tev caur Jēzu Kristu,mūsu visžēlīgo Kungu!Amen.
Līga /1. janvārī/ 23:42
Es pateicos Tev, mīļais Dieviņ, par visu, visu, skaisto, labo, brīnišķīgo, pamācošo un visu citu, ko esi man sniedzis! Paldies, paldies, paldies, no sirds!
Svetlana /1. janvārī/ 20:10
Es pateicos,mīļais Dievs, par uzklausītajām un atbildētajām lūgšanām Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Svetlana /31. decembrī/ 19:14
Par mīlestību,
Jauno gadu sākot.
Par citu it neko.
Par mīlestību -
par pašu skaistāko un varenāko.
Par citu negribu.
Par viņu gribu.
Es mīlestību šogad izlūdzos,
šo visu glābjošo un reto spēju.
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām un lūdzu svētī mani Jaunajā gadā ar brīnišķīgu,mīlestības piepildītu kopdzīvi ar manu mīļoto Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Svetlana /22. decembrī/ 22:04
Mīļo Dieviņ! Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām Āmen!
Līga /21. decembrī/ 11:38
Paldies, mīļais Dieviņ, par šo dienu, paldies par prieku, paldies par Mīlestību! Paldies, ka sargā mūs, paldies!!! Paldies par mīļajiem bērniem, paldies par atbalstu un mācībām un iztiku, un naudiņu, kas nāk arvien vairāk, lai celtu mūsu labklājību! Paldies, no sirds pateicos, ka esi vienmēr ar mums, paldies!!!
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »