2020. gada 21. janvāris
Vārda dienas: Agnese, Agnija, Agne

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Lolita /21. marts/ 18:38
Dievs, es pateicos Tev par mieru, briiviigu un speeku, ko Tu man dod. Bez Tevis es visu paveikto nebuutu paveikusi. Es pazemiigi pateicos. Amen.
Līga /10. marts/ 09:30
Es pateicos, mīļais Dieviņ, par bezgalīgo mīlestību manā sirdī! Par visu, visu pateicos! Paldies, ka esi ar mums!
Lolita /7. marts/ 17:04
Milais Dievs! Es pateicos Tev no sirds, ka notika brinums un Tu man suutiiji Engeli!Es ticu Tev un slaveju Tevi.
Līga /3. marts/ 14:26
Es pateicos, mīļais Dieviņ, no sirds pateicos par bezgalīgo mīlestību, ko sniedz man un manai ģimenei! Mūžam esmu pateicīga! Paldies!
Līga /28. februārī/ 18:39
No sirds pateicos Tev, mīļais Dieviņ, ka vienmēr uzklausi manas lūgšanas!Ak, esmu bezgala pateicīga par bērniem, par veselību un veiksmi mācībās, par mīlestību un spēku, ko mums dod. Un milzīgs paldies par atbalstu un palīdzību, kas dod cerību, ka kādu dienu mums būs īstas mājas un īsta, mīlestības pilna ģimene ar visiem savstarpēji mīlošiem un vienam otru atbalstošiem ģimenes locekļiem, to starpā man būs vīrs, kas būs par paraugu maniem dēliem, kurš vienmēr saņems manu mīlestību un atbalstu un..
Daira /27. janvārī/ 22:23
Pateicība Dievam!!!
Mana meitiņa Madara ir uzvarējusi C hepatītu.Pusotru gadu garais pārbaudījumu laiks ir beidzies.Paldies par doto pacietību,izturību,stiprināšanu...
Nu tikai jātiek galā ar radītajām blaknēm un jāstiprina imunitāti.
Paldies visiem,visiem līdzcilvēkiem,kuri par mums iestājās,aizlūdza,vēlēja un gādāja labu!Dod ,Dievs,viņiem visiem īpašas svētības!
Paldies,paldies!
Un pateicība par mazmeitiņas Dārtas dziedināšanu...
Dieva žēlastība nav izmērojama!
Līga /21. janvārī/ 00:46
Es pateicos Tev, mīļais Dieviņ, par mīlestību, par prieku, par veselību! Es pateicos par katru dienu, kas mani piepilda, pateicos par maniem mīļajiem! Paldies par iespējām! Paldies par smaidiem!
Inese /19. janvārī/ 09:17
Pazemībā pateicos par žēlastību, kuru izjutu, ik uz soļa savās pedagoģijas maģistra studijās RPIVA. Bez Dieva Tā Kunga es to nespēju paveikt. Ticībā, Inese
Sandra /15. janvārī/ 13:22
Es un mana ģimene sirsnīgi pateicamies Tev ,mīļo Dieviņ .par palīdzību Guntai dzemdību laiku!Paldies visiem, kuri aizlūdza par Guntu un viņas meitiņu, kas šodien no rīta ir piedzimusi Stradiņu slimnīcā!Palīdzi Dievs un svētī arī viņu turpmākās dienas!Vēlreiz no sirds pateicos...
Līga /1. janvārī/ 23:21
Es pateicos Tev, mīļais Dievs, par aizgājušiem gadiem, dienām, par gadiem, kas vēl priekšā! Es pateicos, ka vienmēr esi man līdzās, pateicos par mīlestību un veselību un maniem mīļajiem bērniem! No sirds pateicos par visu, par to, ka esmu, par to, ka jūtu, par to, ka manī ir tik daudz Tavas mīlestības!Paldies!
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »