2023. gada 31. janvāris
Vārda dienas: Tekla, Violeta,

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<21222324252627282930>
Irēna /12. aprīlī/ 06:49
Mīļais Dieviņ, es pateicos par uzklausītajām lūgšanām. Slava,slava,slava Dievam tam Kungam,Visuvarenajam debesu un zemes radītājam, Aleluja!
Māra /1. aprīlī/ 14:02
Kungs, es Tev pateicos, ka esi sūtījis man garīgam atbalstam Viju! Paldies, Kungs, ka viņa grūtā brīdī lūdzās gan par mani,gan manu ģimeni. Lai Vijai un viņas ģimenei bagātīga Dieva svētība! Paldies Kungs par šādiem gaišiem cilvēkiem! Aleluja!
Viktorija /23. marts/ 23:25
Paldies, Kungs Jēzu par Tavu vadību manam vīram - mūsu ģimenes finanšu lietās. Paldies, ka es strādāju. Mums nav pietrūcis dienišķās maizes.
Daira /20. marts/ 21:12
Pateicība Dievam,ka manai meitiņai nu jau divas dienas nesāp galva....Terapija ir gara un nogurdinoša.Bet šādas dienas ,kad nekas nesāp,ļauj atpūsties mums abām.
Paldies par visiem,visiem,kuri aizlūdz,kuri sūta mums savas labās domas,kuri tic tikpat stipri,cik mēs.
Svetlana /7. marts/ 01:00
Mīļo Dieviņ! Es pateicos Tev par uzklausītajām lūgāanām,Āmen!
Svetlana /26. februārī/ 15:00
Mīļo Dieviņ!
Es pateicos Tev par uzklausītajam lūgšanām un lūdzu svētī un pasargā mani un manus mīļos arī turpmāk Jēzus Kristus vārdā Āmen!Atjauno,lūdzu manas attiecības ar mīļot cilvēciņu un svētī mūs abus un pasargā Āmen!
Regīna /19. februārī/ 09:36
Dievs, es esmu Tev tik pateicīga! Esmu tik laimīga! Dievs, es Tev pateicos par brīnišķīgo dāvanu, ko gaidīju ilgās 10 gadus! Tēvs, Tu esi tik labs, gādīgs un mīļš. Tu esi tik dzīvs! Dievs, es priekā, līksmībā un laimē Tev pateicos! Par šo dāvanu es sapņoju tik ilgi, dzīvoju mokās, žēlabās un skumjās, bet Tu atnāci un uzdāvināji vēl skaistāku un brīnišķīgāgu dāvanu, pa rkādu es pat nesapņoju.
Cilvēki, Dievs ir dzīvs, patiešām dzīvs.
Rita Brūvere /18. februārī/ 19:53
No sirds pateicos visiem pazīstamajiem un nepazīstamajiem cilvēkiem, kas Rīgā un Liepājā gāja nodot savas asinis manis ārstēšanai. Man gan ir zināmi daži vārdi, bet ne kontakta iespējas, tāpēc es nevaru pateikties ikvienam personīgi. Lūdzu, pieņemiet manu pateicību un aizlūgšanas par jums šī jūsu labā darba dēļ, kas nesīs veselības uzlabojumu ne tikai man, bet arī citiem cilvēkiem.
Lai Dievs jūs svētī!

Rita Brūvere
Svetlana /12. februārī/ 22:01
Mīļo Dieviņ!Es pateicos par uzklausītajām lūgšanām un lūdzu joprojām svētī manus mīļos un pasargā,atjauno manas attiecības ar mīļoto cilvēciņu un svētī mūs abus un pasargā Jēzus Kristus vārdā Āmen!Es patiešām ļoti mīlu šo cilvēciņu un lūdzu Tavu apsardzību mūsu attiecībām Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Daira /11. februārī/ 11:34
Pateicība Dievam par katru līdzcilvēku,kurš palīdz man un manai meitiņai materiāli...pat pret manu vēlēšanos...
Lai ziedotais devējam tiek simtkārt atdarīts!
<21222324252627282930>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »