2024. gada 27. aprīlis
Vārda dienas: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<21222324252627282930>
Inta /27. augustā/ 10:21
Mīļais Tēvs! Es Tev no visas sirds pateicos, ka Tu esi, Tu mani mīli, stāvi man klāt ikdienas, kā priekos, tā bēdās! Es Tev, mīļais Dieviņ, pateicos par to, ka esi man želīgs, palīdzi man, un ka Tu mani nekad nepamet-arī tad, kad esmu nepacietīga. Lūdzu Tevi-esi man želīgs un palīdzi arī šai grūtajā brīdī, sargi mani un manu ģimeni, mūsu mīļo Zemīti Latviju!
Sabīne /16. augustā/ 19:35
Paldies tev Dievs par sirdsmieru ko lūdzu. Paldies, ka devi man mīļoto cilvēku un dāvāji man brīnumu - mazuli. Paldies, ka devi man šo smago pārbaudījumu, kas deva izpratni par daudzām lietām un citu skatu uz pasauli, kas padarīja mani stiprāku gan miesā, gan garā. Āmen.
Viktorija /9. augustā/ 20:11
Kā izteikt dzejā patiecību šo, ka Tu ikdienu mani uzlūko? Visas lietas sakārto. Katrai lietai sava vieta. Katram notikumam laiks un vieta. Ticība, cerība un beznosacījuma mīlestība. Ar Tavu vārdu apzīmēti uz Mūžību ejam.
Svetlana /23. jūlijā/ 22:15
Es pateicos ,mīļais Dievs, par uzklausītajām lūgšanām,no visas sirds Tev pateicos! Es uzticos Tev, ka Tu zini visu kas manai dzīvei vislabāk ir vajadzīgs un,lūdzu svētī mani un pasargā, svētī manus mīļos un mūsu attiecības,Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Irēna /16. jūlijā/ 20:01
Es Tev pateicos debesu Tēvs par to, ka man ir darbiņš, mans dēliņš atrodas rahabilitācijā, es varu braukt uz sapulcēm, man ir kur dzīvot, man blakus ir labi cilvēki... Dod man spēku būt pacietīgai un paļauties tikai uz Tevi, nedomāt nelabas domas. Es esmu par visu Tev pazemīgi pateicīga. Āmen!
Viktorija /15. jūlijā/ 22:01
Kungs Jēzu, pateicos par brīnišķīgo draudzes dienu Užavas draudzē, kuru kopā ar draudzi apmeklējām. Tas ir brīnišķīgs piemērs kā maza draudze var sarīkot brīnišķīgu sadraudzības pasākumu.
Svetlana /5. jūlijā/ 23:39
Mīļais Dievs! Es pateicos par uzklausītām lūgšanām un lūdzu stāvi man klāt un mani pasargā šajā pārmaiņu laikā, sargā mani un manus mīļos,māci man sadzīvot ar maniem mīļajiem un svētī mani un manu mīļo cilvēciņu, ka dzīvojam abi kopā uzticībā un mīlestībā Jēzus Kristus vārdā Āmen! Tu redzi un zini kā ir vislabāk, lūdzu svētī mani ar draudzīgu ģimeni,Jēzus Kristus vārdā Āmen!
Svetlana /22. jūnijs/ 20:21
Es pateicos, Tev mīļais Dievs par uzklausītām lūgšanām un stāvi man klāt un mani pasargā,dod man spēku un pacietību izturēt šo pārmaiņu laiku, Jēzus Kristus vārdā Āmen!
ilva /20. jūnijs/ 14:54
Milais Dievin, paldies, ka tu uzklausi manas lugsanas, neskatoties uz manam saubam, laika neatrasanu lugsanam, steigu, nepacietibu. Dod man speku but stiprai un pacietigai, ticet un nesaubities, milet un piedod...paldies, ka esi ar mani. Dieva teva, dela un sveta gara varda, AMEN.
Svetlana /18. jūnijs/ 22:44
Paldies,Tev mīļo Dieviņ, par uzklausītām lūgšanām un sargi mani arī turpmāk, Jēzus Kristus vārdā Āmen!
<21222324252627282930>
Jūsu pateicība: