2018. gada 21. jūlijs
Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa

Kungs Dievs izveidoja no zemes pīšļiem cilvēku un iepūta viņa nāsīs dzīvības dvašu, un cilvēks kļuva par dzīvu būtni.
(1Moz 2:7)

Mēs paši esam Viņa darinājums, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.
(Ef 2:10)

5Moz 34:1–12; Rm 10:14–21; Mt 24:32–51

Piešķirti Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2018.06.28 13:49
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3.Jāņa 1:5/

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2018.gada jūnijā lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:

•  JĀNIM SIETIŅSONAM (Āraišu draudze)
  •  RUTAI BALTRAITEI (Ogres draudze)
  •  LAIMAI VELDEI (Ogres draudze)
  •  GUNDEGAI DŪDAI-DZENEI (Vircavas draudze)
  •  JURIM GRIŅEVIČAM (Rīgas Augšāmcelšanās draudze)
  •  BIRGITAI STROTHENKEI (Birgit Strothenke) (Vācija)

Ar Uzticības vairogu apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Kopš Apbalvojuma iedibināšanas 2005.gadā, ar Uzticības vairogu apbalvoti 172 cilvēki no 81 LELB draudzes. Apbalvoto vidū ir 118 sievietes un 53 vīrieši, no tiem 10 laulāti pāri, kā arī 12 ārzemnieki.

Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet es jūs esmu izredzējis un jūs nolicis, ka jūs ejat un nesat augļus un jūsu augļi paliek. /Jņ. 15:16/

Sirsnīgi apsveicam!

Māra Jensone