Piešķirti Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

2018.06.28 13:49

„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3.Jāņa 1:5/

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2018.gada jūnijā lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:

Ar Uzticības vairogu apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Kopš Apbalvojuma iedibināšanas 2005.gadā, ar Uzticības vairogu apbalvoti 172 cilvēki no 81 LELB draudzes. Apbalvoto vidū ir 118 sievietes un 53 vīrieši, no tiem 10 laulāti pāri, kā arī 12 ārzemnieki.

Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet es jūs esmu izredzējis un jūs nolicis, ka jūs ejat un nesat augļus un jūsu augļi paliek. /Jņ. 15:16/

Sirsnīgi apsveicam!

Māra Jensone