2021. gada 30. novembris
Vārda dienas: Andrievs, Andrejs, Andris

Adventa tirdziņš Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā Trešajā Adventā

iesūtīts: 2015.11.13 18:23

Trešajā Adventā 13. decembrī Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā draudze gaida ciemos uz Adventa tirdziņu!

Adventa tirdziņš Vecajā Svētās Ģertrūdes draudzē ir jau iemīļota tradīcija, kas šogad notiks piekto gadu un kurā aicināti piedalīties gan ģertrūdieši, gan Ģertrūdes draugi.

Adventa tirdziņš Ģertrūdē ir notikums, kur satikties draudzīgā atmosfērā, apskatīt vienam otra pašdarinātās mīļlietiņas un, gatavojoties svētkiem, iegādāties kādas ar mīlestību gatavotas dāvaniņas sev un saviem tuvajiem. Tirdziņā būs iespēja vienuviet piedāvāt un iegādāties pašdarinātas lietiņas, kristīgās mākslas dāvaniņas, dekorus mājas greznošanai, ar rokām darinātas apsveikuma kartītes, kā arī būs iespēja izgaršot mājās ceptus gardumus un pasmelties idejas saviem radošajiem darbiem. Tirdziņš tiek veidots tā, lai atrastos kas piemērots katra rocībai, tāpēc ikviens ir aicināts piedalīties ar saviem darinājumiem vai pašceptiem našķiem.

Lai piedalītos tirdzniecībā, jāpiesakās pie Ievas Grantas (tālruņa nr.: 26386727) vai Andas Puķītes (tālruņa nr.: 26127101).

Uz tikšanos Ģertrūdes Adventa tirdziņā svētdien, 13. decembrī no plkst. 13.00 līdz 15.00 baznīcas pagrabstāvā (ieeja no baznīcas kreisās puses)!


Informāciju sagatavoja:
Zane Kravale
Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes Informācijas nozares vadītāja
www.gertrude.lv
zane.kravale@gertrude.lv
28331626


Papildu informācija:
Ieva Granta
26386727
http://gertrude.lv/2015/11/adventa-tirdzins-gertrude-2/


« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »