2024. gada 05. maijs
Vārda dienas: Ģirts, Ģederts

Jauniešu vadītāju apmācība JaVA 2013.gadā

iesūtīts: 2013.02.20 15:52
LELB Jaunatnes nozare arī 2013.gadā 3 nedēļas nogalēs organizē jauniešu vadītāju apmācību - JaVA ar moto "Vai tev rūp, kas notiek ar jauniešiem?" Šīs nodarbības ir praktiska palīdzība uzsākt jauniešu darbu katrā draudzē, kura vēlētos to redzēt kā savas draudzes sastāvdaļu. Daudzās draudzēs tieši JaVA ir palīdzējusi uzsākt jauniešu darbu un sekmīgi paplašināt jau esošo.

Uz apmācību aicināti gan tie, kas vēlas kļūt par jauniešu vadītājiem, gan tie, kas jau kalpo kā jauniešu vadītāji un vēlas pilnveidot savu kalpošanu.

Šoreiz pirmo reizi JaVA vēsturē apmācība notiks 3 līmeņos paralēli:

• JaVA1 - tiem, kuri vēlas uzsākt kalpošanu jauniešiem,
  • JaVA2 – jauniešu vadītājiem ar pieredzi, vai tiem, kuri ir izgājuši pirmā līmeņa apmācības,
  • JaVA3 – tiem kas izgājuši abus pirmos līmeņus.

Jauniešu vadītāju apmācības mērķis ir sniegt metodiku un praktiskas iemaņas, kas nepieciešamas draudzē kalpošanai jauniešiem. Apmācību dalībnieki piedalās nodarbībās, dalās savstarpējā pieredzē un praktizējas svētbrīžu, jauniešu vakaru un citu pasākumu organizēšanā.
Apmācības notiks LELB Jauniešu centrā, Rīgā, Mārstaļu ielā 10:
                               15.-17.martā,
                                5.- 7.aprīlī,
                                3.- 5.maijā
Dalības maksa Ls 10,00 par katru nedēļas nogali, kopā – Ls 30,00.
Dalības maksā iekļauta ēdināšana un naktsmītnes.
LELB Jaunatnes nozare aicina draudzes finansiāli atbalstīt savus jauniešu vadītājus šīs svarīgās kalpošanas apmācībās.

Dalībniekiem līdzi jāņem Bībele, guļammaiss, paklājiņš, apavi iekštelpās, kā arī vēlmi kalpot un cīņu biedrus.

Pieteikšanās apmācībām līdz 10. martam, zvanot 26727483 vai rakstot uz lelb.jn@gmail.com.
Dalībnieku reģistrācija - 15.martā plkst.18:00

Pieteikuma anketa un mācītāja rekomendācijas paraugs atrodas www.lelb-jaunatne.lv.

Plakātu var
lejuplādēt šeit>